USD 25.2 25.35
  • USD 25.2 25.35
  • EUR 27.9 28.05
  • PLN 6.3 6.43

Список документів для отримання статусу учасника АТО

Камбін визначився, які документи потрібні для надання статусу учасника бойових дій АТО. Про це повідомляє «ТСН».

Перелік зі зразками заяв з'явився на Урядовому порталі. Подати папери до Міністерства оборони повинні не бійці, а командири військових частин чи керівники інших установ. Вони мають це зробити у місячний строк після завершення військовими виконання завдань АТО.

Подаються наступні документи:

- довідку про безпосередню участь особи в АТО чи забезпеченні її проведення;

- витяги із наказів по стройовій частині про убуття (прибуття) до військової частини після виконання завдань АТО;

- копії посвідчень про відрядження;

- список військовослужбовців військової частини А0000 Збройних Сил України, які брали безпосередню участь у антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах проведення АТО.

Документи надаються в паперовому вигляді за адресою: 03168, місто Київ, 168, Повітрофлотський проспект, 6, Департамент кадрової політики Міністерства оборони України. Списки військовослужбовців подаються в електронному вигляді Microsoft Excel (версія 97-2003) на автоматизовану систему управління Збройних Сил України "Дніпро" [email protected] Всі копії документів повинні бути завірені підписом командира військової частини чи керівником установи та скріплені гербовою печаткою. Учасники АТО, звільнені з віськової служби, документи подають через комісії обласних військових комісаріатів та міського військового комісаріату міста Києва.

Для оформлення документів потрібно використовувати аркуші паперу формату А4. Документи повинні мати поля: не менше 30-35 міліметрів — ліве; 10-15 міліметрів — праве; 20-25 міліметрів верхнє та нижнє.

Загрузка...

Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.