USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Студенти пікетують під будівлею Міносвіти

15 Жовтня 2014 11:50
Студенти зібралися під стінами будівлі Міністерства освіти на чисельний мітинг, протестуючи проти скасування рівня спеціалістів та внесення деяких правок до закону "Про вищу освіту". Про це інформує ТСН.

За станом на 11.00 ранку, біля урядової будівлі знаходяться близько тисячі студентів, які тримають в руках національні прапори та плакати, періодично скандують "Слава Україні - героям слава!". Нагадаємо, що у вівторок, 14 жовтня, у Києві, Харкові та Одесі відбулися Марші героїв.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
педагог Показати IP 15 Жовтня 2014 11:54
Студенти НАШІ хочуть більше халяви - багатьом не вигідне ЧЕСНЕ навчання - дуже багато ТУПИХ вчиться, особливо в КОЛЕДЖАХ (поступили за пару тисяч зелених).
балакун до педагог Показати IP 15 Жовтня 2014 11:56
то не атестовуйте їх за бабло!!!
Анонім до балакун Показати IP 15 Жовтня 2014 12:00
дуже великий ТИСК на простих викладачів від тих, хто на вступах заробляє. Треба люструвати всі навчальні адміністрації, міські та обласні управління.
Анонім до Анонім Показати IP 15 Жовтня 2014 14:04
давно пора
Анонім до балакун Показати IP 15 Жовтня 2014 12:46
Серед тих, хто за бабло атестує є ще й порядні викладачі, але їх всеодно ЗАСТАВЛЯТЬ атестувати. Така СИСТЕМА.
123 Показати IP 15 Жовтня 2014 11:56
Усіх начальників освіти директорів шкіл потрібно звільнити ! Освіта найбільш корумпована і працювала і працює на Януковича і його команду!
балакун до 123 Показати IP 15 Жовтня 2014 11:58
а до того на Ющенка, Кучму, Кравчука. Тепер на Порошенко. Все по колу.
ІМХО Показати IP 15 Жовтня 2014 12:10
Та чого дивуватись, то ж вибори скоро. Вчора ВР і АП пікетували, сьогодні МО. Все нормально. Зараз вибори минуть і все заспокоїться.
Дмитро Показати IP 15 Жовтня 2014 13:43
взяли манеру чуть що то пікетувати вот посадити пару балбемів за таке в тюрму тоді другі будуть думати ...
Имя Показати IP 15 Жовтня 2014 14:50
А в кратце можно - что за изменения в законе о высшем образовании?
Стас Показати IP 15 Жовтня 2014 15:45
Согласен с вопросом выше, что за изменения?
педагог до Стас Показати IP 16 Жовтня 2014 20:20
Студенти вийшли протестувати проти змін в правилах прийому до ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації, зміни полягають і вступі випускників коледжів за результатами ЗНО на 1 курс, для чого ж вони тоді навчались весь цей термін, щоб їх прирівняли до звичайних школярів... І ці зміни означали повне знищення коледжів в майбутньому навіщо ж йти до коледжу, якщо потім знову вступати на 1 курс університету. А ще хочу зказати що я закінчила сама коледж і можу з впевненістю заявити, що все що мене навчили в коледжі то я і знаю...університети не дають такої практики...тільки теорію яка нікому не потрібна на роботі.