USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Сили АТО вже зачищають Донецьк. КАРТА

4 Серпня 2014 15:00
Сили АТО ведуть воєнні дії на території Донецька. Про це на своїй фейсбук-сторінці написав

заступник командира батальйону "Азов" Ігор Мосійчук, - інформує Gazeta.ua.

"Увага! Батальйони "Азов" і "Шахтарськ" розпочали зачистку Донецька! Успіхів, браття!", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у неділю підрозділи сил АТО зайняли місто Ясинувата Донецької області, що дозволило охопити Донецьк з півночі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
гість Показати IP 4 Серпня 2014 15:07
хлопці, ми за вас молимося. нехай Бог вас береже. покажіть колорадським терористам-ватникам де їхнє місце.
Местный до гість Показати IP 4 Серпня 2014 15:13
" Если смерти- то мгновенной, если раны-небольшой".
Ватник до гість Показати IP 4 Серпня 2014 15:27
коментар було видалено
Василь Показати IP 4 Серпня 2014 15:08
Нехай Бог Вам допомагає.
українець Показати IP 4 Серпня 2014 15:11
анегдот
фейкеры Показати IP 4 Серпня 2014 15:26
Фэйсбук атака страшное дело. Смотрите не перенапрягитесь.
чекаємо Показати IP 4 Серпня 2014 15:28
Нехай щастить вам, мої сини й онуки! Хай ворожа куля минає вас. Бережіть себе. Ви переможете і повернетесь додому. З вами нічого не станеться, бо вас чекають. І тоді буде свято у вашій сімї, на нашій вулиці, місті і селі, в Україні. Офіцер запасу, журналіст, вже давно, на жаль, непризовного віку.
Анонім до чекаємо Показати IP 4 Серпня 2014 17:01
450 (438 - сегодня + 12 - вчера) разумных (я не считаю, тех 40 с хвостиком человек, которых судят на Украине) вернутся целыми и невредимыми.
Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 15:36
тут коментари видаляють, а де ж демократія?
Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 15:49
Как заявил глава администрации города Яворова (Львовская область) Степан Венгерак, до него удалось дозвониться военнослужащим 3-го батальона 24-й отдельной механизированной Железной бригады имени Данила Галицкого (постоянное место дислокации — город Яворов), которые, по их словам, сейчас находятся в осаде, под плотным огнем противника.
Дончанин до Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 15:53
На данный момент времени мне известно о трех котлах, не считая аэропортов. В одном из них этой части нет. Не скажешь, о каком именно котле идет речь?
Анонім до Дончанин Показати IP 4 Серпня 2014 15:57
Зайди на рус весну камрад глянь.
птн пнх до Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 16:22
ну да, там тоже ЧМ по фудболу выиграла Северная Корея
Дончанин до птн пнх Показати IP 4 Серпня 2014 16:29
Ну зачем даже в своем НИКе жаловаться: "Путин - нам холодно!"
Патріот Показати IP 4 Серпня 2014 16:21
масовий перехід наших вояків до росії. вже там ціле містечко з палаток. 438 душ кинули зброю і перебігли до москалів
Юхим Показати IP 4 Серпня 2014 16:31
Тролі путєнські стараються - аж зі шкіри лізуть. Ну не подобається їм такого роду новина. Бо бабла не заплатять - немає тепер за що їм платити.
Дончанин до Юхим Показати IP 4 Серпня 2014 16:38
Я впервые услышал эту новость, придя на работу. Мне рассказали, что об этом говорилось по украинскому телевидению. Стоит ли тебе объяснять, как укрепляют у дончан доверие к украинским СМИ подобные новости?
Анонім до Юхим Показати IP 4 Серпня 2014 16:39
Було б добре як би це була новина, а не просто вигадка
ТСН до Юхим Показати IP 4 Серпня 2014 16:53
http://tsn.ua/ukrayina/biyci-ato-rozpochali-aktivni-diyi-u-rayoni-donecka-361822.html Водночас Дмитрашківськиий прокоментував заяву колишнього заступника командира батальйону "Азов" Ігоря Мосійчука, який написав у Facebook про те, що "батальйони "Азов" і "Шахтарськ" розпочали зачистку Донецька". Зокрема, прес-офіцер АТО назвав Мосійчука некомпетентним. Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayina/biyci-ato-rozpochali-aktivni-diyi-u-rayoni-donecka-361822.html Кому вірити? І хто тут троль? Чи ви вважаєте, що солодка брехня - це патріотизм?
вільна думка до ТСН Показати IP 4 Серпня 2014 23:56
Вірити ТСН? Ми ж не хворі, ми патріотичні...
Кіна нє будєт Показати IP 4 Серпня 2014 16:40
Нє о том мєчтал юний Путін, чтоб вот так взять і облажаться на старості лєт... Чтоби потерять нє только то, о чєм мечтал, но нє імел, а і вскорості і то, что било єго.
Дончанин до Кіна нє будєт Показати IP 4 Серпня 2014 16:56
1)Бойцы ополчения жалуются: "И когда Стрелков даст приказ наступать?" 2)"многие воинские подразделения, участвующие в АТО, ведут непрерывные переговоры со своим противником – Народным Ополчением Донбасса. И на этих переговорах, например батальон Айдар обсуждал интереснейший вопрос: совместный поход на Киев." ...(о текущих потерях). Лично у меня сложилось мнение, что Стрелков хочет просто прокатиться до Лемберга.
Дончанин Показати IP 4 Серпня 2014 16:52
У меня вавка в голове, подтверждающая справка имеется.
Дончанин до Дончанин Показати IP 4 Серпня 2014 16:57
Опять ученик Псаки вылез. Поэтому на время сменю НИК.
Дончанин до Дончанин Показати IP 4 Серпня 2014 17:01
Вот! обожаю поговорить сам с собой - говорю же вава у меня.
Дончанин до Дончанин до Дончанин Показати IP 4 Серпня 2014 23:51
коментар було видалено
Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 16:54
А может ребятам там видней, что они не с теми и не за тех воюют? Ооочень не легко убивать мирное население!
Анонім до Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 17:08
Фрагмент интервью: -Как это получается, что у вас убитых нет, а раненых меньше, чем уничтожено бронетехники? - Очень просто, у них уже осталось только старье советского производства, поставляемое из стран бывшего Варшавского Договора. Добавьте к этому то, что они не умеют воевать, так как каждый танк либо бронетранспортер работает только на себя, а не в группе.
Анонім до Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 23:43
коментар було видалено
Дончанин Показати IP 4 Серпня 2014 23:45
коментар було видалено
Дончанин до Дончанин Показати IP 4 Серпня 2014 23:48
Надо отрезать мне голову! Эти голоса не дают мне сосредоточиться! Бензопилу! Нет стекломой остался, ща попустит...
Тато Показати IP 4 Серпня 2014 23:51
О-о, дончан та анонімів реально плющить:)))
Доця до Тато Показати IP 4 Серпня 2014 23:53
Так вони ж стекломий п'ють, а від нього і не так накриває.