USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Ціна випускного: скільки витратили на сукні волинські 11-класниці

30 Травня 2016 08:16
Волинські школярі відсвяткували випускний. У цей урочистий день кожен хотів виглядати особливо. Батьки випускників не пошкодували грошей, аби виконати будь-який каприз своїх дітей.

Отже, у скільки нововолинським 11-класникам обійшлося одноденне задоволення дізнавався Буг.

Зазвичай, витрати на випускний це не тільки “образ” випускника, а також і місце, де святкуватимуть подію. У Нововолинську це складає від 600 до 1600 гривень за особу. 1600 – сума, яку платили випускники “Колегіуму”, святкуючи вечір у готельно-ресторанному комплексі “Три бобри”.

Але основні батьківські гроші були витрачені на лук випускника. Хлопцям пощастило більше. Витрати їхніх батьків становили від 3000 до 4000 грн.

Цьогорічні випускниці за свою сукню віддали вдвічі більше.

Випускниця школи №4 імені Тараса Григоровича Шевченка, Єлизавета: "Сьогодні дуже важливий день, мене переповнюють емоції, здається, що це все сон. Після закінчення школи, планую поступити на заочну форму навчання і поїхати в Китай, де я буду займатися модельним бізнесом. На рахунок мого образу, то свою сукню я шила на замовлення. По-перше, куплені сукні дуже дорогі і я не знайшла ту, яка б мені сподобалась. Весь мій образ обійшовся у 10 000 грн. Спочатку ми розраховували на меншу суму, але коли дещо змінюєш – ціна зростає".
Юлія, випускниця Нововолинського ліцею-інтернату Волинської міської ради теж дала свій коментар: "Сьогодні дуже незвичайний день, не можна не поділитись тим, що сьогодні переживають випускники. Мене завжди цікавило, як це стояти на сцені в сукні і з макіяжем. Переживаю дуже, не можу повірити, що все так скоро закінчилось. На рахунок моїх планів на майбутнє – планую подавати документи до Києва, Львова та Луцька на факультет готельно-ресторанного бізнесу. На рахунок мого лука, то він обійшовся моїм батькам дорого. Моя сукня коштує 9 500 гривень".
В середньому, батьки нововолинських красунь витратили від 2000 до 10 000 грн. Крім сукні, витрати випускниць включають також роботу перукаря, візажиста, майстра манікюру та педикюру.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
лучани Показати IP 30 Травня 2016 09:16
розкидаються баблом, а потім ще вимагають пільги та субсидії.
ТОлік Показати IP 30 Травня 2016 09:28
Ще значить не погано живуть українці. Такі ціни на випуска мають то не треба птім нити що немає грошей
Вася Показати IP 30 Травня 2016 10:01
Деньги на вєтер . Красиво жить хотят . А в хаті Наверно бардак і в холодильнику миша повісилася
Вова до Вася Показати IP 30 Травня 2016 10:18
Що ж ви в наші холодильники заглядаєте - у свої зазирайте. А на мою думку - цей день дитина запамятає на усе життя, і що ж я за батько буду, якщо моя дитина цей день запамятає як найгірший у житті?
Гроші Показати IP 30 Травня 2016 10:24
А скільки грошей можна було б зібрати наприклад онкохворим дітям...
Олег до Гроші Показати IP 31 Травня 2016 13:39
та краще прос*ати і пробухати!
контра Показати IP 30 Травня 2016 10:35
везем камінці та сігаро, купляєм доцям плаття, офіційно - безробітні, сидимо на субсидії, житуха - ніштяк!
мама Показати IP 30 Травня 2016 10:50
не судіть не будите судимі
Олег до мама Показати IP 31 Травня 2016 13:40
як щоб немали бабла не випендрювались одне перед одним!
Ага Показати IP 30 Травня 2016 11:12
Дурнуватий випендрьож. Не вміють жити по засобах, не вміють розумно розпоряджатись грошима, не мають поняття про розумну економію, зате всі хором ниють, як погано й важко жити.ТЬФУ!
Яяя Показати IP 30 Травня 2016 11:29
Не розумію нащо витрачати такі гроші...
Я до Яяя Показати IP 2 Червня 2016 07:55
Незрозуміло чому такі гроші ліплять ! В нашій державі аби тільки свято, зразу ціни вверх...
адмістрація "Трьох б Показати IP 30 Травня 2016 13:31
Хочемо розказати у скільки обійшовся випускний для двох шкіл, які святкували у "Трьох бобрах". Школа №1 - 333, 10грн з однієї особи; Школа №6 - 481,90грн з однієї особи.
Мамуся Показати IP 30 Травня 2016 13:51
Чому стільки злості до батьків та їх дітей, рахувати чужі гроші? Це так цікаво? А самі на своєму випускному були в шкільній формі і їли будерброд замотаний в торбинку? Здебільшого, Батьки відкладають гроші заздалегіть на випускний, який буває раз в житті... Кожен витрачає посвоїм можливостям...
То до Мамуся Показати IP 30 Травня 2016 14:26
подивіться на цивілізовані країни, де люди в рази забезпеченіші за наших, але на таке гроші не викидають. Сміх - "батьки заздалегідь відкладають гроші", але "кожен витрачає по своїх можливостях". Так от по можливостях це, якби могли покрити всі подібні витрати з сімейного місячного бюджету і не дуже й помітити. А то просто парад "блеск і ніщета" - буду копити, щоб купити плаття, яке разів п"ять за життя одягнеться і один вечір посидіти в забігайлівці, бо ж це раз у житті - типовий совковий менталітет.
Я до То Показати IP 2 Червня 2016 08:01
Маруся, до ніщети нас довели, і повторю кожна мама хоче щоб дитині на випускник було комфортно! ти б своїй динині куптла на випуск щось гарне, чи хмельницьке плаття? Отож, а то що ціни такі не ми винні
Охуївший лучачин Показати IP 30 Травня 2016 16:19
Це ж скільки тепла можна було купити нашим воїнам...
Анонім Показати IP 30 Травня 2016 21:45
А в Харкові випускники перерахували гроші, зібрані на випускний , для проведення операцій діткам на серці.Вот так.
гело Показати IP 31 Травня 2016 17:11
випендрёж одне перед одним. кому воно треба? гроші на вітер!
1 Показати IP 1 Червня 2016 00:37
список "ляльок" з фото - список мамусь на наявність субсидій, пільг, малозабезпеченість......