USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку освятили меморіальну дошку Степана Бандери

2 Червня 2014 08:32
Меморіальну дошку Провіднику ОУН Степанові Бандері на розі вулиць Степана Бандери та Винниченка у Луцьку освятили вчора, 1 червня. В заходах узяли участь перший заступник голови Волинської обласної ради, Олександр Пирожик, перший заступник голови Волинської облдержадміністрації, Сергій Кудрявцев, депутати обласної та міської рад, представники громадськості.

Ініціатива встановити меморіальну дошку на будинку, з якого розпочинається луцька вулиця Степана Бандери, належить активістам Волинського національно-патріотичного об’єднання імені Пилипа Орлика, яке власне її й зреалізувало. Про це повідомила, відкриваючи зібрання, голова об’єднання Ніна Довга. Вона ж запросила священиків УПЦ Київського патріархату освятити дошку. Про це повідомили у прес-службі Волинської обласної організації ВО «Свобода».

«Путінські терористи на Сході та в Криму вже, не криючись, показують своє істинне сатанинське нутро. Вони вриваються в українські храми УПЦ КП, нищать церковне добро, знущаються над священиками та мирянами… В таких людей немає майбутнього, вони приречені, бо не мають Божої благодаті, позбавлені віри в Ідею та Любов. Все те матеріальне, за яке продаються кремлівські агресори та їх посіпаки, є тлінним і скороминущим. А ідеї Степана Бандери – житимуть у віках, вони невмирущі. І ці ідеї сьогодні перемагають, Україна нарешті стає справді незалежною, такою, якою її бачив Степан Бандера. Бандерівське гасло «Слава Україні!» вже стало крилатим не лише в Україні, весь світ сьогодні славить українських звитяжців «Героям слава!». І дедалі більше людей гордяться тим, що можуть називати себе бандерівцями – нащадками славного ідеолога та натхненника українського націоналізму», – зазначив у своєму виступі Олександр Пирожик.

Присутні вшанували пам'ять українських Героїв хвилиною мовчання. Захід завершився виконанням Національного Славня України.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
Анатолій Показати IP 2 Червня 2014 08:51
Оце правильно! В першу чергу треба було поставити або пам'ятник, або хоч дошку Бандері. А ми думаємо звідки всі біди- а в нас оберега то нема. Тепер все зразу наладиться.
Вчасно до Анатолій Показати IP 2 Червня 2014 09:56
I Украiна об'еднаеться, схiд та захiд разом((
йося моргенштерн Показати IP 2 Червня 2014 09:08
повісили дошку на помальовану і грязну стіну!!! ПОЗОРИЩЕ!!!!!! Це ж як сильно треба любити героя! ось вам і відношення до бандери!!! КУДИ НАМ В ЄВРОПУ!!! Нормальні люди розпочинають день з того, що вмиваються, складається враження що ми не УКРАЇНЦІ, а якісь немиті монголи!
Дмитро до йося моргенштерн Показати IP 2 Червня 2014 09:10
головне що галочку поставили що повісили
Реаліст до йося моргенштерн Показати IP 2 Червня 2014 09:13
Завдання стояло повісити. Воно виконано. А головне на часі !!!
гоша Показати IP 2 Червня 2014 09:14
коментар було видалено
свг Показати IP 2 Червня 2014 09:34
судячи з фото орлятами там і не пахне. прийшли старі людиі проплачені активісти Пирожика. кому потрібна ця клоунада?
свг Показати IP 2 Червня 2014 09:40
стидно дивитися як заступник голови облради виступає біля грязної розмальованої стіни. дав би активісту 100 гривень з своєї кишені і все було би красиво. але ж своїх жалко.
Вільна Волинь Показати IP 2 Червня 2014 09:59
Дивно споглядати за тим, як православні освячують меморіальну дошку уніяту... але то таке. Найголовніше, що меморіальної дошки Бандері у Луцьку достатньо. Пам'ятника не треба.
НЕЛУЧАНИН до Вільна Волинь Показати IP 2 Червня 2014 19:47
чому ти вирішив, що памятника не треба ?
Анонім Показати IP 2 Червня 2014 10:32
коментар було видалено
Вільна Волинь до Анонім Показати IP 2 Червня 2014 10:35
Який там фашизм? По-перше, не треба плутати фашизм з націоналізмом. По-друге - це звичайнісіньке маргінальство, яке можна купити в центрі міста біля тих наметів з агітацією.
ПС Показати IP 2 Червня 2014 10:44
я б трішки поправив: не націоналізм, а нацизм.
Вільна Волинь до ПС Показати IP 2 Червня 2014 10:46
Ну Бандера хіба був нацистом?
123 до Вільна Волинь Показати IP 2 Червня 2014 12:39
Ну ще скажіть ,що він був проти нацистів у 2-гу світову війну. А Гітлера він просто ненавидів.
НЕЛУЧАНИН до 123 Показати IP 2 Червня 2014 19:40
а хто ж воював проти нацистів, як не ОУН -УПА ?
231 Показати IP 2 Червня 2014 10:50
а чому тут дивуватися? яка влада, така й молитва. це ганьба, ліпити на обмальовану стіну вивіску навіть улюбленого свого вождя. ганьба розказувати про бандеру, не знаючи справжніх ідейних засад цього лідера (особливо грамотна в ідеології націоналізму пані ганейчук ), ганьба ще й владі лізти туди і брати слово (все-таки романюк далекоглядніший від пирожиків, бо нікого на те "відкриття" не послав і сам не пішов). а про грамоту напису я вже й не кажу. зато патрійоти!!!!!!!!!!
Вільна Волинь до 231 Показати IP 2 Червня 2014 10:53
Я ж кажу - показуха!
123 до Вільна Волинь Показати IP 2 Червня 2014 12:42
Це навіть не показуха, це відкрита підтримка прибічника Гітлера. ЛЮДИ, ПРОСНІТЬСЯ, ЩО ВИ ПІДТРИМУЄТЕ?
НЕЛУЧАНИН до 123 Показати IP 2 Червня 2014 19:41
почитай історію, потім верещати будеш
Який сором владці Показати IP 2 Червня 2014 10:55
Оце-то так! Владі ж бо наразі найнагальніша справа - позувати черевцями на заходах. А що ще робити? Всю роботу переробити і гуляти "весільними генералами" по заходах саме час. Одне сподівання, що це ненадовго
Вільна Волинь до Який сором владці Показати IP 2 Червня 2014 11:00
Боюсь - надовго. За що боролись, на те і напоролись. Ось так на людській твердолобості та накрученій ненависті до таких як Клімчук, до влади, зауважу - без виборів, дорвались такі пузані-псевдопатріоти. Добре, що хоч Данильчука і Москвич до влади не допустили, а то було б як в 95-му кварталі про львівську міську раду: "Так, яку ще вулицю не назвали іменем Бандери?!"
ганьба Показати IP 2 Червня 2014 10:56
ніби нові обличчя прийшли до влади, а змін на жаль не усвідомили - методи залишились ті самі
Луцьк до ганьба Показати IP 2 Червня 2014 11:48
Нове - добре забуте старе!
НЕЛУЧАНИН до ганьба Показати IP 2 Червня 2014 19:42
а ти запропонуй нові методи. можливо в диню і не дістанеш
Анонім Показати IP 2 Червня 2014 11:49
коментар було видалено
дивно Показати IP 2 Червня 2014 12:38
ми стільки шани віддаємо дошкам і пам"ятникам , а про живих не піклуємось.
Вільна Волинь до дивно Показати IP 2 Червня 2014 12:52
Хто як...
НЕЛУЧАНИН до дивно Показати IP 2 Червня 2014 19:43
хто не памятає історії - у того нема майбутнього
шило Показати IP 2 Червня 2014 13:04
Клоунада...Вчасно повісили! Зараз з'являться художники стін і заборів ,розмалюють "героя" Бандеру, як і ту стіну на якй він вісить:)
НЕЛУЧАНИН до шило Показати IP 2 Червня 2014 19:44
не всіх дурних війна вибила
Лучанин Показати IP 2 Червня 2014 16:34
Яка церква, таке і освячення! Все це тимчасове. Ще за життя ініціаторів дошку провідника винищення волинян буде знесено, а вулицю назвуть більш гідною назвою
НЕЛУЧАНИН до Лучанин Показати IP 2 Червня 2014 19:45
і чим тобі не подобається Святотроїцький собор ?
НЕЛУЧАНИН до Лучанин Показати IP 2 Червня 2014 19:45
а ти хотів, щоб була тільки маацковська церква ?
Володимир Показати IP 3 Червня 2014 05:59
ВІн же фашист!Соромно як (((
малий Показати IP 3 Червня 2014 12:16
нехай той священик разом і за вбитих тими бандерівцями помолиться - їх багато лежить в криницях і лісах. А видаляти коменти не потрібно, нецензурщини я не вживаю, а просто маю свою думку.