USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

Терористи взяли на себе відповідальність за бій під Волновахою

23 Травня 2014 09:00
Терористи на Сході України взяли на себе відповідальність за напад на українських військових за час АТО.

Група терористів у місті Горлівка взяла на себе відповідальність за напад в районі недалеко від міста Волноваха на Донеччині. Про це повідомляє "The Daily Mail".

«Знищення бронетехніки показує, що повстанці мають доступ до важкого озброєння. Це викликає побоювання з приводу того, що вони були озброєні у Москві», – йдеться у публікації.

"Ми знищили контрольну точку фашистської української армії, розгорнуту на землі Донецької Республіки», - сказав командир терористів.

Він показав автоматичні та снайперські гвинтівки, ракетні гранатомети і куленепробивні жилети.

Нагадаємо, вчора терористи розстріляли пост українських військових, загинуло - з різних джерел 13 або 16 осіб. На Волині, звідки були родом загиблі солдати, оголошено дводенний траур.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 47
Анонім Показати IP 23 Травня 2014 09:05
ну все **** донецькі забудьте за добру Волинь .
Яна до Анонім Показати IP 23 Травня 2014 11:27
Це теж донецки з вертолетів наших солдат розстрілюють?http://www.youtube.com/watch?v=jFGbaKKfzf4#t=141 Кому ви вірите?Нашим повністю підконтрольним Турчинову ЗМІ?Самі подивіться відео і включіть голову.
саня до Анонім Показати IP 23 Травня 2014 15:27
ты сначала с коломойским разберись и с его бандой, а также со своим правым сектором, которые в спины из кустов расстеливают ваших ребят и наводят на них вертолеты для полной зачистки, а потом говори донецкие. подожди я надеюсь ваши те, кто вернется живыми расскажут истинную правду о этих смертях и АТО!
вітя Показати IP 23 Травня 2014 09:08
коментар було видалено
Анонім Показати IP 23 Травня 2014 09:08
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 23 Травня 2014 09:11
https://www.youtube.com/watch?v=UQt7ukb0kmU& ось це відео, ВН розберітся будь-ласка.
Анонім Показати IP 23 Травня 2014 09:09
Да...п-да їм...
вітя Показати IP 23 Травня 2014 09:20
все написав нормально чому видаляють коменти? співчуваю
Романа Показати IP 23 Травня 2014 09:33
Хай оберігає Бог тих хлопців, які лишилися живі. Будемо за ВАС молитися.
Фореве Показати IP 23 Травня 2014 09:34
Арсенал супер!Плюс куча БМП, БТР, зенитка!С таким арсеналом можно не только воевать, но и побеждать. Если бы те пацаны были вояками. а не туристами с пикника!Перебили как котят слепых.Кто ответит за их подбор, подготовку, безумный лагерь у дороги с помидорами!!А В.И. Ленин не дурак был!!! "УЧИТЬСЯ ВОЕННОМУ ДЕЛУ НАСТОЯЩИМ ОБРАЗОМ". Кто поспорит?
Фореве Показати IP 23 Травня 2014 09:37
коментар було видалено
Анонім Показати IP 23 Травня 2014 09:38
Похоже, це є постановочний фейк. Аби приховати справжні факти. Чому нібито цей "Бєс"-Безлер вихваляється своїми трофеями і дає інтервю із закритим балаклавою обличчям. Раніше за ним такого не спостерігалось. Як і обручки на руці. Усі свої протизаконні виходки він робив в присутності камер не ховаючись. А тут, назвавшись собою, обличчя не показує. Викладена зброя по кількості і типу відповідає мотострілецькому взводу з трьох відділень. Дійсно, саме така кількість і була атакована під Благодатним. Але чому захопивши зброю практично всього особового складу бойовики залишили на місці неушкоджену до обстрілу з вертольотів зенітну установку і третій БМП?
Волинянин Показати IP 23 Травня 2014 09:39
Земля пухом ГЕРОЯМ! Підтримую Аноніма - добра Волинь, гарні озера для донецьких закінчились. По доброму прошу, донецькі, не їдьте сюди більше.
Света до Волинянин Показати IP 23 Травня 2014 14:36
Странное мышление у вас Волынянин. По вашему теперь людям с западной Украины не везти к морю детей в Одессу и на Азов. На них там прыгать с кулаками должны. Хватит разьеденять страну. На Донбассе полно людей, которые не берут участи в том что происходит. Злоба до добра не доводит и так уже посеяли ветер, пожинаем бурю.
Анонім до Света Показати IP 23 Травня 2014 16:24
Зараз за українську мову на Донбасі,як і в Криму, вбивають і випатрошують кишки, а тут російськомовні як почувалися так і почуваються вільно. Да у на волынян странное мышление -уж очень мы толерантные наверное.
коля Показати IP 23 Травня 2014 09:55
як їхній донецький був при владі ми таке не робили. Бог їм не простить
размышления до коля Показати IP 23 Травня 2014 10:16
Бог сам разберется, убийство - грех для всех.. Донецкие на Волынь не приезжали учить родину любить. Может хватит уже своей кровью приводить к власти упырей, пускай сами валят друг друга. Земля пухом всем погибшим, жаль, что их будет еще много и это далеко не последние потери..
ПС до коля Показати IP 23 Травня 2014 11:05
Коли їх донецький був при владі, в країні принаймі мир був...
Ма Показати IP 23 Травня 2014 10:04
коментар було видалено
ХХХ Показати IP 23 Травня 2014 10:09
Нехай відділяються, паразити, тоді побачать. Віддам останню копійку, піду рити окопи, щоб їх задавити. всі вони там однакові. в Лукові Сьогодны усі плачуть за двома пораненими хлопцями. Вчора у Московській церкві перший раз дзвонили у дзвони, нарешті почало доходити, кому гроші кладемо.Матері, схаменіться, не підтримуйте Московську церкву, вона проти ваших синів!
Вільна Волинь до ХХХ Показати IP 23 Травня 2014 10:40
Шо ти верзеш???? Ти в храм хоч один зайшов, бичара? Послухай за що і за кого там моляться, перш ніж такі нісенітниці писати! Для чого шукаєш ще причин для розділення? Кому легше робиш? На кого працюєш, скотина!?
Анонім до Вільна Волинь Показати IP 23 Травня 2014 11:13
А він той льотчик-вертольотчик!
конец Показати IP 23 Травня 2014 10:21
Конец батальона "донбас"... http://korrespondent.net/ukraine/politics/3367512-chast-batalona-donbass-vyvedena-yz-pod-obstrela-chast-ostaetsia-v-okruzhenyy-komandyr
давид Показати IP 23 Травня 2014 10:24
бог всіх накаре не тепер -то у четвер!!!!!!!!!!!!!!!! але шкода що ви дожились до того що брат вбивае брата а це все за боротьбу влади.
Лучанин Показати IP 23 Травня 2014 10:24
коментар було видалено
Лучанин до Лучанин Показати IP 23 Травня 2014 11:01
що за фігня, чому коментарі видаляють.
ХХХ Показати IP 23 Травня 2014 10:27
Нехай відділяються, паразити, тоді побачать. Віддам останню копійку, піду рити окопи, щоб їх задавити. всі вони там однакові. в Лукові Сьогодны усі плачуть за двома пораненими хлопцями. Вчора у Московській церкві перший раз дзвонили у дзвони, нарешті почало доходити, кому гроші кладемо.Матері, схаменіться, не підтримуйте Московську церкву, вона проти ваших синів!
Вільна Волинь до ХХХ Показати IP 23 Травня 2014 10:44
Шо ти верзеш???? Ти в храм хоч один зайшов, бичара? Послухай за що і за кого там моляться, перш ніж такі нісенітниці писати! Для чого шукаєш ще причин для розділення? Кому легше робиш? На кого працюєш, скотина!?
Анонім Показати IP 23 Травня 2014 10:38
коментар було видалено
Вільна Волинь до Анонім Показати IP 23 Травня 2014 10:43
Чого ви брешете, скоти! А те що ваші приватбанковські інкасаторки конфіскувала, ти не знаєш? Чого про це не пишеш? Не забувай, що там ще і живі залишились - вони все розкажуть, хто і кого!
Анонім до Вільна Волинь Показати IP 23 Травня 2014 11:20
Бреше ти, а людина каже факти! ДНР приватбанківські машини не брала, навпаки, вони прикладають всі зусилля для того щоб гроші доходили до громадян і їх матеріальний стан не погіршувався, інакше свої ж проти них і повстануть. Про це не подумав, дурчинов? Ніхто з них в балаклаві заяви не робив до цього часу. До того ж видно що номери на автобусі міліцейські та закриті листками щоб не можна було розпізнати звідки він. Поки що перевага не на твому боці!
Вільна Волинь до Анонім Показати IP 23 Травня 2014 11:31
Тут не мож бути переваги! Загинули люди! От і все... І тепер немає різниці, хто правий, а хто неправий. Факт - смерті невинних солдат.
1221 до Анонім Показати IP 23 Травня 2014 10:54
коментар було видалено
1221 до Анонім Показати IP 23 Травня 2014 10:54
коментар було видалено
Сергiй Показати IP 23 Травня 2014 11:13
В мене родичiв Слов'янську. Всi кажуть що не бачили з числа "Самооборони"(так званих терористiв) жодного росiянина. Всi мiсцевi, або з Криму громадяни Укра1ни. Ми вбиваэмо самi себе! Тiльки в Киэвi активiстiв називали героями, а в Донецьку вони терористи. До соговас привели цi геро1? Правосэки срочникiв на передову пускають, а за вiдмову воювати - розстрiлюють. Невiдомо хто застрелив волинян. Це реальнi факти, а не те, чим вас кормить телевiзор "патрiотiв" i пi*арасiв майдану
Думаючий Показати IP 23 Травня 2014 11:15
Не знаю чи далекий від правди Анонім але не виключаю можливості зачистки своїх своїми, так як витоку інформаціїї не оминути, а нинішній владі не вигідно розголошення інформації що мобілізовані нею воякии відмовляються виконувати військові накази (думаю що через небажання убивати) не зрозуміло за що і воювати не зрозуміло за кого (мабуть за чергове процвітання наступного олігархічного клану). Да і по окремих настроях на Волині (ковель) де жінки вимагали повернути чоловіків і синів додому, бо за що і за кого вони повинні гинути.
Українець Показати IP 23 Травня 2014 11:33
коментар було видалено
Правдивий Показати IP 23 Травня 2014 11:35
коментар було видалено
Ігор Показати IP 23 Травня 2014 15:26
Донецькі ви чого з бойовиками ходите?ви гірше фашистів, ті вам платять і молодих вояк розтріляють за ваших спин. путін вас врятує в сибірі. Волиняни тримайтеся там.серце кровю обливається....
Ігор Показати IP 23 Травня 2014 15:54
Ви там на сході оприділитися не можете то в росію, то нетральні, то київська влада не подобається. я не спорю яценюка і турчинова сектанта й....го до вас впершу чергу відправити, а не 23-ьох літніх пацанів з волині. бойовики розбиратися не будуть зараз за спин ваших стріляють а потім і в спину стріляти будуть.
Українець Показати IP 23 Травня 2014 17:09
Донецькі і Луганські матері напевно дуже задоволені смертями наших хлопців, і прагнуть в росію а попадуть в пекло зі своїми колорадськими виродками і путінськими холуями
Анонім Показати IP 23 Травня 2014 17:35
Матері Донецька і Луганська, звертаються до Вас всі матері Волині. Забирайтеся, нафіг в Росію, якщо ви так її любите. Чого наші діти мають гинути на вашій проклятій землі. Ви ніколи не любили Україну. Будь, ласка валізи в руки і валіть куди хочете. Ніхто Вас на Україні не тримає. Хого ви до тої пори не виїхали з України. В Росії ви будете процвітати. А нам не мішайте. Скатертю дорога. Але знайте вороття назад немає. Час покаже.
Анонім Показати IP 23 Травня 2014 17:35
Матері Донецька і Луганська, звертаються до Вас всі матері Волині. Забирайтеся, нафіг в Росію, якщо ви так її любите. Чого наші діти мають гинути на вашій проклятій землі. Ви ніколи не любили Україну. Будь, ласка валізи в руки і валіть куди хочете. Ніхто Вас на Україні не тримає. Хого ви до тої пори не виїхали з України. В Росії ви будете процвітати. А нам не мішайте. Скатертю дорога. Але знайте вороття назад немає. Час покаже. Всі ви будете наказані Богом. Вам це не минеться. Продажні шкури.
саня до Анонім Показати IP 23 Травня 2014 20:25
наказаны будут те, кто послал на майдан своих сыновей, мужей и братьев - зрите в корень, а не тупо проклинайте! Задумались, когда на вашу землю пришла беда (также у нас была беда, когда наших хлопцев - МВДшников и Беркутовцев привозили каждый день по 10-20 человек мертвыми, и они, кстати, не были ни на БТРах ни с автоматами против безумной толпы 80%состоящих из приезжих в Киев с западных областей!! Мне очень жаль, что ваши мужчины гибнут, но зло порожденное вами никуда не делось и вылилось на негодование в восточных областях! А насчет "убирайтесь" - мы на своей земле! Нас почти 8 миллионов и мы того и просили-просто нас не трогайте! А со своими проклятиями обратитесь к вашему Ярошу с бандитами с правого сектора, которые правоцируют АТО в наших областях и из под тишка с тыла расстреливают ваших ребят, к т.н.карательным отрядам Коломойского, которые бродят сами по себе,бесчинствуют ,потом теряя половину своих боевиков (как сегодня), с матом просят помощи у армии, давая наводки на посты обычных солдат и, особенно, к вашему любимому и.о.правитильству с Турчиновым, которых вы отстояли - может услышат! Так что - вы не по адресу!
Петрович Показати IP 25 Травня 2014 02:14
Дасть Господи нам доброго президента, не зрадника, а патріота!І все піде добре!Смерть ворогам України!!
Анонім Показати IP 26 Травня 2014 00:21
Дуже щиросердечна мамо! У тебя хоть совесть есть такие слова говорить? Про каку таку украину запела сердешная? Я живу на своей земле! Здесь похоронены мои предки. Эта земля случайно стала украиной. А твои предки жыли испокон веков как не под ляхами так под австрияками. Значит ты сучка им двери открыла , заходите пануйте панове як у себе вдома. А ко мне своих сыночков направила чтоб мне чемодан помогли в россию собрать. Ан не получится это моя земля и я за нее буду убивать и умирать . Продажные волыняки, а шо у ляхов яблоки не созрели?
авас Показати IP 26 Травня 2014 00:26
Когда нибудь откроется вся окружающая вас брехня и вам будет стыдно, хотя судя по тому что бандера ваш герой, у вас нет ни рода не памяти. Пробачте