USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку авто на «євробляхах» повиснуло на відбійнику. Фото

31 Жовтня 2017 10:21
Дорожньо-транспортна пригода за участю авто на іноземній реєстрації сталася у ніч на 31 жовтня в Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці аварії.

Аварія сталася на перехресті вулиць Набережна та Яровиця.

Як поінформували у прес-службі луцьких патрульних, водій «Фольксваген Гольф» на іноземній реєстрації, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, влетів у відбійник відбійник. У результаті ДТП автівка пошкодила 13,4 метрів огорожі.

Тест на вміст алкоголю в крові показав 1,65 проміле.

Патрульні, які працювали на місці події, склали схему ДТП.

За фактом пригоди на водія склали протокол за ч.1 ст.130КУпАП , ст. 124 КУпАП, ч. 1 ст.139 КУпАП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Журналістам Показати IP 31 Жовтня 2017 10:28
Вас жаба душить чи що? Для чого ви постійно виділяєте іноземну реєстрацію? Як авто на укрномерах, то тихенько промовчите. Запам’ятайте вже раз і назавжди: все залежить від «прокладки» між рулем і сидінням, а не від номерного знаку. І та «прокладка» отримувала водійське посвідчення в Україні.
pl до Журналістам Показати IP 31 Жовтня 2017 11:38
та це просто статистика. чомусь (?) на "бляхах" стається приблизно стільки ж ДТП, як на укр.номерах, хоча "євро"машин у нас (поки) тільки 20-25% від усіх авто. Тобто "бляхоДТП" як мінімум в 4 рази частіше (у відсотках).
До розумника до pl Показати IP 31 Жовтня 2017 13:03
Яка статистика? Для чого ця брехня? Наведіть дані! Тільки 7% ДТП за останній рік за участю авто з іноземними номерами! Не вводьте людей в оману!
123 до Журналістам Показати IP 31 Жовтня 2017 12:09
Ну дійсно, що ж ви до тих "блях" вчепились ... невже дійсно жаба душить до тих особєй які мутять із несплатою податків та напряму на*опують всіх і вся ??? Хаха, 100% то жаба, іншого пояснення напевне й бути не може ... Правда ???
Лучанин до Журналістам Показати IP 31 Жовтня 2017 12:10
Не жаба душить...а відраза і огида.. Бо точно впевнений що 90 % прокладок (як ти сказав ) повне би?ло..яке нарешті купило ТЗ до свого купленого водійського посвідчення.
Уточнення до Журналістам Показати IP 31 Жовтня 2017 15:02
Жаба може душити коли завидки беруть, а тут реальна загроза оточенню - це різні речі. "Запам’ятайте вже раз і назавжди"(С) З прокладками які сідають до авто на євробляхах щось робиться і то реально!
Віталій Показати IP 31 Жовтня 2017 10:32
За..бали ці "БЛЯХАРІ"!!!
Лучанка до Віталій Показати IP 31 Жовтня 2017 13:05
За@бали ці памороки бляхоненавистники! Будьте людьми!
Андрій Показати IP 31 Жовтня 2017 12:11
Проблема не в "бляхах", а хто їх купує. Якщо кожен наш студент зможе за дві стипендії купити авто, то з тим вітром в голові, який присутній у нашого " молодняка", кількість дтп, а відповідно і смертність на дорогах зросте в декілька раз. Це по-перше. А по-друге, мало купити авто, його ще потрібно за щось утримувати, заправляти. За які "шиши" наше бідоття зможе це робити ? Ось і будемо мати, що будуть їздити на лисій гумі (бо немає за що купити нову), з розшатаною підвіскою (бо немає за що поремонтувати), і з 10 л пального у баку (бо немає за що заправити), наражаючи і себе і інших учасників дорожнього руху на небезпеку...
Ну-ну до Андрій Показати IP 31 Жовтня 2017 13:08
То ти такий модний, що за дві степендії можеш корча купити? Сам дав відповідь - хочеш розвалюху, то і купуй, можеш навіть українського автопрому взяти, Ланос тебе чекає)))) Нормальна людина купує нормальне авто, проводить техогляд і всі необхідні ремонти.
Дмитро Показати IP 31 Жовтня 2017 12:47
Кого і до кого тут жаба має давити? Шо ніщеброд купив собі Вольца за 1000 Євро?
Кхе Показати IP 31 Жовтня 2017 13:39
Мене жаба зовсім не душить і авто своє маю нове з салона, але бачу щодня, як порукшують правила др САМЕ автомобілі на іноземній реєстрації, щодня чую сморід вихлопу від тих спорчених двигунів, за 1000 є, щодня бачу, як ганяють ті єврономери і якщо хоче хоч хтось сказати, що те саме робиться і на Укр реєстрації то так робиться, але чому тоді завжди в аварії, як приклад орієнтовно тиждень назад дві дтп на мості біля там таму, учасниками є саме єврономери. Крім того чи може Українець на Укрреєстрації постійно їздити Єврозоною? Я вважаю , що тимчасовий в'їзд автомобіля на єврореєстрації має бути не більше місяця в РІК бо все інше то обхід легального завозу авто , а тим іноземцям, які всеж таки легально тут перебувають просто слід заборонити доручати керування своїм ТЗ іншим особам.
Лучанка до Кхе Показати IP 31 Жовтня 2017 15:23
А про сморід з рухляті нашого автопрому чому не пишеш, а? Там такий сморід буває, що ого го. Купив, то й добре. Іншим купувати не перешкоджай.
Кіндрат Панасович Показати IP 31 Жовтня 2017 14:01
у більшості людей бляхі в голові, а не на дорогах