USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку офіційно припиняють опалювальний сезон

29 Березня 2016 12:25
Рішення про призупинення опалювального сезону у місті у зв’язку з погодними умовами та зверненнями громадян ухвалили у виконкомі.

Про це йшлося під час засідання виконкому Луцької міськради 29 березня.

Директор департаменту ЖКГ Іван Кубіцький повідомив, що, відповідно до прогнозів, температура повітря найближчими днями становитиме до 19 градусів. Отже, департамент підготував розпорядження про припинення опалювального сезону з 30 березня. Якщо ж трапляться природні катаклізми чи раптове зниження температури, у рішенні лишають можливість поновлення опалення у цьому сезоні (без рішення виконкому). Рішення пропонували ухвалити також з метою економії оплати за спожитий природний газ.

Лунали пропозиції про припинення опалювального сезону з 1 квітня, а не з 30 березня, адже вночі прогнозують температуру 6 градусів, що може призвести до того, що у ДНЗ міста буде надто холодно вранці. Перший заступник міського голови Тарас Яковлев зауважив, що зупинення постачання опалення з 30 березня дозволить зекономити більше коштів.

Своєю чергою, головний інженер ДКП «Луцьктепло» Володимир Біньковський зауважив, що призупинення опалювального сезону передбачають, відповідно до постанови Кабміну, у випадках, коли середньодобова температура досягає 8 градусів. Наразі протягом трьох днів 26-28 березня температура повітря становила 3,3, 4 та 5,7 градуса відповідно. Отже, на його думку, поки немає потреби обговорювати таке питання, адже необхідні температурні показники не досягнуті.

У підсумку, члени виконкому підтримали проект рішення про призупинення опалювального сезону у Луцьку з 1 квітня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
квітка Показати IP 29 Березня 2016 12:27
Ну 1 квітня самі розумієте що то за день... :)))
лучанка Показати IP 29 Березня 2016 12:49
Взагалі ще холодно,яка тепло,коли його ще не було. У садочках і школах взагалі буде холоднеча. Хай хворіють дітки, їм що жаль.На собі вони не економлять.Ми платимо гроші, а не вони.Не можна ще закінчувти опалення.
оля Показати IP 29 Березня 2016 13:14
Цікаво у кого вдома гаряче? Ночі ще холодні!
Rjkz Показати IP 29 Березня 2016 13:43
владі тепло хай в кабінетах виключають соі яквлев опалення а не людям. буде холодно оце владисько платимо і за що??
Знаю Показати IP 29 Березня 2016 14:01
Про гарячу воду теж треба буде звбути. Газовики тільки і чекають цього рішення!!!!
Nouvelle Jardin до Знаю Показати IP 29 Березня 2016 15:12
Не згідний, скоріше прямо протилежна реакція газовиків, бо їм потрібні кошти, а не закриті крани. Крім того, згідно вимог Кодексу газорозподільних систем: "Опалювальний період – це період з 15 жовтня по 30 квітня включно".
Дати в губу Показати IP 29 Березня 2016 14:47
Те, що діти в садочках мерзнуть це нічого, зате буде економія газу, це дуже правильно, "Тарасику". Цікаво а чому не враховується Постанова КМУ №630 де зазначено можливість зменшення вартості тепла з врахуванням температури повітря.
Ковель Показати IP 29 Березня 2016 14:51
Молодці все правильно роблять газ треба економити! Кому холодно включайте обігрівачі які проблеми?
40Б Показати IP 29 Березня 2016 17:46
Знайомий начальник котельної повідомив, що опалювальний сезон зупиняють оскільки місто не отримало ліміти на газ для соціальної сфери, тобто банально не має чим палити, напевне, швидше за все, не зробили передоплату за газ.
Лучанин Показати IP 29 Березня 2016 21:37
Тепло беде тільки 31 березня +13 і 1 квітня +17, а далі 2 квітня вже вночі +1 і +7 вдень і так 4 дні. Про яке потепління йде мова. Шановні депутати дивіться прогноз ...
Лучанка Показати IP 30 Березня 2016 05:06
Де взявся цей Тарас Яковлєв?Він же вдає із себе фахівця у всіх питаннях! За що не візьмись - Яковлєв сказав... і т.д. А каже явну дурницю. Він і з вигляду не зовсім на нормального схожий. За якими критеріями мер формує собі команду? Дурнів набирає, бо на їхньому тлі і він мудрим виглядає? Ну-ну!
User до Лучанка Показати IP 30 Березня 2016 20:32
Яковлев же раніше в Волиньгазі працював контролером, ходив лічильники по хатах перевіряв, а потім різко вгору пішов, начальником зробився. Є ж українська приказка "Не дай Боже із хама пана". Якраз цей випадок.
Анонім Показати IP 30 Березня 2016 06:33
У нас в міськраді одні дибі..ли, Яковлев напевно найбільший серед них