USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Телевізійний та національний екзит-поли: результати виборів

25 Травня 2014 20:06
Згідно з даними телевізійного екзит-полу Петро Порошенко стане президентом у першому турі. Юлія Тимошенко та Олег Ляшко посіли друге і третє місце відповідно. Так, згідно з цими даними, Порошенко отримав 57,3% голосів. Це означає, що другого туру президентських виборів не буде. Другою до фінішу прийшла Юлія Тимошенко з результатом у 12,4%. Третє місце сенсаційно посів Олег Ляшко, набравши 8,7% голосів українців, - інформує ТСН.

У топ-5 також потрапили Анатолій Гриценко (6%) і Сергій Тігіпко (4,4%). Михайло Добкін отримав лише 2,3% голосів виборців, а Вадим Рабінович - 2%. Ольга Богомолець набрала 1,8%, Олег Тягнибок - 1,5%, Петро Симоненко - 1,3%, а Дмитро Ярош - 1,1%. Решту кандидатів не подолали бар'єр у 1%.

Всеукраїнський телевізійний екзит- пол проводила компанія "TNS в Україні" на замовлення чотирьох телеканалів – "1+1" , ICTV , ТРК "Україна" та "Інтер". Під час екзит-полу експерти опитали 20 тисяч респондентів на 610 виборчих дільницях. У вибірку не потрапив Крим , а також деякі міста на Сході України, зокрема, Краматорськ,Слов'янськ і Нікополь.


Згідно ж з даними Національного екзит–полу, на президентських виборах Петро Порошенко отримав 55,9% голосів українців. Юлія Тимошенко набрала лише 12,9%, а Олег Ляшко фінішував третім з результатом 8%.

За Анатолія Гриценка і Сергія Тігіпка проголосувало 6,3% і 4,7% відповідно, Михайло Добкін набрав 2,1%. Ольга Богомолець та Вадим Рабінович отримали по 1,9%, Олег Тягнибок - 1,3%, Петро Симоненко - 1,1%.

Організатором Національного екзит–полу є консорціум компаній у складі Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) і Центр Разумкова. Під час цього екзит -полу було опитано близько 17 тис. респондентів на 400 виборчих дільницях (по 200 для кожної дослідницької компанії ) на всій території України, за винятком Криму.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 70
Депутатка Показати IP 25 Травня 2014 20:19
УВАГА! УВАГА! УВАГА! Порошенко та компашка сфальсифікували вибори! НОВИЙ МАЙДАН не за горами! ТАК НАХАБНО І ЦИНІЧНО не фальсифікували вибори навіть за Януковича! 60 % - за -це вже як за Радянського Союзу намалювали продажні екзитполи. Сьогодні вночі буде масштабна фальсифікація і підгін результатів під ці попередні дані.ГАНЬБА ПОРОШЕНКУ! ВСІ НА МАЙДАН!!!!!
вибір до Депутатка Показати IP 25 Травня 2014 20:23
Докази надай?:) не треба бла-бла...
Дончанин до вибір Показати IP 25 Травня 2014 21:53
1)Сам собственными глазами видел как один человек вбрасывал ПЯТЬ бюллетеней. 2)Рассказ о высокой явке в Одессе сопровождался картинкой с референдума в Донецке. 3)....
Сергеевич Руслан до вибір Показати IP 25 Травня 2014 22:10
ты смешной или смешная. о каких доказательствах может ити речь когда все куплено и проплачено,кто тебе доказательства будет нести если у них карманые деньгами забитые.Порошенко такой же олигарх как Янукович,как бизнесмен может управлять страной если до этого момента только бабло сшибал а свой капитал наращевал для президентской кампании.Ты наверное сам или сама за Порошенка голосуешь,но кто он такой,до выборов о нем никто не знал,а как только началась президентская кампания весь интернет и ТВ зашумело о том что его поддерживает больше 50% людей,а ты спроси у них кто такой Порошенко,мало кто о нем что то вообще знает,зазомбировали и штучно подсунули его продажне ТВ и СМИ,ведь у кого бабло у того и власть.Опять олигарха к власти ведем.
Ковельчанин до Депутатка Показати IP 25 Травня 2014 20:27
коментар було видалено
Ковельчанин до Депутатка Показати IP 25 Травня 2014 20:27
Бугага. Даний текст лише без вказання відсотків бачив ще пару годин тому. Тролям було сказано лише відсоток вписати. Так це чудо навіть відсоток не той написало
Анонім до Депутатка Показати IP 25 Травня 2014 20:30
На майдан???? Вперед палатки, матрацы, еду, кофе, чай, флажки и выступления всяких спалахуек типа Русланы. Бочки можно не ставить, мусор в них не палить, поэтому тут деньги экономятся)) Все как в ноябре 2013, не обессудте. А тогда кто нибудь может и выйдет на ваш остопиздевший майдан..
Українець до Анонім Показати IP 25 Травня 2014 20:52
коментар було видалено
Сергеевич Руслан до Анонім Показати IP 25 Травня 2014 22:19
Ключевые слова в твоем словесном поносе это "Ваш майдан". Значит ты трусливая собака ничего не зделала для того чтобы поменять бандитскую власть,тебе при ней хорошо жилось я так понимаю или ты вообще кацап с "братней россии".
Дончанин до Сергеевич Руслан Показати IP 25 Травня 2014 22:26
Тебе при этой власти живется лучше?
титушко до Сергеевич Руслан Показати IP 25 Травня 2014 22:47
заживем при вальцмане-шмальцмане ,где его сынок почему не на фронте
Дмитро до Депутатка Показати IP 25 Травня 2014 21:00
іди лікуйся краще
Депутатка до Дмитро Показати IP 25 Травня 2014 21:09
Ти де*іл правди не любиш
мутабор до Депутатка Показати IP 25 Травня 2014 21:08
коментар було видалено
він до Депутатка Показати IP 25 Травня 2014 21:21
дура, гуртуватись потрібно біля президента і за украіну думати а не за юльку, кругла дура
Депутатка до він Показати IP 25 Травня 2014 21:35
А я не відстоююю якесь конкретне прізвище, хоч і голосувала за одного з кандидатів (не за Тимошенко, до речі), а те, що вибори сфальсифікували - це факт. Президентом повинна була стати зовсім інша людина, те що порошенко не має тієї підтримки, яку йому намалювали - це факт. Українці, знайте, на Вас наплювали навіть після Майдану і Небесної сотні, яка помирала явно не за Порошенка і його фальсифікації. Мабуть, Майдан залишатиметься єдиним засобом впливу на політиків. Так, що думайте.
Дончанин до Депутатка Показати IP 25 Травня 2014 22:29
"на Вас наплювали навіть після Майдану і Небесної сотні, яка помирала явно не за Порошенка" - а за кого она помирала? Ведь кто платит, тот и банкует.
))) до Депутатка Показати IP 25 Травня 2014 22:02
идите вы со своим майданом. допрыгались уже до нового президента и войны.
політикум Показати IP 25 Травня 2014 20:20
За результатами екзит-полу зрозуміло, що треба трьох останніх із списку прибрати взагалі з політикуму, тоді в Україні настане мир і спокій! Свободі, комуністам, Ярошу і Ко. народ показав свою "довіру"! Геть! А місцеві - Пирожики, Вітіви, Данильчуки... побачили довіру до себе і ваших партій? Не нервуйте людей, що ви уявляєте показали вибори і результати ваших "лідерів"!!!
Анонім до політикум Показати IP 26 Травня 2014 01:02
українці ще до Яроша не доросли, але це все справа часу. Повне розчарування ющенком уже було, наступне- на черзі.
Депутатка Показати IP 25 Травня 2014 20:26
Скоро заведе Вас в сраку ВАШ порошенко, а люди змушені будуть вийти на майдан. Ви порошенківські сраколизи. Не встигни плюнути , а ви вже реагуєте.
Українець до Депутатка Показати IP 25 Травня 2014 20:53
Юля не плач
Депутатка Показати IP 25 Травня 2014 20:31
Зробили державний переворот- до влади вернулася банда Яника. Рівно о 20.00 порошенко вже був оголошений президентом.Хіба це не доказ фальсифікації? Які ще докази треба? Та скотина вже брифінг дає. За 2 місяці він знав що буде президентом, як в росії путін
Василь Показати IP 25 Травня 2014 20:31
Порадував результат Тягнибока і Яроша - 1% - це їх спеціалізація! Гнати в шию Свободу і ПС - і вперед до нормального, спокійного життя.
Депутатка до Василь Показати IP 25 Травня 2014 20:36
Прості люди наживуть за порошенка такого ж добра, як і за яника нажили.
Йуха до Василь Показати IP 25 Травня 2014 22:18
Тобі ще треба побачити результат на виборах до верховної ради ,а тоді поговоримо
я Показати IP 25 Травня 2014 20:32
Пустовіт і гоп-компанія - чемодан, вокзал...геть з ОДА!!!
він до я Показати IP 25 Травня 2014 21:24
требаа в гуся забрати мегафон і завтра пройтись по кабінетам як вони ходили і пресу не забути
хіхі до він Показати IP 25 Травня 2014 21:57
Ага. Забереш, вернеш а потім ще забереш а потім догонять і добавлять. Декого з Вас (не всіх а самих одіозних) тільки б Добкін назад в ОДА пустив би і то зпочатку добре подумав.
він до хіхі Показати IP 26 Травня 2014 09:19
і не потрібно старих повертати. але ці будуть....."лететь, пердеть и кувыркаться "
хіхі до він Показати IP 26 Травня 2014 10:20
Ці, як ти їх називаєш, Порошенко, Тимошенко, Яценюк, Кличко і компані з одної команди, вони поділяться, а може і вже поділились між собою. До речі уряд складає повноваження тепер не перед Президентом а перед новообраною Верховною радою. І ще треба подумати чи не була Юля дуже сильно завуальованим технічним кандидатом, бо щось дуже швидко її з тюрми випустили і допустили балатуватись...
хіхі до хіхі Показати IP 26 Травня 2014 12:44
Можете прочитати і розвіяти сумніви http://www.volynnews.com/news/policy/poroshenko-zalyshyt-sobi-yatseniuka/
хіхі до він Показати IP 26 Травня 2014 10:30
Та і Добкін був технічним кондидатом мабуть, бо хто йому просто так дозволив брати участь в передвиборчій гонці. Це все велика політика, сидячи в кабінеті ОДА не завжди можна вгадати те, що робиться в колуарах Києва. Хоча... може я помиляюсь.
Йому до він Показати IP 25 Травня 2014 21:59
те що пишуть про Порошенка ніби він співпрацює з регіоналами, всього лише чорний піар проти нього, але аж ніяк не надія вернути бандитів до влади. Розмріялися вже...
він до Йому Показати IP 26 Травня 2014 09:20
читай попередній комент
теж я до я Показати IP 25 Травня 2014 21:54
Тобі хто сказав, що вони з ОДА підуть і ти туди вернешся???
Депутатка Показати IP 25 Травня 2014 20:34
А Кличко ще та скотина, купився на цукерки, чи що. В таке лайно ув язався, а міг би сам бути лідером президентської гонки. Взагалі без мозгів, його просто використали - і скоро викинуть з ганьбою.
Депутатці до Депутатка Показати IP 25 Травня 2014 21:14
Щось, дамочко, у вас з мізками теж не теє... За вашим депутатським розкладом аби "скотина" Кличко - "взагалі без мозгів" - став президентом, то це було б нормально? А коли додумався уступити місце розумнішому, то це ганьба? Точно, у вас не теє...
Депутатка до Депутатці Показати IP 25 Травня 2014 21:39
Скотина він тому, що продався, і ця скотина, значить не має мозгів. Бо якби мав сіру речовину, такого б не зробив.
) Показати IP 25 Травня 2014 20:40
Люди не вірте, це справжня пи***ож, Ляшко наш президент!
Olha Показати IP 25 Травня 2014 20:44
Може на картах кинути?ВАНА ЙОГО таки застрелить чи отрує,чи ВІН сам дуже хворий ?
Ратно Показати IP 25 Травня 2014 20:46
ЛЯШКО -КРАСАВА!!!!!!!!!!!!!
назар Показати IP 25 Травня 2014 20:48
депутатка права!!!!!!!!!!!!!порошенко вас заведе ще дальше як яник
Депутатка Показати IP 25 Травня 2014 20:49
Люди навіть в Києві ще голосують на дільницях, а сволочні соцслужби вже оголосили президента. Тимошенко і Ляшко просто зобов язані організувати новий Майдан.Зупинити банду поки не пізно!!!
Українець до Депутатка Показати IP 25 Травня 2014 20:54
коментар було видалено
Лучанка до Депутатка Показати IP 25 Травня 2014 21:23
Що ти мелеш? Їдь у Слов`янськ і там збирай свої майдани. Україна ітак в повній жо..., нам потрібен президен, стабільність, а не хаос. Кожен робить що хоче.
Депутатка до Лучанка Показати IP 25 Травня 2014 21:42
А тобі майдани страшні- мені -ні!!!!!
Лучанка до Депутатка Показати IP 25 Травня 2014 23:43
Мені таке враження, що ти думаєш не головою, а жо...!!!!!!!! Їдь на Схід, і відстоюй там права!!!!!!!! Молоді хлопці нізащо гинуть! Мало смертей, тобі ще треба? Країні потрібен порядок!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ціни виросли, безробіття зросло!
пан Показати IP 25 Травня 2014 20:59
Потрох - през.
ліля Показати IP 25 Травня 2014 21:02
порошенко тільки для тих самих магнатів і корупціонерів. переконаетесь !
Депутатка Показати IP 25 Травня 2014 21:02
5-й канал можна не дивитися, як колись 1-й національний за Яника. Це брехуни. Будуть дострокові парламентські вибори, і треба захищати їх результат вже на Майдані. бо толку не буде. Банда Порошенка-Януковича потопталася брудним чоботом по волевиявленню людей, вони хочуть, щоб люди не приходили на парламентські вибори. НА НИХ ОБОВ ЯЗКОВО ТРЕБА ПРИЙТИ І ЗАХИСТИТИ СВІЙ ВИБІР НА МАЙДАНІ!!!!!!!!!
Українець до Депутатка Показати IP 25 Травня 2014 21:16
Юля не пиши в тебе істерика випий Персен
Депутатка до Українець Показати IP 25 Травня 2014 21:46
Персен будеш пити ти, хохляцький (не український) дурень. Бо справжні українці такого як ти не напишуть.
Депутатка до Українець Показати IP 25 Травня 2014 21:46
коментар було видалено
коля Показати IP 25 Травня 2014 21:08
я за пороха не головував і чому така похибка?
титушко Показати IP 25 Травня 2014 21:12
3 месяца разцветал цветок,какие ж ягоды получаться-и самое главное кого заставят их жрать.
Українець до титушко Показати IP 25 Травня 2014 21:17
В Рассею нах
ого Показати IP 25 Травня 2014 21:25
порошенко президент? він сам сміеться клоун . колись так я за януковича проголосували і теж обіцяв багато багато і посміхався завжди щось не віримо ми порошенку
Сергеевич Руслан до ого Показати IP 25 Травня 2014 22:15
он с той же олигархической шайки что Янукович,осторожный и хитрый,и с европой хочет иметь связи и российскую агрессию во главе с Путлером боится прямо засудить,ведь бизнес шоколЯдный погорит.
ярослав Показати IP 25 Травня 2014 21:27
навіть ніхто вибори не зривав дивно так. жаль хлопців які загнули .чекаю змін
виборець Показати IP 25 Травня 2014 21:34
Одне добре що не тимошенко. Пустов!т смерд!ть також не буде.
Лилия Показати IP 25 Травня 2014 21:38
Ляшко ,как неожиданно на третьем месте!!!!
нік Показати IP 25 Травня 2014 21:49
лідер не той . буде процітати корупція на волині. любі друзі будуть вилазити
здається до нік Показати IP 25 Травня 2014 22:03
Вони вже вилізли, і залишаться.
Анонім Показати IP 25 Травня 2014 22:08
Ох заживем тепер народ! Будем в шоколадi купатись!
титушко до Анонім Показати IP 25 Травня 2014 22:53
ну да в чем то коричневом