USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Терміново потрібна форма для мобілізованого волинянина

30 Жовтня 2015 13:34
Мобілізованому волинянину Шевчуку Володимиру Михайловичу з Нововолинська терміново потрібна військова форма 50-го розміру на зміну, - повідомляє Нововолинський інформаційний портал.

«Хлопець - сирота, служить в 58-ій бригаді ВЧ0425. Зараз знаходиться на рівненському полігоні. В частині видали один комплект форми, після полігону форму приходиться прати й поки вона висохне він просить у побратимів щось вдягнутися.

Також хлопцеві потрібна термобілизна, теплі шкарпетки 43-го розміру, зимова балаклава, теплі перчатки.

Збір речей відбувається в офісі Цивільного Корпусу «Азов» за адресою проспект Дружби, 25 (Координаційна Рада Руху) з 10:00 до 16:00», - йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
воїн Показати IP 30 Жовтня 2015 13:39
У Луцьку торгівельний центр "Варшавський" 1 поверх під сходинками. Є за 200 та за 400 термобілизна.
Мобілізований Показати IP 30 Жовтня 2015 14:39
З зарплати можна відкласти, самі так робили...
Зайчик до Мобілізований Показати IP 30 Жовтня 2015 15:18
Перепрошую,він сирота.Йому нікому допомогти ні в чому.
до воїна.. Показати IP 30 Жовтня 2015 15:10
а в нього і мами нема..нема кому помолитися за нього
Анатоль_ до до воїна.. Показати IP 30 Жовтня 2015 16:52
Я в шоці, друзі мої))))
Дьодік Показати IP 30 Жовтня 2015 16:05
Я допомагав, допомагаю і буду допомагати армії. АЛЕ. Якщо послухати Гідранта і Півторачку, то у нас солдати забезпечені на 146%. - Коли вже закінчиться це млядство?
док Показати IP 30 Жовтня 2015 16:16
сміхота а хай генштаб звернеться що він голий і босий
ми такі Показати IP 30 Жовтня 2015 17:05
Кому серце підказує, той і допоможе і купить ... ( а є й такі хто ситий на дивані спить, і немає співчуття і скиглить в теплій хаті)
Українка Показати IP 30 Жовтня 2015 18:24
коментар було видалено
Учень Показати IP 1 Листопада 2015 14:56
А хто його призивав ? Це дуже " серйозне " питання ,тому пропоную винести на розгляд у Верховний суд України .Нехай відстоює права народу а не олігархів !!!