USD 24.25 24.45
  • USD 24.25 24.45
  • EUR 26.3 26.5
  • PLN 6.15 6.2

Студенти ЛНТУ будуватимуть Україну

Посвята першокурсників Луцького національного технічного університету була святкова, але з присмаком гіркоти. Так, студенти розповіли, що вступають у волинський виш, бо в інші області страшно їхати.

«День першокурсника» відбувся сьогодні, 2 вересня. Розпочали із того, що найкращі студенти підняли Державний прапор України.
Також хвилиною мовчання вшанували героя України, загиблого у бою Сергія Шостака - батька студента першокурсника.

Студентів привітав ректор ЛНТУ, доктор технічних наук, професор Віктор Божидарнік.
«Для вас відкривається хороша дорога в життя. Використайте усе, що дасть вам цей університет. А старшокурсники вам допоможуть: якщо хтось з першокурсників піде у блуд, то їм дадуть настанови», - сказав жартома ректор.

Своєю чергою, привітала студентів заступник голови правління благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» Ірина Констанкевич.
У зверненні до першокурсників вона наголосила, що замало стати будівниками нашої економіки і нашого краю, потрібно відбудовувати наш дух, звернутися до сторінок героїчного минулого, пантеону героїв української історії.

«Нам потрібно стати взірців духу. Для того, щоб не схибити. Щоб нота зневіри не з’явилася у наших душах. Щоб ми впевнено дивилися у завтра, тому що справедливими є слова: «Я єсть народ, якого Правди сила ніким звойована ще не була. Яка біда мене, яка чума косила! — а сила знову розцвіла». Слава Україні, слава бійцям 51-ої бригади, слава частині 1141, слава нашим прикордонникам, слава «Айдару», «Світязю», усім тим, хто зараз є на Сході. Слава героям!», - сказала Ірина Констанкевич.

Першокурсники ж розповідають, що вступаючи до луцьких вищих навчальних закладів, почуваються безпечніше. Одна із «першачків» лучанка Олександра Земко розповідає, що пройшла конкурс на вступ у кілька університетів України, але не ризикнула їхати за межі області, бо - страшно.
«Я пройшла і в інші університети, але зупинила свій вибір на Луцькому політесі, бо зараз в країні - непроста ситуація, а тут є безпечно», - говорить Олександра.

Чимало першокурсників навіть не уявляють, де вони у майбутньому зможуть знайти роботу.
«Моя спеціальність - товарознавство. Я поступив сюди, бо тут навчалися мої друзі, університет рекомендували вчителі, але я навіть не уявляю, де зможу у майбутньому працювати. З цим ситуація - складна, але хочу працювати за спеціальністю», - розповідає першокурсник із Рожищ Сергій Петрусевич.

А от новоприйнятий студент у політехнічну альма-матер Олександр Канцелярчик впевнений, що отриманні тут знання допоможуть йому будувати нову країну.
«Я обрав факультет будівництво і дизайну, буду заводи в Луцьку будувати, а для цього налаштований старанно вчитися», - говорить першокурсник.

Вітали студентів творчі колективи. Потому велику запашну паляницю розділили на шматки й пригостили присутніх.
Батькам студентів подякував голова облдержадміністрації Володимир Гунчик за виховання дітей, а Луцький міський голова Микола Романюк наголосив, що саме ті, хто тут стоять і будуть розбудовувати Україну, тому побажав старанності і натхнення. А перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик зауважив, що цього року свято першого дзвоника вперше із присмаком гіркоти, адже багато українців кладуть свої голови у боротьбі за Незалежність України.

Молитвою поблагословили студентів і представники духовенства. Освятив присутніх митрополит Луцький і Волинський УПЦ КП владика Михаїл.
Зауважимо, що в Луцькому національному технічному університеті навчається близько 8 тисяч студентів, є понад 30 спеціальностей, а первачків набрали півтори тисячі.
Реклама
Loading...
Коментарів: 26
свідок Показати IP 2 Вересня 2014 14:45
Пустовіт - крикун! Ганебний виступ! Хто його туди запросив?!
111 до свідок Показати IP 2 Вересня 2014 15:17
А в якості кого він там був? Якщо депутата, то Констанкевич була....хоч кандидат з того округу....
Лучанин Показати IP 2 Вересня 2014 14:47
Наглі хабарні рожи!
БАЖИДАРНИК до Лучанин Показати IP 2 Вересня 2014 19:29
научить..паплавскі рулять та собирають ..як собі так і їм..а глааврачі обласної та міської лічать..розуму вам випускники!радянське порно довго ще не буде.."звязкові" владних кабінетів підуть на .. скоро.починайте думати головою своєю хто ще не почав..як не тяжко але тре..більшість батьків влаштують своїх чад в безпросвітне рабство до аморальних типів (за гроші чи по родству).так було завжди тут і так є.чи буде з вами конкретно-конкретно ваш вибір.казочкі слюнявих дядь перевіряйте-навіть якщо вони в костюмах синіх з галстуками..батькі не платіть гроші за п..дьош
Лучанин Показати IP 2 Вересня 2014 15:00
Божидарніка меньшого в шию гнати треба, скоро пика лусне... Куди дивиться СБУ і наші люстратори? Всі прекрасно знають як він бере хабарі, але ж для чого ним (і іншими) займатись, краще "не побачити", а він тоді їхніх дітей вивчить "надурняк"
в до Лучанин Показати IP 2 Вересня 2014 19:30
кишеню
до Лучанина до в Показати IP 3 Вересня 2014 08:49
Божидарник то таке,а Талах ЦЕ ХАБАРНИК ЗІ СТАЖЕМ ЗБУДУВАВ ДВА БУДИНКИ ,ПРИНИЖУЄ СТУДЕНТІВ ТА ЩЕ ПО МІСТУ ХОДИТЬ ТА РОЗКАЗУЄ ПРО ОСОБИСТЕ ЖИТТЯ ГЕРАСИМЧУК З,В СМІЮЧИСЬ .ОЦЕ ПРИГРІЛИ БОЖИДАРНИКИ ЗМІЮКУ !!!!
Здрасте Показати IP 2 Вересня 2014 15:19
Фото приймальної комісії і студентки яка боїться кудись їхати гарні вийшли :)
Студент Показати IP 2 Вересня 2014 15:30
Одна із «першачків» лучанка Олександра Земко розповідає, що пройшла конкурс на вступ у кілька університетів України, але не ризикнула їхати за межі області, бо - страшно. АГА, Канэшно))) чи може пішла в політєх бо мама глав.бух і викладає право там?
))) до Студент Показати IP 2 Вересня 2014 16:16
як може главбух викладати право? спочатку думай, а потім пиши...
))) до Студент до ))) Показати IP 2 Вересня 2014 17:42
Якщо бути точним керівник економічного відділу та доцент кафедри філософії.
Була там до ))) до Студент Показати IP 2 Вересня 2014 20:51
Якщо бути точним, то вона начальник юридичного відділу. знаєте все поверхнево, на відміну від Алли Михайлівни, але чомусь вважаєте себе дуже розумними :)).
Дмитро Показати IP 2 Вересня 2014 16:32
Усі, хто на фото стоїть насцені можна притягувати до криміналу за корупцію) (КРім Батюшки)
тим до Дмитро Показати IP 2 Вересня 2014 17:03
шо правда, то правда
Студент Показати IP 2 Вересня 2014 16:59
Олександра Земко пройшла в ЛНТУ, бо туди найлегше їі було влаштувати мамі і навчання серед інших університетів в Луцькому ЛНТУ буде їй найлегше даватися, адже мамочка там)
До Студента Показати IP 2 Вересня 2014 18:41
Ще скажи, що мама їй бали прималювала... В поганий вуз батьки своїх дітей не відправлять, а дитина пройшла на бюджет. Народ, не шукайте скалку в чужому оці! Навчіться рвадіти чужим успіхам і своє життя видасться кращим!
Лучанка Показати IP 2 Вересня 2014 18:45
Ви краще подивіться як здала ця, славнозвісна відмінниця лучанка Земко зовнішнє тестування , в тому і вся причина що вона в жоден вуз не пройшла. А мама, начальник юридичного відділу допоможе у всьому
5 до Лучанка Показати IP 2 Вересня 2014 22:06
Ну, подивились. 177 історія, 174 укр., 165 математика. Сума балів з атестатом 569. Не ідеальний, але цілком пристойний результат, значно вищий від середнього. Які претензії?
лучанка до 5 до 5 Показати IP 3 Вересня 2014 16:19
це нормальні бали для відмінниці???????????????????????????? ПОЗОР
Анонім до лучанка до 5 Показати IP 3 Вересня 2014 17:57
як добре на когось лити г..., ховаючись під ніком "лучанка". Ти, зірко, підпишись своїм імям і покажи свої бали по ЗНО, де вчишся і як поступила! Впевнена, що багато і про тебе напишуть, а також те, що говорять в Луцьку про тебе! А так - ділова! Вся біла і пухнаста, а жаба лізе черезь усі дірки!
іра до лучанки Показати IP 2 Вересня 2014 19:52
Зно не купиш.а вас жаба задавила?за сашу земко?де ваші дітм.якщо. вони є......
іра до лучанки Показати IP 2 Вересня 2014 19:53
Зно не купиш.а вас жаба задавила?за сашу земко?де ваші дітм.якщо. вони є......
лучанка до іра до лучанки Показати IP 2 Вересня 2014 20:11
Мама хотіла пропіарити свою доцю-студентку таким чином. А для чого???
Лучанин Показати IP 3 Вересня 2014 02:00
Шановні, заспокойтеся) Здаєтся ,тут без лишніх пояснень і так всі здогадуються як воно насправді було, це помітно навіть по кількості "+" біля запитань) Про дану особу ходять й так далеко не найкращі слухи і далеко не найкращі розповіді не з одних уст, тому занадто багато шуму біля такої особи , яка того не варта) Надіюсь закінчимо обговорення на цьому і нехай кожен залишиться при своїй думці.
Міша Показати IP 3 Вересня 2014 19:43
У 2019р - ці всі милі лиця підуть на ринок продавцями і ганяти євро-корчі зза кордону. Ура!
студент Показати IP 3 Вересня 2014 22:32
Класне свято було організоване

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Loading...
Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.