USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

Ціна на бензин в Україні «перевалила» за 25 гривень

24 Лютого 2015 22:16
Ціни на бензин в Україні змінюються щоденно, і у вівторок вартість бензину преміум-класу досягла позначки у 25 гривні за літр, – інформують наші колеги з Економічної правди.

Так, середня ціна бензину А-95 становить 22,68 гривні за літр.

Найвища ціна бензину цієї марки - у Миколаївській області - 24,31 гривні за літр; найдешевший бензин у АР Крим - 17,08 гривні за літр.

Середня ціна бензину марки преміум становить 24,68 гривні за літр, найдорожчий бензин у Тернопільській області - 25,47 гривні, а найдешевший - у АР Крим - 17,71 гривні за літр.

Середня ціна А-92 в Україні становить 22,5 гривні за літр. Найдорожчий А-92 у Миколаївській області - 24,09 гривні за літр, найдешевший в АР Крим - 16,41 гривні за літр.

Середня ціна А-76 становить 20,54 гривні за літр. Найдорожче воно коштує у Харківській області - 23,99 гривні за літр, найдешевше пальне у АР Крим - 15,25 гривні за літр.

Середня ціна дизельного пального становить 22,7 гривні за літр. Найдорожче дизпальне - 23,7 гривні за літр - в Івано-Франківській області; найдешевше - у АР Крим - 15,1 гривні за літр.

Середня ціна скрапленого газу становить 8,65 гривні за літр. Найдорожчий газ - в АР Крим по 9,38 гривні за літр, а у Чернівецькій пропан-бутанова техсуміш найбільш дешева - 8,31.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Анонім Показати IP 24 Лютого 2015 22:21
Це коли такі ціни були в Луцьку глянь завікно сьогодні зранку бенза 27.......
Анонім до Анонім Показати IP 24 Лютого 2015 22:30
директор «Консалтинговой группы А-95» Сергей Куюн предупредил, что при нынешнем уровне цен и налогов (выраженных в валюте) стоимость литра топлива в Украине будет держаться на уровне 90 центов. А при курсе 30 грн/$ — это 27 грн. «Если он будет зафиксирован в этот понедельник, заправки отреагируют на него через неделю-другую», — сказал эксперт «Вестям». Цитата из статьи за 23 февраля | 8:00...
40a до Анонім Показати IP 24 Лютого 2015 22:52
на майдані приг-скок я у мами дурачок
Хрен собачий до 40a Показати IP 25 Лютого 2015 00:08
Хоть нікому не розказуй, що ти у мами дурачок. Бо засміють...
редька солодка до Хрен собачий Показати IP 25 Лютого 2015 08:05
А сміються з таких як ти, що таке в Україні вчверили!!!
Хрен собачий до редька солодка Показати IP 25 Лютого 2015 11:45
коментар було видалено
бачив Показати IP 24 Лютого 2015 22:22
а нічого шо сьогодні на ВОГ вже 26.99?
Остерігайтеся WOG до бачив Показати IP 25 Лютого 2015 00:59
Став заправлятися на ОККО,Укрнафті - і двигун став двигуном, тягне нормально, пальці не стукають. А коли заправлявся зеленою розбавленою WOGовською бадягою (бо, дурень, повірив їх рекламі, яка останній рік рекламує лише каву на їх АЗС) - намучився, мало не угробив свою Мазду. Так що тепер десятою дорогою оминаю WOGовську бадягу!
Штефан, Луцьк Показати IP 24 Лютого 2015 22:35
А хіба це погано?
Анонім до Штефан, Луцьк Показати IP 24 Лютого 2015 22:42
Тема одного из квестов: - "Бензин - золото-2015". "Дегустация" запахов разных сортов бензина, воспоминания о джипах.
луцьк Показати IP 24 Лютого 2015 22:44
а до чого тут ціни в Криму???
локачинський район Показати IP 24 Лютого 2015 22:52
АЗС Укрпетроль в 16-00 год ДП вартувало 24-40 грн в 19-15 цеж ДП вартує 26-40 Люди хтось багатіє а хтось за таких уродів житям ризикує І ще Ковальчук шукає хто ж це авто за 1млн підпалив за таке і самого спалити можна !!!колиж ти не нажера лопниш ти ж купляв дп 9-00грн якщо не манше ??? як тепер людям обробляти землю по які ціні будим збирати врожай???Шоколадний йшов на вибори казав будем жити по новому помелився козел виживати виживати!!!!!!!!!!а може хтось ще і живе крім нар,депів
водій Показати IP 24 Лютого 2015 23:00
вулиці пустіють... а траси взагалі порожні
Andrij до водій Показати IP 24 Лютого 2015 23:25
Ze z dobre.... ekologija krashe byde i povitrja 4ustishum.....vsi na roveru tovstozopi.....
ЛОКАЧИНСЬКИЙ РАЙОН Показати IP 24 Лютого 2015 23:03
Майдан третій буде по любому Шоколадний пожаліє що в призеденти вийшоов!!!ТАЙанглічанин не доробляний а пастер в першу чергу він АРКрим відав на схід РФ допустив ціни спишуть на АТО долар щоб рубля скинути з ринку це все туфта хтось на тому наживається !!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім до ЛОКАЧИНСЬКИЙ РАЙОН Показати IP 24 Лютого 2015 23:09
коментар було видалено
Usa до ЛОКАЧИНСЬКИЙ РАЙОН Показати IP 25 Лютого 2015 00:40
Майдана не будет, деньги кончились. На оставшиеся гроши будет покупаться оружие.
туарег АС7776АІ Показати IP 25 Лютого 2015 00:16
не фіг луцьким уголовнікам їздити на туарегах, пора на велики пересідати
Анонім до туарег АС7776АІ Показати IP 25 Лютого 2015 07:52
На возах,,повернемось в 19 вiк
Дончанин Показати IP 25 Лютого 2015 00:17
Украинское днище встретив сегодня гривну, виновато улыбнулось пожав плечами и проводив ее растерянным взглядом вниз осталось стоять на месте
1234 Показати IP 25 Лютого 2015 07:22
Ура!!! Слава майдану.
цвях Показати IP 25 Лютого 2015 08:00
бакс на говерлі вже 35.5- 38.0 ! То яким буде 95 та Дп ! вчора в Слоні розмітали цукор, гречку, муку! Мішками. Сам бачив! До кінця тижня $ буде біля 40.0., і шо далі?! МАгазини супутніх речей крім аптек та продовольчих перетворюються на музеї. За що гинуть побратими і плачуть їхні матері! Хіба про таке життя мріяли всі ми рік тому, коли почули , що легітимного вже немає. А далі що: жиди, кримнаш, війна, злидні, голод, волонтери...! А люди де?..
факт Показати IP 25 Лютого 2015 08:11
А "друзі" з США та ЄС сказали, що гроші Лазаренка та інших "добродїїв-правителів" України ніколи не повернуть, бо вони не погано економіку тих країн підтримують! А рахунки "сім'ї" вже взагалі розблокували і вони можуть вільно кошти по світу рухати! Вам мало? Ще щось будете з піною доводити?! Коли вже очі розкриєте???!!!