USD 28.2 28.4
  • USD 28.2 28.4
  • EUR 30.2 31.2
  • PLN 6.3 6.6

У дитячих медзакладах Луцька хочуть заборонити продаж іграшок

Містяни пропонують заборонити торгувати іграшками в дитячих медичних закладах.

Петицію з відповідною вимогою підготував лучанин Михайло Панасюк. Її можна підписати за посиланням.

Чоловік звернув увагу, що наявність іграшок у поліклініках засмучує хворих дітей.

«У поліклініки зазвичай здорові дітки не ходять. Дитина, як побачать іграшку, починає її випрошувати», – вказав автор петиції і додав, що це додаткові витрати для батьків, які витрачають багато грошей на дорогі ліки.

«А скільки бактерій на тих іграшках збирається протягом усього часу, що вони там знаходяться. Хтось десь в цивілізованому світі бачив, щоб у лікувальних закладах торгували розвагами?» – зауважив лучанин.
Реклама
Loading...
Коментарів: 10
Баба Ганя Показати IP 27 Лютого 2020 09:20
Давно пора, неякісні іграшки впарюють хворим діткам
Хамло до Баба Ганя Показати IP 27 Лютого 2020 10:45
Погоджуюсь. Пластик вонючий, самий дешевий. Підприємець спекулює на почутті провини мами перед дитиною, бо дитині, наприклад лікуватимуть зуб, їй буде боляче, а мамі ні. І щоб задобрити дитину, мусить купувати їй неякісну іграшку по відносно високій ціні. А так - нема що купляти - нема проблеми. Якщо все-таки мусить купити іграшку - піде туди, де є конкуренція.
nutela Показати IP 27 Лютого 2020 11:20
тоді підписуйте петицію. Всього проти підписалось 40%. А дні летять. Цей безлад залишиться надалі.
nutela до nutela Показати IP 27 Лютого 2020 11:22
дозвіл на торгівлю виданий міською радою, яка є власником поліклініки
Анонім Показати IP 27 Лютого 2020 11:22
Не вважаю це проблемою. Навпаки, привівши дитину в лікарню і купивши їй іграшку якусь, мама чи тато показують дитині, що лікарня - це не страшне місце, і там можу бути щось приємне навіть. А ті дітки, які лежать в лікарнях, в стаціонарах? Як їх розрадити? Купити іграшку, книжечку в кіоску. Сама так робила неодноразово. Тому не майтесь дурнею. Є чим займатись. А то тільки б щось позабороняти.
Лучанка Показати IP 28 Лютого 2020 10:35
Пане Михайло, дитячі поліклініки Ваші конкуренти? Чи не так? Хто має купити у Вас він прийде і купить. Навіщо це все?
Мудрий Воїн Показати IP 29 Лютого 2020 00:15
Шановний Михайло Панасюк ви забули розповісти про свою дружину,яка має гуртівню іграшок в Луцьку на вул.набережній і торгує точнісенько таким же товаром,як всі.
Борець за правду Показати IP 29 Лютого 2020 00:32
Баба Ганя. Запам'ятайте! Впарюють хворим діткам не іграшки,а медикаменти з 300% наваром. Оце біда!!!
Патріот Украіни Показати IP 29 Лютого 2020 01:05
Віджимання бізнесу іменем народу. Класно придумав! Як в 1937.настукав на конкурента.його на сибір,а сам майно дерібанити будеш?Петиція це сила! Треба і собі в когось щось віджати.
Законослухняна Мама Показати IP 29 Лютого 2020 01:56
Тепер я зрозуміла, наркомани ,п'яниці та хулігани це кращі друзі моїх дітей, а продавці іграшок- вороги!!! :) Оце довели країну!!! Демократія, свобода слова!