USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцькому зоопарку - новосілля

7 Вересня 2014 12:12
Мешканці Луцького зоопарку обживають нові помешкання. Про це інформує звіринець у соціальній мережі.

"На будівництво нових вольєрів виділила кошти Луцька міська рада. Нагадаємо, колишні пташині помешкання два роки тому завалилися під вагою снігу. Минулоріч на День незалежності відкрили один із запланованих нових вольєрів. Туди заселили птахів - канюків. Влітку цього року звели ще два нових сучасних помешкання для пернатих. В одному нині мешкають троє птахів-довгожителів - воронів. У другому – пара павичів, лиски (або ж болотяні курочки) і качки - індійські бігунки", - йдеться у повідомленні.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
юннат Показати IP 7 Вересня 2014 12:24
зрівняйте життя тварин в Луцькому зоопарку з Рівненським... Небо та земля!
дідо до юннат Показати IP 7 Вересня 2014 13:53
Скільки ти заплатив .щоб міський зоопарк став кращим ?
юннат до дідо Показати IP 7 Вересня 2014 17:36
тобі, торгаш, важливо - скільки вклав, чи скільки разів прийшов? Що ти сам зробив для тварин, крім балаканини?
юннат до дідо Показати IP 8 Вересня 2014 01:35
а скільки ж заплатив ти, що питаєшь? Чи за запитання грошей не беруть? (Модератор, ти перебріхуєшь зміст, негарно).
до юннат Показати IP 7 Вересня 2014 16:40
Зрівняй Луцький зоопарк 3 роки тому і нині. І більше не відкривай гризло. А знаєш, як і хочеш допомогти, то щось роби. Від твого клацання клавіатурою зоопарк кращим не стане.
юннат до до юннат Показати IP 7 Вересня 2014 17:33
якщо не можеш забезпечити тваринам нормальне існування, то не хер заганяти їх у клітки. Яка різниця в тім скільки років пройшло - півроку чи три.
юннат до до юннат Показати IP 7 Вересня 2014 17:39
наприклад, тебе туди загнати і пообіцяти через 3 роки - кращу клітку. згоден, розумнику?
віктор Показати IP 8 Вересня 2014 09:13
там би ще клітку для пук тіна