USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку люди намагалися перевернути машину ДАІ. ДОПОВНЕНО

9 Лютого 2014 14:05
Хвилю обурення викликали своїми діями луцькі даішники, які переписували номери автомобілів учасників Автомайдану під час Народного Віча "Геть Башкаленка", яке розпочалося на Театральному Майдані Луцька, сьогодні, 9 лютого, о 13.00.

Під час віча виник конфлікт між працівниками ДАІ і протестувальниками. Люди намагалися перевернути автомобіль даішників, які переписували номери учасників Майдану - тих, чиї автомобілі стояли на Театральному майдані. Лучани, обурені діями працівників ДАІ, розхитали їхне авто і намагалися перевернути.
Начальник УМВС України у Волинській області Олександр Терещук намагався залагодити конфлікт. Люди відпустили машину, однак оточили Терещука, який під тиском людей порвав списки з номерами машин активістів і викинув на землю
Близько 14.10 учасники Народного віча, скандуючи гасла "Луцьк, вставай!" та "Банду геть!" вирушили пішою ходою на площу до Луцького РАЦСу, де будуть продовжуватися акції протесту.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 67
загреб Показати IP 9 Лютого 2014 14:15
М****а ето вам не по 20ке с алкашей сшибать))))
Боголюбы до загреб Показати IP 9 Лютого 2014 15:45
Когда уже наконец прозвучит предупредительный выстрел вверх и второй выстрел по ногам, что бы нородец оборзевший от безнаказанности наконец-то призадумался.
Загреб до Боголюбы Показати IP 9 Лютого 2014 16:38
А ты не думал что может и ответгый выстрел быть))))
Доктор до Боголюбы Показати IP 9 Лютого 2014 19:07
Ти мабуть д......б?
Порвав і викинів під до загреб Показати IP 10 Лютого 2014 08:59
Порвав і викинів під ноги. Європа!
Всезнайко Показати IP 9 Лютого 2014 14:22
Шалуни я б вас всіх відшмагав.
молодий регіонал до Всезнайко Показати IP 9 Лютого 2014 14:30
А я б потримав.Всезнайко тримаємся один одного.
Злий Показати IP 9 Лютого 2014 14:22
http://ru.slovoidilo.ua/news/1094/2014-02-09/na-moment-uvolneniya-volynskij-gubernator-vypolnil-pyatuyu-chast-obecshanij.html Я не захищаю Клімчука,але получилось що поміняли шило на мило...
Ніка Показати IP 9 Лютого 2014 14:29
Побачив сьогодні, як машина з наклейкою Автомайдан з прапорами з обох боків, летіла по пр.Соборності с порушенням всіх правил ДР!!! Сірий Мерседес-універсал "очкарик"! І це нормально?! Що ви витворяєте а???
Ніканор до Ніка Показати IP 9 Лютого 2014 14:43
А ну розкажіть про пяного сина Войтовича, котрий побив службовий автомобіль)))
Ніка до Ніканор Показати IP 9 Лютого 2014 15:46
А ти бачив? А я кажу про те що бачила!!! Ото так в усьому у тих майд**нів - баба бабі сказала... коли там черговий "штурм" майдану?:)))
Веселий Показати IP 9 Лютого 2014 14:31
То Терещук намагався налагодити чи залагодити конфлікт. Бо якщо налагодити, то він провокатор і його треба тягнути до суду. Якщо залагодити, то він бідна безпорадна людина і йому треба іти з внутрішніх органів, які стали небезпечними і смердючими.
897987 Показати IP 9 Лютого 2014 14:54
До чого тут малий Войтович. інформація ніби непроте. Ідіть працюйте на благо області а не стоїте на майдані кричите. Дістали.
Я Показати IP 9 Лютого 2014 15:00
БЫДЛО - КОЛХОЗНОЕ!!!
Молодець. до Я Показати IP 9 Лютого 2014 15:07
Неможна бути таким самокретичним
ррр до Я Показати IP 9 Лютого 2014 15:29
правильно працюйте раби щоб терещук собі хату построїв нову а янек нову породу страусів рідкісних прикупив
111 до ррр Показати IP 9 Лютого 2014 15:33
нє, не працюйте раби, ходіть все ламайте, щоб іншим жилось так само паршиво як вам. Ви собі нову хату на побудували не через терещука чи яника, а виключно через себе.
просто Показати IP 9 Лютого 2014 15:11
всі на роботу там 200 баксів зарплата. нехай живе влада. а раби до роботи. нє то пересажаємо перестріляємо. що не ясно.
робота до просто Показати IP 9 Лютого 2014 16:03
Ти спочатку ще зароби ті 200 баксів нероба! Язиком молоти і кнопки клацати... то може ти так і отримуєш?!:)))
мусорам Показати IP 9 Лютого 2014 15:13
ще й лтягла треба було дати,а під шумок ще й перванчуку навальохати з пащенком
erh Показати IP 9 Лютого 2014 15:30
А на манеже -.одни и те же Коли вже цей дурдом закінчиться? Люди. є вибори . Ідіть голосуйте за кого хочете. Хто вам забороняє? Робіть все , як у нормальній краіні. Невже ви не розумієте ,що з кожним майданом ми все більше пірнаємо в середньовіччя? Хто небуть . з цих крикунів. озвучив що робити далі? Чи є в цих д*білів.якась програма розвику? Чи. як Яценюк-ми знаємо як це зробити.Як? Ми знаємо- але не скажемо.Чому цей гузьок не в палаті №6 , а знов на площі?Чому дорослі люди, дають втягнути себе в чергову авантюру?Чому влада не застосовує закон.Ми перед ним всі рівні-і пащенки,і зьки. і москвичі? зновзараз прходить діленнялюдей- мені можна, а тобі -ні-ні. Що не так зробили працівники ДАІ?Захотілось лучанам пожити при анархіі?Коли Щось станеться . куди побіжете? В Народну Раду . чи до міліціі? То-то. Цінуйте те що маєте.Розвалити-два пальці о асфальт . А побудувати......
АУ до erh Показати IP 9 Лютого 2014 15:39
Друже так як в нормальній країні не вийде.Дивіться хто при владі)))
Вау до АУ Показати IP 9 Лютого 2014 15:57
А хто преться туди?:) У Бондара спитай де його донька вчиться! Не в Україні!!! А Гузь взагалі не знає що таке діти і не має ніякої відповідальності, тільки використовує чужих дітей!!! Ганьба!!! А біля РАЦСу взагалі жалюгідне явище було - купка в 120-130 чоловік у більшості малолітні і ультрас ФК Волинь з пенсіонерами, "постійними" клієнтами майдану, бомжі с прапорами і купка автомайданівців на чолі з Гузем, Банадою, Вітівим, Бондарем і Пащенком на джипі... Автомайданівці на нормальних тачках з вгодованими писками, дорогих костюмах і кросівках... І ця босота буде приймати рішення за всю область і якісь рішення приймати? Ганьба таким хороводам!!! Нафоткались і звіт на Київ, щоб бабоси заплатили - от що у Луцьку відбувається!:) Сміхолюдники!!!:)))
дух до erh Показати IP 9 Лютого 2014 15:49
То віддай всі свої збереження " стоматологу " , а поки будуть вибори то всю УКРАЇНУ роздерибанять !!!
мух до дух Показати IP 9 Лютого 2014 16:01
Свої збереження "стоматологу" ти сам віддасиш, коли до тебе доберуться і відрехтують!:)))
Дуплєту до erh Показати IP 9 Лютого 2014 17:18
Наівний, хіба в нас є вибори? Тебе за носа водять, а ти в теплому дивані сидиш і пишеш. Зробимо демократичні вибори - я тільки на твій меседж скажу - ТАК.
Анонім Показати IP 9 Лютого 2014 16:12
Я ніяк не можу промовчати - дії наповпу однозначно неправильні і неправомірні. Согодні сиав свідком як ауді темного кольору з прапорцями непропустило сімю на переході( тото, мама і двоє дітей). Ну все важче людям контролювати свої дії. У таких випадках потрібно карати, але якби .... Далі самі додумайте і допишіть!!!
Рита до Анонім Показати IP 9 Лютого 2014 16:56
Ага, карати... Відразу кричатимуть про беззаконня міліції. Він же вважеє себе героєм майдану, а їм все можна. ото і маємо таких "героїв"
Ну ну Показати IP 9 Лютого 2014 16:13
Бандерлоги. Працювати треба, а не на гусей з шибами сподіватися. Ну сяде воно у крісло і що ? Перестануть красти ? Мабуть - ні. А автомайдан...., гроші на паливо - де берем ? Пенсионери - вони ж не з злоби, вони - за пенсію... А пенсію хто розділив кому по 15000 а кому по 1000 - Тигіпко. А шо тигіпка зараз робить - вірно, перейшов "на сторону народу", день-два - дізнаетесь про нових "героїв". Що робити ? А хто його знає, я - за те щоб Башкаленко працював. Це - правда.
дідо Показати IP 9 Лютого 2014 16:20
Цю машину№136 добре знають. На пасажирському місці сидів відомий хабарник та пропихач свої елітних клієнтів.
народ до дідо Показати IP 9 Лютого 2014 18:51
Ти - сцикун пиши конкретно.Слабо?
Лучанка Показати IP 9 Лютого 2014 16:21
Шановна Владо!!!!!! Розженіть будь-ласка ось це "зборіще Блатних і ніщих" вже сили не має на все це дивитись, це вже не мирне зібрання а порушення всіх норм громадського порядку!!! Студенти які нічого не хочуть робити та пенсіонери яким з нудьги не має що робити. Шизофреніка Гузя та його однодумців на примусове лікування
Тітушко до Лучанка Показати IP 9 Лютого 2014 16:40
Якщо тролі регіональні плачуть , значить все пучком
Лучанка до Тітушко Показати IP 9 Лютого 2014 17:20
Придурку хто плаче????? Скоро майдануті тролі не те що плакать будуть а завивати та скавінчати це все що ви можете, а в твоїх можливостях тітушко й годі сумніватись!!!! Скоро будеш я нея і корова не моя
Підсумково Показати IP 9 Лютого 2014 17:10
Пишуть тут маразматики якісь. Факти: 1 - якби за владу не тримались законтачені і опущені , а також з компроматом; думаю , що все було б , як в Європі спокійно- перевибори. 2- Ми не в Європі і нами керують ( дивись зверху), а на зоні як на зоні : підстава, шмаль,контачення і впопувтручання замість дівчини чи за борг, і т д . 3 - вони вже самі не знають , як з цієї ситуації вийти, колись були паралельними до влади і тихо по воровсому все було - гарно зароблялось , більше захотілось, а тут "пиджачечек не по размерчику напялили" .
БОГДАН Показати IP 9 Лютого 2014 17:31
Якби Україна була по- справжньому суверенна,незалежна держава,а президент був відповідальним лише перед своїм народом і ні від кого не залежав у прийнятті рішень ,весь цей бедлам, все це ,як висловилась=Лучанка=зборіще блатних і ніщих=,давно було б припинено,а його керівники та підбурювачі притягнуті до відповідальності .Президент не самостійний у прийнятті рішень На нього тиснуть ,погрожують,залякують,зраджують. Все це йде ,як від опозиції та укр.олігархів,так і від закордонних лідерів,в першу чергу держдепу США. Це безсилля,невпевненість,нерішучість передається на керіників обласних ОДА та міліцію .,особливо у Західній Україні.Переговори,поступки влади опозиціонерам нічого путнього не дає. Лідери опозиції від поступок влади стають ще більш наглими відморозками,безкарність розбещує.У Західній Україні взагалі складається дивна ситуація .Народ заляканий бойовиками та радикалами від опозиції,люди бояться відверто висловлювати свої політичні погляди,особливо,якщо вони не збігаються із думками місцевих фюрерів. Як і в часи СРСР, політичні розмови переміщуються на кухні ,в коло найближчих родичів та друзів,та- в інтернет.Чи виграла від цього опозиція? Думаю ,що ні, суспільні настрої міняються і міняються не на користь опозиції .Держава на може довго існувати в умовах анархії,влада рано чи пізно змушена буде застосувати закон, припинити анархію та безлад в країні.Думаю,чекати залишилось не довго.
ррр до БОГДАН Показати IP 9 Лютого 2014 18:11
комуняк нажаль недобитих на волині не бракує , але вже зовсім скоро закінчиться вас час...
Анонім до ррр Показати IP 9 Лютого 2014 20:58
А як же демократія, свобода думки, вільний вияв своїх поглядів? Чи тепер вірю тільки в бендеру і героям слава? Комуняки вивчили твоїх батьків і дідів, люди роботу мали і жили з вірою в майбутнє!
Роман до БОГДАН Показати IP 9 Лютого 2014 21:03
Шо ви там курите таке?
БОГДАН-ррр Показати IP 9 Лютого 2014 18:24
Ой ,дядьку,не лякайте,бо я весь тремчу
просто лучанка Показати IP 9 Лютого 2014 18:37
Я особисто підтримую людей, які стоять на майдані,приходять на віче. Тому, що не можу зрозуміти чому батьки повинні робити ремонти і купляти меблі дітям в садочках,міняти вікна в школах,чому в університетах студенти заплативши кругленькі суми за навчання, на парах мерзнуть в куртках і шапках,чому в поліклініках до лікаря дитину, треба записуватись на прийом за 1-3тижні,чому жильці повинні самі робити ремонти в підїздах і латати дахи в багатоповерхівка,чому більшість пенсіонерів не живе, а виживає і то завдяки грядкам і секондхенду,чому вулиці і двори в вечірній час майже не освітлюються,а під ногами одні ями і болото? При цьому всьому ,влада звітує про свої покращення, свої досягнення. Я не є фанаткою нікого з політичних лідерів чи активістів,тим більш місцевих.Але якщо вони комусь і поперек горла,вийдіть на сцену з своїми ідеями,планами.
Лучанин до просто лучанка Показати IP 9 Лютого 2014 19:24
От ви не можете зрозуміти і ті хто на майдані не може, тому ви один одного лише і розумієте! А ви би спочатку розібралися хто винен в цьому, а тоді до них висували б свої вимоги. Саме тоді вийшло б набагато більше людей, якщо не майже всі. Хто вас примушує робити ремонти і міняти вікна? А їх хто? А директор того місця яке ви фінансуєте що зробив для того щоб його заклад був повністю профінансований? Він знайшов вас, а мав би вимагати фінансування в того хто змушує його вимагати ті гроші в вас. Якщо він не буде цього робити, то позбудеться посади. А так "під шумок" можна і собі з батьків нагрести. Так проти кого ви повинні виходити на майдан? Президент з вас ці гроші збирає чи кабмін? Ну зміните ви президента і міністрів, але гроші з вас і далі будуть дерти, і далі ви будете мерзнути, робити ремонти, латати дахи, виживати і ходити по болоту тощо. Вас обдирає не Кабмін з президентом, а міська влада, якщо ви живете в місті. Є бюджет, є статті розходів. Виділили гроші на щось: поки вони дійшли до точки призначення декілька посередників більшу половину вже роздерибанили, причому це вигідно всім, окрім кінцевого споживача. Але ж ті самі посередники, які вас обікрали разом з вами стоять на майданах, їздять в Автомайданах тощо. Цього ви теж не розумієте? Тому і простий народ вас ніколи не підтримає, бо ви стоїте на майдані в надії що зможете зайняти місце тих хто зараз грабує народ, а з вами не ділиться. причому кричите за Президента та Кабмін, бо ваших родичів та знайомих там немає, а в міській владі є! Не будете ви ж самі себе карати?..
просто лучанка до Лучанин Показати IP 9 Лютого 2014 20:04
Я не рвусь до влади і не хочу щоб вона зі мною ділилась награбованим. Я за повне перезавантаження влади ,а також за реприватизацію.Теперішня політика спрямована на знищення свого народу. Медична реформа,що вбиває людей, шкільна освіта,яка затуркує дітей до дибілізму,вища освіта,яка не ціниться в світі. Політика "пакращення"спрямована на вирощення тупих німих рабів.
Лучанин до просто лучанка Показати IP 9 Лютого 2014 20:27
Так ніби то і говорите вірно, але чомусь не в ті двері рветеся. Перезавантаження влади... Є дуже влучне порівняння - як операційну систему в ПК не міняй, але якщо саме залізо несправне, то з цього нічого не вийде. Зробити реприватизацію вам не дадуть ті хто закликає вас, вірніше хто з самомго початку закликав вас виходити на майдани. Цього ще не встигли роздивитися чи ми не в одній країні живемо? А політика "пакращення" спрямована Євросоюзом! Кому потрібні розумні раби? Якщо не хочете себе так називати, то називайте конкурентами.
БОГДАН-ЛУЧАНЦІ Показати IP 9 Лютого 2014 19:06
У жодній країні світу не вдалося вирішити перераховані Вами проблеми шляхом проведення мітингів,віче,пікетувань,блокувань,погромів, .бунтів,заколотів та революцій .Як правило, у всіх країнах світу люди ненавидять владу У Мадриді,Парижі,Афінах, Лісабоні та Римі теж проходять антиурядові демонстрації, в яких бере участь сотні тис.,якщо не мільони чол, і які, по великому рахунку ,нічого не змінюють на краще .для простого люду.Укр..олігархи .,які фінансують антиурядові виступи та Майдан,в першу чергу зацікавллені у збереженні олігархічного капіталізму в Україні.
БОГДАН Показати IP 9 Лютого 2014 19:11
Мене цікавить ,за які гроші купували автомайданівці собі бензин на проведення гучної протестної акції?.До того ж вони почали їздити вулицями Луцька ще зранку
Кап кап до БОГДАН Показати IP 9 Лютого 2014 21:24
Клюєв оплатив випадково замість тітушок
інга Показати IP 9 Лютого 2014 19:14
А все що ви описуєте трапилося за останні 4 роки поки при владі регіонали???? За часів ющенка та юлі було не так.??? Чи може ,коли прийде до влади (не дай Бог) опыздиція - то все зміниться????? Будуть безкоштовні садочки з єворемонтом, безкоштовна вища освіта, нові підЇзди, рівні дороги??? Чи на Вашу думку в Європі - рай. Розчарую - в тій же Польщі проблеми з садочками, щоб влаштуватися - треба хабар. Платять за вищу освіту і є проблема безробіття хоча дороги кращі. Майдан Вам обіцяв все змінити??? Погляньте на курс валюти, ціни на бензин - ще трішки і ціни в магазинах, вартість проїзду тощо "здивують та вразять" !!!!!! Але ШВИДШЕ ПЕКЛО ЗАМЕРЗНЕ, НІЖ ОПОЗИЦІЙНІ ЛІДЕРИ НЕ ТЕ ЩО ЗМІНЯТЬ СИТУАЦІЮ НА КРАЩЕ, А ВЗАГАЛІ ЗМОЖУТЬ ЇЇ контролювати та хоча б повернути до попереднього рівня.!!!!
просто лучанка Показати IP 9 Лютого 2014 19:31
Дійсно навіщо мітингувати, бунтувати,щось змінювати.Отримати своїх 200дол і позатикати ними всі дірки,сісти і чекати,а тут може якраз дійде і покращння з Межигіря,чи з Австрії...
200 дол до просто лучанка Показати IP 9 Лютого 2014 20:14
Якщо ви візьмете на себе фінансування заробітної плати лучан, і доведете її до європейського рівня, то, я думаю, ніхто не буде проти раз в годину підскакувати і кричати "Банду Геть!" та "Ганьба!", аби вам було приємно. А якщо ще трохи доплатите, то можна буде підскаувати з криками ще й вночі, адже тоді кожен зможе дозволити собі окремий персональний будильничок. А ваші мітинги і бунти в кращу сторону можуть щось змінити, чи тільки в гіршу, як поки що виходить?
Просто лучанин Показати IP 9 Лютого 2014 19:40
Випадково бачив ту ситуацію..Спровокував звичайно мент, причому нагло на очах багатьох людей.Ситуація розвивалась блискавично, машину оточили.до людей приєдналась маса людей зі всіх сторін.Ї якщо якийсь тут дурень пише про вистріли в гору, чи по ногах..міліцію тоді просто б порвали..Причому збоку стояли з десяток міліціонерів і ентузіазма вмішуватись я в них не бачив.Просто все це дістало всіх, давно пора владі думати і щось реально робити. Силовий сценарій викличе просто таку реакцію, що змете їх всіх.Думаю міліцейський начальник зрозумів сьогодні це.
Андрій Показати IP 9 Лютого 2014 19:55
А що, якщо я против Башкаленка, то можу їздити і давити людей прямо на майдані?
Просто лучанин до Андрій Показати IP 9 Лютого 2014 20:09
Взагалі то ніхто і не давив,а по майдані і під театр їздить багато машин.Суть в тому, що то машини автомайдану.Та взагалі міліції, особливо нашій волинській краще держатись подалі від політики.А нашим даїшникам за пішохідними переходами контроль посилити, вулицю перейти не можливо.Раніш був момент, трохи водії боялись..а тепер даїшникам до лампочки, політичною міліцією стали . бач охранкою. Дивіться в натурі за безпекою руху по місті, навіть капусту рубайте з лихачів..лиш би люди могли себе беспечно почувати хоч на пішохідних переходах.
Та ви шо ... до Просто лучанин Показати IP 9 Лютого 2014 20:16
Взагалі то на майдан заїхати не порушивши ПДР неможливо! То в чому суть, а?
Просто лучанин до Та ви шо ... Показати IP 9 Лютого 2014 20:36
Та ти що? А на Київській? Наші доблесні дайці і там білий дім захищали..А саме прикольно..з протигазами..старими совковими..жаль лиш в сумках..ото було б видовище..на всю Волинь..чи на Україну..в протигазі з жезлом..нова форма одягу по вказівці мабуть того самого міліціянта, що бумажки рвав..
а чого Показати IP 9 Лютого 2014 20:09
дайці не рвали на собі погони і не кричали непокора і двадцятого некликали а може майцдаунці пйяни по площі гасали
Любі свині Показати IP 9 Лютого 2014 20:13
Прочитавши коменти можна поділити антимайданівських критиків на підвиди: 1. Чиновнички дрібного рангу, яким випало "щастя" чергувати в кабінетиках по вихідним ( служба блін! ). Надіються що при цій владі зроблять карє"ру і жити як їхні боси. Вид вимираючий бо скоро поженуть нах... 2. Партійні функціонери ПР і комуняк. Підвид вимираючий на ареалі Волині. Тому й зляться. До - речі - пишуть під різними ніками щоб було враження що їх багато. 3. Родичі різних беркутів і т.д. ( падалі короче ). За бабло переживають. Недай Бог яник кіне . Дані підвиди відрізняються особливою вонючістю, противністю та боягуством.
Просто лучанин до Любі свині Показати IP 9 Лютого 2014 20:45
Все точно незнайомий друже. але саме зловонні комуняри, та ще шавки наших ..нібито незалежних депутатів.за які наші учительки ходили агітували.А може ті учительки зараз сидять і клацають? Тоді заробили тищу і зараз трольнуть підзароблять..а потім наших дітей любові до України будуть вчити.
любой свине Показати IP 9 Лютого 2014 20:22
а ты наверное не знаеш что один из своры есть сыном комунистта похи и справка у него есть а у тебя не будет
Михайло Показати IP 9 Лютого 2014 21:17
Істороія з автомобілем ДАІ свідчить про примітивність влади, але також про участь в тих майданах також банди, що рветься до влади
екскурсовод Показати IP 9 Лютого 2014 22:17
А чим наші автомайданівці кращі? На всіх мітингаг куди вони вони приїзджають виходить чоловік з відеореєстратором та знімає і продиктовує вголос номери автомобілів які припарковані поруч.
срочно Показати IP 10 Лютого 2014 03:18
силовиков(фото) Прибыль банков снизилась почти в 4 раза В УГО объяснили зачем усиливают охрану Президента У Рыбака составили график проработки предложений по изменению Конституции Кто станет новым владельцем украинских энергокомпаний? С украинского рынка ушло почти 3 тыс. лекарственных препаратов Из-за резкого повышения цен, украинцы могут отказаться от покупок новой техники В Украине зарегистрировали новый банк Все новости Видеоновости Есть первая украинская медаль в Сочи— бронза Виты Семеренко Есть первая украинская медаль в Сочи— бронза Виты Семеренко Украинская биатлонистка Вита Семеренко в женском спринте на 7,5 км завоевала ... Международные деловые новости Рубашка для открывания пивных бутылок Как быстро избавиться от стресса Олимпиада в Сочи оставила без жилья многих местных жителей Усилия России по обеспечению безопасности на Олимпиаде принимают очевидные и неожиданные формы Из авторитарных режимов не выходит хороших хозяев Олимпиады Ради горсти гривен Уличные бойцы: правительство Украины содержит секретную армию громил в костюмах Adidas? В то время как начинается Олимпиада, Россия переживает спад Путинские Игры: Петр Великий открывает сочинскую "коррумпиаду" Русские в Вашингтоне празднуют по случаю сочинской Олимпиады? Не особенно Все новости 11 функций уборки и чистки! Скидка 51% Паровая швабра H2O Mop X6! Качество! 687.00 грн Видеорегстратор нового поколения Только посмотри на качество записи! 587.00 грн ХИТ ПРОДАЖ!!! Чистит ЛЮБЫЕ поверхности Паровая Швабра Mop X6 со СКИДКОЙ 51% 687.00 грн Архив Февраль 2014 « Июл "ЭКОНОМИЧЕСКИЕ ИЗВЕСТИЯ" Строительная отрасль в 2014 году: продажи и затраты пойдут вниз Официальный курс обновил рекорд Проблемы Африки решит суперкомпьютер Watson Журналистов приравняли к повстанцам (+ФОТО) Омоложение Microsoft: Балмера сменил Наделла Коррупция в Евросоюзе «съедает» €120 млрд. Последние новости Новости партнеров Курсы валют Главная » Новости » Видеоновости » 27.01.2014 г., 14:25 Share on facebook Share on vk Share on twitter Share on livejournal 3 тысячи куриц попали в ДТП и разбежались ЧП с курицами произошло на юго-западе китайской провинции Гуйчжоу. На автомагистрали перевернулся грузовик, перевозящий 3000 птиц. Из-за аварии тысячи кур оказались на свободе и ринулись убегать. Читать полностью на http://statuspress.com.ua/videonews/3-tysyachi-kuric-popali-v-dtp-i-razbezhalis.html?ntd_video_id=26018
дохтор до срочно Показати IP 10 Лютого 2014 09:56
Все...одного втратили...
Анонім Показати IP 10 Лютого 2014 09:00
Порвав і викинув під ноги. Європа!
Тетяна-просто Лучан- Показати IP 10 Лютого 2014 14:08
Хватить п***діти на воняти на сайті із своїми дебільними коментарями .Краще поясни,хто платить автомайданутим за бензин?
додати Показати IP 10 Лютого 2014 20:16
І за що майдануті живуть? Як видно з їх "діяльності", ніде не працюють, податків не платять, а коли прийде пенсійний вік, простягнуть рученятко до держави - дати хоча б мінімальну пенсію.
просто дядько Показати IP 10 Лютого 2014 20:20
ББББББББББББлллллллллллл...........ЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Та буде врешті-решт порядок у цій долбаній країні, чи ні, люди добрі!!!!!!!!!!!!!!!!! За такі дії в Штатах чи в тій же Польщі кожний порушник сидівби над унітазом і виколупував би з дупи кульки. Ну хіба ж можна перетворювати країну в суцільний бидломайдан, до чого воно все котиться і чим закінчиться!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????