USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку молода сім’я отримала ключі від квартири

16 Січня 2018 17:43
Сім’я Юлії Чаус отримала ключі від власної квартири з новеньким ремонтом. На такий подарунок від Луцької міської ради, каже жінка, навіть не очікувала, тому досі не усвідомила, що вже має власне житло.

До будинку, де знаходиться нова квартира, молода сім’я під’їхала завчасно і з трепетом розглядала багатоповерхівку, вгадуючи, де ж їхня нова оселя.
Зайшовши у квартиру, Юлія Чаус ледь стримувала сльози радості.

Ключі їй вручив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

«У рамках програми забезпечення житлом дітей-сиріт, Луцька міська рада віднайшла помешкання. Це однокімнатна квартира, де за кошти міської казни зробили ремонт. За 80 тисяч гривень тут зробили нову підлогу, стіни, санвузол, встановили двері тощо. Квартира гарна та світла, тому бажаю молодій сім’ї щасливого та довгого життя», - зауважив Ігор Поліщук.

Та додав, що міська рада взяла курс на забезпечення пільговиків житлом.

«Нещодавно завдяки співфінансуванню придбали дві квартири нашим спортсменам Марії Повх та Яні Беломоїній. Також найближчим часом передамо ключі ще одній дитині-сироті. Вже скоро забудовники нам дадуть декілька квартир у новобудовах. Ми й надалі працюватимемо над тим, щоб Луцька міська рада отримувала квартири та забезпечувала людей, які цього потребують. У нас на квартирній черзі більше 1,5 тисячі лучан. На жаль минулі роки майже не давали квартири і багато тих, хто чекав на власне помешкання вже померли. Зараз політика буде іншою й ми забезпечуватимемо людей житлом, аби черга реально зменшувалася», - наголосив Ігор Поліщук.
Власниця квартири пані Юлія вже розмірковує, як облаштовувати помешкання, аби донечці Софії тут було до вподоби.

«Ми проживали на орендованій квартири. Було важко, адже доводилося платити за неї багато грошей. Я зараз у декреті, чоловік їздить на заробітки в Польщу і ми мріяли про своє помешкання. Але раніше, скільки я не ходила в міську раду, то мені казали, що все стоїть на місці, черга не змінюється, квартир немає і не буде. Надії особливої не було, тому коли мені зателефонували й сказали, що для нас знайшли квартиру – не повірила одразу й була дуже здивована. Зараз емоції просто переповнюють, ще не усвідомила, що вже маю власне житло. Тепер буду цілу ніч сидіти і думати як тут все облаштувати, щоб доці сподобалося», - розповіла Юлія.
Новосельці та гості разом скуштували хліб, аби молодій сім’ї жилося мирно та в достатку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
51 омбр Показати IP 16 Січня 2018 17:51
Вони що хіба атошні?
111 до 51 омбр Показати IP 16 Січня 2018 18:01
Сказано що сироти,стояли на черзі!
До 111від 51 Показати IP 16 Січня 2018 18:23
Ще Мудрики(атошні) не отримали квартири,Кобилинський не отримав який заснував програму 50 на 50 ,Серватович не отримав , Кравченко не отримав який з передової (нуля ) з 22 травня 2014 року не вилазить , які можуть бути інши пільговики окрім атошних.
Вася до До 111від 51 Показати IP 18 Січня 2018 11:49
Мудрик отримав ділянку
Таня Показати IP 16 Січня 2018 18:26
Скільки людей просять житло і отримують дулю.А двоє молодих,гарно вбраних,з війками приклеїними у дівчини отримали.Осад на душі.ніби й добра справа,але не тих міська влада обрала для піару.
11111 до Таня Показати IP 16 Січня 2018 20:07
Якщо сироти -то мусять неохайно та бурдно виглядати???!!! Сказано ж: чоловік на заробітки їздить! не сидить же вдома, штани не протирає на дивані! Не заздріть! Доля посміхається до добрих та незаздісних. Ви теж вії зробіть-грошей не пожалкуйте, може подобрішаєте
Зірочка до 11111 Показати IP 16 Січня 2018 21:52
При теперішніх цінах нарощення вій коштує від 200 гривень, сім'я, яка не має грошей- цього собі не зможе дозволити.
ДЖЕК до Зірочка Показати IP 17 Січня 2018 16:29
ТИ ІД!@Т!200грн і 50 тис $ за квартиру-РІЗНИЦЮ ЧУСТВУЄШ?д&ятел
Andrew до ДЖЕК Показати IP 18 Січня 2018 11:15
Ця квартира з тим ремонтом 10тисяч коштує. І ремонт той на 80к грн. не тягне.
12345 до Зірочка Показати IP 17 Січня 2018 18:09
Тобто хочете сказати, що якщо я, наприклад, можу зробити віі, то зможу і квартиру купити??????????????? чи якщо я, наприклад, не можу дозволити собі купити квартиру, то маю ходити зачухана?????
12345 до Таня Показати IP 16 Січня 2018 23:08
Завжди є люди, яким все не так... А якби на місці цієї гарненької дівчини, яка причепурилася (і правильно зробила, бо ж не кожен день їй квартиру дарують), була якась занедбана і неохайна, то Ви б написали, нащо таким бомжам квартира, їм і так добре... Пораділи б краще за молоду сім"ю, тим більше за сиріт, яким не було кому допомогти і підтримати
Andrij до Таня Показати IP 16 Січня 2018 23:26
A кому давать, атошникам? У многих из них не только дама свои а и участки ро 12 соток. Реально сиротам и обездоленным надо помогать,!!!!
Зірочка Показати IP 16 Січня 2018 21:49
Я вважаю, що квартирою держава забезпечила, а вже ремонт сім'я могла б і сама зробити
1111 до Зірочка Показати IP 16 Січня 2018 22:48
А ви чужі гроші не рахуйте! Своі краще порахуйте!!! Можливо віі теж були від когось подарунком, від подруг,наприклад! Не заздріть, займіться своім благоустроєм та порадійте за інших-нащо життя заздрістю наповнювати?!
я до Зірочка Показати IP 17 Січня 2018 18:12
якби без ремонту подарували, вас би це дуже потішило?
Ольга Показати IP 16 Січня 2018 23:58
Радію за сім'ю! Бажаю їм щасливо процвітати у власному гніздечку. Нехай їх не торкнется заздрість. А ви люди схаменіться - все всім вистачить. І повірте в нашу державу, бо ми йдемо до розвитку а не деградуємо.
Диво! Показати IP 17 Січня 2018 00:05
Такі новини приємно читати, якась надія є на краще майбутнє. Молоду сім'ю вітаю! Живіть здорові і в мирі в тій квартирі.
Сергій! Показати IP 17 Січня 2018 12:34
Гарна новина. Дякую Волинським новинам.
Тетяна Показати IP 18 Січня 2018 09:20
Довели державу до ручки!!! Скільки молодих сімей зараз без житла які самостійно знімають житло! Я мати з дитиною залишилась сама, теж знімаю житло. Працюю на державній роботі! Мені ніколи не світить отримати хоч якесь житло. Не думає зараз держава про людей. Вони нічого не будують- тільки розвалюють!
123 до Тетяна Показати IP 18 Січня 2018 12:24
Це ж не радянський союз, де халява процвітала. Всім все давали. Зовсім інший лад зараз!!! Мусите працювати, щоб щось придбати. І так зараз скрізь. В Європейських державах люди працюють, щоб щось купити, а не у держави випрошують! Є категоріі людей, яким потрібно допомогти. Сироти, наприклад. А чому допомагати здоровим, благополучним, якщо вони самі за себе можуть подбати????!!!!