USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У «Фуршеті» збирають гроші на церкву ДНР

10 Вересня 2015 12:41
Гроші на церкву, яка розташована в селі, окупованому бойовиками ДНР, збирають в одному з магазинів мережі «Фуршет» у Кам’янці-Подільському, – про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала волинська волонтерка та військова Майя Москвич.

«Кілька днів тому в Кам'янці-Подільському в супермаркеті «Фуршет» натрапили на скриньки збору коштів на церкву в с.Авдотьїно (передмістя Донецька) – територія, яка зараз контролюється бойовиками ДНР», – йдеться в повідомленні.

Далі дівчина пише: «Викликали адміністратора, кажемо, що це за справи? Підтримуєте терористів? Вирішуємо по доброму чи офіційно: ЗМІ, міліція, протоколи... Місцевий директор по телефону сказала – давайте по доброму.

При нас адміністратор зняв всі 4 скриньки, опечатав і лишив до приїзду керівництва. Керівництво мало подбати про їх відкриття і вилучені кошти кинути не на територію ДНР, а на якусь хорошу справу.

Пройшло кілька днів і керівництво «Фуршету» почало давати задню – кажуть, нічо не можем зробити, в нас договір з Московським патріархатом.... Не захотіли по доброму.

Що ж... Завдяки Павло Білоус справа вже в місцевому СБУ».

І, насамкінець, волинянка написала: «В кого в місті є «Фуршети» – придивіться, а чи не збирають на церкву ДНР і у вас. Коли ж збирають – розберіться з ними на ваш смак ) Бажано з компанією та зі ЗМІ – може, так до них дійде швидше».

Нагадаємо, у луцькому «Фуршеті, що на вулиці Єршова, волонтери вилучили аналогічну скриньку для збору коштів на відновлення храму на окупованій території.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
тиць-здиць Показати IP 10 Вересня 2015 12:48
скриньку націоналізувати фуршет - спалити тобто навпаки - скриньку спалити, гроші - в держбюджет
Кріс до тиць-здиць Показати IP 10 Вересня 2015 15:28
А церкву закрити
1 Показати IP 10 Вересня 2015 12:51
Мудакі , це ж на церкву бог один йолопи.
Кріс до 1 Показати IP 10 Вересня 2015 15:29
Богов до хрена - десятки тисяч
Кріс до 1 Показати IP 10 Вересня 2015 16:47
Які гарні слова знають віруючі по відношенню до інших людей))
457 до 1 Показати IP 12 Вересня 2015 07:45
Якщо ви згідні що один, то давайте тільки київському патріархату, і ходіть тільки в Київський патріархат
Сам ти мудак путлера до 1 Показати IP 14 Вересня 2015 12:36
Ты уверен, что это на церковь? Да и вообще, церковь Гундяева - пристанще сатанистов "русского мира"
Анонім Показати IP 10 Вересня 2015 12:56
де там пише ДНР? новості які небудь..
Sieger Показати IP 10 Вересня 2015 13:00
Церква і Бог є єдиними для всіх. На окупованій території живуть такі самі християни, які цю окупацію не підтримують. Розвалили сєпари храм, люди хочуть відбудувати його і ходити туди молитися. Якщо обділена мізками Москвич цього не розуміє, то це не значить, що всі такі самі тупі, як вона.
GRM до Sieger Показати IP 10 Вересня 2015 13:48
Не плутайте церкву і БОГА, це зовсім інші поняття БОГ один для усіх мешканців землі, але кожен називає його по різному ( АЛЛАХ, КРИШНА, БУДДА та безліч іншіих імен та релігійних течій), але церква, яка перебуває на території України та підтримує агресію РФ це зовсім інше .
Кріс до GRM Показати IP 10 Вересня 2015 15:31
20 тисяч сект тільки в одному християнстві))) а богів неміряно
пп Показати IP 10 Вересня 2015 13:36
там пише про храм в Авдотьїно ніби, на який вже років 10 збираються гроші і що? Донецька область це вже не Україна?
лучанка Показати IP 10 Вересня 2015 13:42
дивуєшся дибілізму нації - кожна копійка російській церкві це золоті годинникуи та машини кірулу не можу написати з великої букви а ще гірше це кожен новий патрон від яких гинуть наші хлопці. Розвалили то хай в параші моляться ні копійки ні краплини води на ту територію хотіли московію - туди до бога на московію а помолитися можна і в полі якщо ти дійсно молишся до Бога а не на статки кіріла. Так що правильно Майя написала - керівництво фкуршету до відповідальності а ще краще на відбудову церкви в ДНР з тою ж скринькою яку виставили....
пп до лучанка Показати IP 10 Вересня 2015 14:06
ван ні нравицця нація? збирайте валізки і валіть з ними десь, але мовчки. справа не варта не те що ломаного гроша, а й навіть майї та павла разом узятих. це українській храм на українській землі. тут є хтось, хто думає інакше?
Кріс до пп Показати IP 10 Вересня 2015 15:28
Є!!!
Саньок до пп Показати IP 10 Вересня 2015 15:33
Я думаю, що це не український храм.
смерть москалям Показати IP 10 Вересня 2015 13:43
Сам ти муДАк. Русский мір розвалив ТО нехай московський патріархат відстоює за свої кошти. Нехай збирає гроші в своїй довбаній росії а не на Україні.
Кріс до смерть москалям Показати IP 10 Вересня 2015 15:33
А в Росії хай збирають на відновлення українських))
Анонім Показати IP 10 Вересня 2015 13:56
Москвич стала такою патріоткою,то хай помагає піднятися державі на вищий рівень,а церквою є кому займатися,а то як щурі лізете внеї і будете керувати.Читай відповідні книги і там чорним побілому натисано церква є господня ,а не українська чи російська.
Кріс до Анонім Показати IP 10 Вересня 2015 15:35
Не забувайте:Статья 35. Каждый имеет право на свободу мировоззрения и вероисповедания. Это право включает свободу исповедовать любую религию или не исповедовать никакой, беспрепятственно отправлять единолично или коллективно религиозные культы и ритуальные обряды, вести религиозную деятельность. Осуществление этого права может быть ограничено законом только в интересах охраны общественного порядка, здоровья и нравственности населения или защиты прав и свобод других людей. Церковь и религиозные организации в Украине отделены от государства, а школа - от церкви. Никакая религия не может быть признана государством как обязательная. Никто не может быть освобожден от своих обязанностей перед государством или отказаться от выполнения законов по мотивам религиозных убеждений. В случае если исполнение воинской обязанности противоречит религиозным убеждениям гражданина, исполнение этой обязанности должно быть заменено альтернативной (невоенной) службой.
овлак Показати IP 10 Вересня 2015 14:55
там що, в рублях збирали?
Василь Показати IP 10 Вересня 2015 15:02
То ви вже би визначилися - та теріторія то Україна чи ні? От майя москвич своїми діями заявляє що ні. Хто ще такої думки?
Ярослав Показати IP 10 Вересня 2015 15:22
До Аноніма: то ви кацапським священникам розкажіть, що церква господня. Не з теперішнім складом церкви не розділяти хто є хто. Церква - то є політична партія, комерційна установа
Кріс до Ярослав Показати IP 10 Вересня 2015 15:40
Зробити Путіна святим і збудувати йому храм біля Фуршету))
Кріс Показати IP 10 Вересня 2015 15:24
Подаруємо попам новий мерс від волинян - хай по днр розсікають)))
руслана Показати IP 10 Вересня 2015 15:45
Ми українці занадто толерантні до усяких виродків.тому й маємо те що маємо.гнати усіх з країни
Кріс до руслана Показати IP 10 Вересня 2015 15:52
Всіх... всіх???
р до Кріс Показати IP 10 Вересня 2015 23:25
А ви запитайте у тих хто залишився після 32року.я християнка,тому й написала гнати, а не знищувати
Роман до руслана Показати IP 10 Вересня 2015 15:52
Ви християнка?
Кріс до Роман Показати IP 10 Вересня 2015 16:24
коментар було видалено
Олександр Показати IP 10 Вересня 2015 18:38
Через отаких популістів, як Майя Москвіч ми і є найбіднішою державою Європи. От якби вона була при владі, то хіба б думала про реальні речі, про економіку, про боротьбу з корупцією? Ні, вона б воювала проти вітряків! То значить і справді ДНР - то не Україна. Так і скажіть, не морочте нам голову.
руслана до Олександр Показати IP 11 Вересня 2015 00:22
Ми бідні не через Майю,а через те,що відцурадися своєї віри,мови,традицій;через те,що втратили свою гідність та віру в свої сили. Щиро вірю,що не всі. Слава Україні! Слава тим людям в яких залишилась віра і сила щось змінити в цій країні!
Кріс до руслана Показати IP 11 Вересня 2015 07:55
Ми бідні через те, що в нас немає мозку
руслана до Кріс Показати IP 11 Вересня 2015 13:37
З мізками в українців усе впорядку,а те що внас є купа велика тих хто думає як ви, а ще купка тих ,які кричать "мені ,все мені та мало,мало". Згадайте но усіх українців,які зробили свій внесок у розвиток не тільки європи,а й світу. То що у нас із мізками?
Кріс до руслана Показати IP 11 Вересня 2015 15:43
я ж кажу - велика проблема
Анонім Показати IP 10 Вересня 2015 23:44
Ця скринька там стоїть вже років з сім. При чому тут ДНР? Я час від часу був аж в Фуршети. Не треба прилетіти скрізь політику. До Майї Москвич личитиме прізвисько " навіжена" - цеж треба, вздріла, ото новина!!!
Кріс до Анонім Показати IP 11 Вересня 2015 08:46
Дуже уважна жіночка))
Анонім Показати IP 11 Вересня 2015 13:56
Чому ця "уважна жіночка" не працює, а шастає Україною, як скажена миша?
Риба до Анонім Показати IP 11 Вересня 2015 14:36