У Ковелі мітингували власники нерозмитнених авто
Збори власників нерозмитнених авто відбулися у Ковелі на стадіоні "Локомотив".
Про це у телефонному коментарі ВолиньPost розповів депутат Луцької міськради Микола Собуцький.
Збори відбулись сьогодні, 3 лютого, за участі 50 автовласників. А наступну Всеукраїнську акцію планують провести 22 лютого.
Як зазначив Собуцький, серед вимог ‒ скасування норми викидів Євро-5 при розмитненні вживаних автомобілів та зменшити мито для автомобілів, аби для українців стали доступними машини, ввезені за кордону.
Нагадаємо, що власники нерозмитнених неодноразово проводять акції протесту, вимагаючи справедливості.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 20
Ковельчанин
Показати IP
3 Лютого 2017 18:29
За..бали ці іноземні номери, на корчі їздить, а веде себе, як мільярдер... одне з другим.
Лучанин Ковельчанові
Показати IP
3 Лютого 2017 19:37
Підтримую , на жигулях впадло їздити куплю іномарку за 300$( і хай світ зачекає).
Волинянин до Лучанин Ковельчанові
Показати IP
3 Лютого 2017 21:45
Шроти в таких як ти ти по 100 дол такі корчі беруть. Скоро будете здавати по 50.
Євро-5
Показати IP
3 Лютого 2017 19:47
Скільки можна писати про хитро....пих.Порахуй гроші,прочитай закон,потім купуй і не будеш морочити голову ні собі ні людям.А так виходить що : дурням закон не писаний,.якщо писаний, то не читаний.якщо читаний, то не понятий.якщо понятий, то не так.
.
Волинянин до Євро-5
Показати IP
3 Лютого 2017 21:47
Це ж стадо баранів, які ні вчому не розбираються. Що їм рішала нарозказує, в те і вірять. А потім бідкаються.
ddd
Показати IP
3 Лютого 2017 19:59
суть проблеми не в тих.. (полячках).... а в тому які зарплати в цій державі...
Анонім до ddd
Показати IP
3 Лютого 2017 20:38
ці мітингарі заробляють більше від тебе і на 3200 вони працювати не будуть
СС до Анонім
Показати IP
4 Лютого 2017 02:33
Згоден. Вони будуть батрачити на пана (на полуниці чи яблуках) за 8200 з 06:00 до 21:00. І жити в конюшні з надією що їх не кинуть.
:-) до ddd
Показати IP
3 Лютого 2017 20:48
Суть якраз в тому, що в кого стоїть питання зарплати в ЦІЙ державі, в того не стоїть питання нерозмитненого авто. Там питання - як дітей прогодувати, сплатити комуналку і т п. І стоять ці питання завдяки, в тому числі і тих, хто сьогодні мітингує, щоб дозволити кататись на автомобілях з яких не сплачене мито в держбюджет, від якого в свою чергу і залежать зарплати в ЦІЙ державі. Тільки хто при владі користуються офшорами, щоб дурити державу, хто не при владі дурить меншими масштабами, в тому числі не сплачуючи мита за авто яким користуються. Тут тільки величина і складність схем, як дурити державу, відрізняється між собою, а суть одна і та ж, рівно як і ті хто цими схемами користується. І ті, що у владі і ті які на мітингах однакові шахраї. А кричати, що це на благо всього народу не треба, благими намірами .... і далі по тексту))
Джек
Показати IP
3 Лютого 2017 21:41
Їздять на нерозмитнених авто,ше шось мурчать,б@дло!
199
Показати IP
3 Лютого 2017 21:49
Того депутата начальником митниці. а то всі хитрозроблені!!!!!!!!! Є Закон - дотримуйся, депутат - не мітинг збирай, а доведи в Раді, що так Україні вигідно. Нагонить такий депутат хламу і всі дивуютья, чого у нас така захворюваність
НОНА
Показати IP
3 Лютого 2017 22:05
Те що треба знизити тарифи на розмитнення автомобілів в Україні сумнівів немає але треба заборонити користуватися автомобілями на іноземній регістрації громадянам України. В основному ці автомобілі використовуються для перевезення контробанди.
Волинянин до НОНА
Показати IP
3 Лютого 2017 22:38
90 відсотків цих корчів виористовують для контрабанди. Але це напевно вигідно, і митниці, і поліції. А ще можна їздити п"яними, створювати дтп..., бо ціх корчів не шкода, та ці "власники" ніде не числяться. Короче: задовбали ви всіх (власники авто з іноземною реєстрацією).
Патріот
Показати IP
4 Лютого 2017 00:35
Треба зробити мито на любе авто одну тисячу доларів а зібрані гроші пустити на нове українське авто або японсько українське або німецько українське
755
Показати IP
4 Лютого 2017 01:16
Ковель-то велике місто! І логічно булоб зробити вірно,поскільки у місті 85% на закордонній реєстраціі то ,не 50 власників на стадіон зібрати,а бажано усіх і з машинами ,а длі просто накинути колючку і добавити багато беннзину ,щоб горіли довго .Ауггусто Піночет знав у цьому толк.
1941—45
Показати IP
4 Лютого 2017 02:12
Ці всі живуть на контрабасі- баригі т*пі ,скро лавку прикриють їм вот вони і мурчят
Відповідь імбіц@лу до 1941—45
Показати IP
4 Лютого 2017 10:49
Ті хто возить сігі то їм взагалі наср*ть на ці всі акції!!!
Правда
Показати IP
4 Лютого 2017 10:39
Читаю ваші коменти і роблю висновки які ви всі гнилі люди а може навіть і нелюди!слините так що аж страшно)чим кожного з вас особисто зачепив хоч один із власників авто на іноземній реєстраціі?вас просто парить що люди хочуть чогось добитися,а потім будете казати я з самого початку іх підтримував)живіть мирно!вам нема чого боятися ви усі живете по закону і за ваші гроші живуть в верховній раді по закону і на митниці все по закону і в судах теж все по закону.у нас найчесніша і безкорумпована держава.тому правильно платіть мито на яке треба працювати 10 років.
Автолюбитель
Показати IP
4 Лютого 2017 10:46
Ви всі ЖАБОЇДИ((( Ні, не французи) а в прямому сенсі ЖАБОЇДИ! Завісники. Спробуйте ту контрабанду повозити( Я їжджу на автівках укр. реєстрації. Але хочу справедливого розмитнення. Або їздити на єврономерах, але, щоб все узаконили!
Ігор
Показати IP
4 Лютого 2017 11:54
Правильно хлопці роблять, для тих хто пише коменти зверху, автомобілісти хочуть офіційно в Бюджет платити кошти за користуванням авто, зараз кошти в бюджей йдуть тільки з пального, вся молодь має право їздити на Тойотах, мерседесах, а нетна Дейвооо.. Якщо завод в Україні буде випускати авто класу фольксваген і назве Україночка і буде доступна ціна тоді кожен зможе купити, А так ті хто написали що люди щось роблять для покращення життя просто заздрять що в них пуки мало ))) Про нас пишуть люди які тільки гірші нас))) які успішніші їм просто не до нас)!
Відійшла у засвіти луцька художниця Оксана Ядчук-Мачинська
Сьогодні 20:49
Сьогодні 20:49
Змагалися попри тривожний ранок і відсутність світла: у Луцьку провели чемпіонат міста зі стрільби з лука. Фото
Сьогодні 19:25
Сьогодні 19:25
«Треба до церкви йти»: БК «Старий Луцьк» на останній хвилині драматично втратив перемогу
Сьогодні 18:29
Сьогодні 18:29
Вже тричі за рік штрафували: яке покарання призначили у Луцьку водію, який їздить п’яним і без прав
Сьогодні 18:01
Сьогодні 18:01