USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Трагедія під Волновахою: українців кличуть на марш єдності

14 Січня 2015 08:15
Мирний марш солідарності через загибель мирних українських громадян унаслідок обстрілу автобусу під Волновахою може відбутися у неділю на Майдані Незалежності, у Києві. Інформацію про це поширюють у анонсі події у Facebook, - інформує ТСН.

Користувачі мережі закликають вийти на цей марш і Президента України Петра Порошенка. Також вони просять запросити на марш єдності і світових лідерів. До участі в марші запрошуються громадські організації тощо. Схожі акції можуть відбутися не лише в Києві. "Чи для українців наші жертви менш вагомі, ніж для французів їхні?", - йдеться в описі події.

Нагадаємо, 11 січня у Парижі відбувся марш пам'яті жертв терактів 7-9 січня на редакцію сатиричного журналу Charlie Hebdo, а також на кошерний магазин у Парижі приїдуть вшанувати світові лідери, представники різних політичних та релігійних об’єднань. Тоді присутнім на марші був і глава нашої держави.

Трагедія під Волновахою трапилася вчора. Терористи обстріляли рейсовий автобус, 13 людей загинуло.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Анонім Показати IP 14 Січня 2015 08:51
А як 17 наших хлопців (і не тільки) під Волновахою місцеві продали, то чому не виходили? Вийти має ДОНЕЦЬК і ЛУГАНСЬК, в першу чергу, на МАРШ МІЛЬЙОНІВ проти війни. А вони не виходять - значить не проти, мають на цьому заробіток.
Анонім до Анонім Показати IP 14 Січня 2015 10:37
Не волнуйся, мы вышли против убийц этих мирных людей. Следовательно, жди поток похоронок. Нам уже НАДОЕЛО терпеть, когда нас убивают. Поэтому начато уничтожение всех тех, кто пришел к нам с оружием.
Анонім до Анонім Показати IP 14 Січня 2015 10:44
3.14здуй до пуйла ви**пок фашиський!
junak Показати IP 14 Січня 2015 08:54
Може не марші організовувати треба, а робити суттєві кроки для припинення цієї війни?! Для чого цей пафос, капіювати Францію? Так там це все швидко відбулось і АТО за лічені години закінчилось, а тут вже майже за рік тисячі загиблих, а тільки зараз марші задумали? Це лише відволікання людей від проблем які є в Україні! Переглядаючи новинні стрічки в інтернеті, важко зрозуміти, що відбувається на Донбасі. Що ж стосується хвилі мобілізації - то це показник того, що влада не хоче закінчувати операцію на Сході, а намагаються витягти із ситуації якомога більше вигоди. І ціна цього - людські життя. Крім того, в новинах і соцмережах - суцільно волонтери, означає що, держава не зацікавлена ні в забезпеченні, ні у виживанні власних солдат?
юлік до junak Показати IP 14 Січня 2015 08:59
СЧАС... віддамр КАЦАПАМ пів України, бо ти Хє*ні начиталось і надивилось.
Анонім до юлік Показати IP 14 Січня 2015 09:05
ну то йди і мобілізуйся а не строчи тут!!!
Анонім до Анонім Показати IP 14 Січня 2015 09:12
Ааааа..... то це вже протест проти мобілізації.... то так би й казали....а то я думаю, що це за МИРНИХ жителів Донбасу....
вдв Показати IP 14 Січня 2015 09:07
а кому вигiдно було розстрiляти? а може заради маршу i розстрiляли?
СА до вдв Показати IP 14 Січня 2015 09:13
100%, проти мобілізації - 5-та колона організувала.
Коля Показати IP 14 Січня 2015 09:11
Наших волинських хлопців ще більше вбили і ніяких марів не було. А вже як у Франції так і собі. Треба вирішувати як щоб і далі люди не гинули. Треба щось робити серйозніше а не тільки відправляти туди хлопців і відправляти. А як захистити наші землі наших людей?!
Коля 2 Показати IP 14 Січня 2015 10:07
Пану презіденту не соромно. Через його бездіяльність гинуть люди! Може пора дати 3,14зди москалям, а не сидіти в землянках та бездарно витрачати гроші!
Анонім до Коля 2 Показати IP 14 Січня 2015 10:53
В нього бездіяльність а винуваті знову москалі?
Анонім Показати IP 14 Січня 2015 10:52
Треба або наступати , або віддавати землі. А не бовтатись - не вашим, не нашим. Має бути якесь завершення, бо за 5 років мужчин не залишиться, а дітей скільки не народиться. Не бачу логікі в цьому АТО.
222 Показати IP 14 Січня 2015 11:32
Я так собі думаю - гарант Конституції мавби звернутися до Верховної ради ,а вона прийме рішення - боронити далі ці дві області , чи віддати москалям . Люди вимагають конкретного рішення .
розум Показати IP 14 Січня 2015 12:17
Війну припиняти треба, а не черговий акт невідомо для чого. Перебили людей і з одного і з другого боку, і все радимося, все вирішуємо. Пора вже до миру закликати, а не на війну мобілізовувати.
Андрій Показати IP 14 Січня 2015 12:18
А до чого тут марш єдності, і з ким. Вже було майдан гідності, тепер марш єдності, а нормальне життя де?