USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку хочуть відкрити виставку, присвячену Героям Майдану

25 Лютого 2014 12:09
Експозиція, присвячена загиблим за Україну на Майдані у Києві, може з’явитися у Музеї жертв тоталітарних режимів.

Про це під час засідання постійної комісії облради з питань духовності, релігій, освіти та науки, культури, засобів масової інформації, що відбулося 25 лютого, повідомив перший заступник голови облради Олександр Пирожик.

Він запропонував комісії розглянути пропозицію, узгоджену із керівництвом Технікуму харчових технологій. У Музеї жертв тоталітарних режимів пропонують відкрити тематичну виставку, присвячену Героям Майдану. З його слів, він дасть доручення керівництву музею розпочати підбір матеріалів для експозиції. Почнуть з волинських Героїв Майдану,а в перспективі представлять усіх новітніх героїв з Небесної сотні.

«Вони теж стали жертвами тоталітарного, бандитського режиму Януковича», - зазначив Олександр Пирожик.

Депутати підтримали пропозицію першого заступника голови Волиньради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
111 Показати IP 25 Лютого 2014 12:13
і знов чотири рила...
Ліля Показати IP 25 Лютого 2014 12:13
Молодці!
Андрій Показати IP 25 Лютого 2014 12:17
Найкращою пам'яттю загиблим буде створення нової України, нового ладу. От цим ви найкраще вшануєте їх пам'ять, а не відразу популістичні заяви. Дійте, а не на публіку грайте!
Юрій Показати IP 25 Лютого 2014 12:38
Вже починається нікому не потрібний піар на крові погиблих, не за музеї вони гинули а за Україну, а Ви зараз крім базікання нічого не робите, я не знаю як в інших облястях, але ту банду, яка змінила стару владу на нову в нашій рбласті треба також гнати в шию...
Українець Показати IP 25 Лютого 2014 12:51
Пропоную створити музей "луцького" майдану шапка пирожика, харя бондара і окуляри андрушки
1221 Показати IP 25 Лютого 2014 12:53
На фоні всього що сталось те що робиться в луцьку І КИМ ЦЕ РОБИТЬСЯ це велике блюзнірство.
Рома Показати IP 25 Лютого 2014 12:53
http://m.youtube.com/watch?v=QInDTROlFPk