USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

У Луцьку – петиція проти «маршруток-металобрухту»

15 Березня 2018 08:29
Здійснювати перевезення у місті на пристосованих автобусах, відмовившись від «Богданів», закликає автор електронної петиції.

Відповідну петицію зареєстрував 14 березня Сергій Тарасюк. Підписи на її підтримку збиратимуть протягом 14 днів.

«Заборонити використання маршрутних таксі (їздить майже металобрухт) і розпочати нормальне перевезення громадян на пристосованих автобусах, а не на «Богданах», пазіках і т. д.», - закликає автор петиції.

Нагадаємо, представники перевізників нарікають на те, що у них бракує коштів на ремонт автобусів, тому вони не можуть, наприклад, виправити ситуацію з регулярністю виходу маршруток на рейси. Через подорожчання пального, з їхніх слів, немає можливості вкладати кошти в ремонт.

Цьогоріч перевізники в черговий раз порушують питання про підняття вартості проїзду. Втім, перед переглядом тарифів у місті повинні провести громадські слухання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 9
Вася Показати IP 15 Березня 2018 09:13
Підтримую!!!, а також підтримую звільнити Івана Мирку, який такі маршрутні автобуси погоджує на маршрут!!!
Носатий дядько Показати IP 15 Березня 2018 09:43
"Пристосований" - якраз і є перероблений з вантажного в пасажирський.
Бачив Європу Показати IP 15 Березня 2018 10:33
Був в Польщі, Німеччині, Франції... Скрізь на основних маршрутах їздять нормальні комфортні автобуси для людей. По розмірам як у нас тролейбуси, такі корчі як наші Богдани, зустрічаються поодиноко у найменш відвідуваних маршрутах. Нормальні комфортні автобуси, які при зупинці мають пневматичні подушки і можуть при зупинці вирівнятися на рівень бровки, щоб людина могла комфортно вийти, виїхати з каляскою чи ще щось.. А у нас просто велика купа людей втискується, як сигарети в пачці, і забувши про комфорт, відчуття якоїсь гідності, мусить давитися, топтатися одне по одному, в надії доїхати куди потрібно і вийти з маршрутки. На Ківерці і інші напружені напрямки, вже давно потрібно було б пустити нормальні комфортні автобуси, хоча би в години, коли найбільше людей, це ЖАХ! Ще зимою коли холодно то нехай, "люди як пінгвіни" можна зігрітися, але літом коли душно, ти вистрибуєш з маршрутки і починаєш цілувати асфальт і дякувати Богу що доїхав, що серце витримало і тд... Чому у нас все так робиться??? Ті люди що ставлять таке гі?но на дороги, просто не їздять в ньому, хай би попробували як звичайні люди їздять в цьому всьому...
Бувала до Бачив Європу Показати IP 15 Березня 2018 11:23
В Європі мега комфортний транспорт. Чистий та гарно провітрюється, або взагалі з кондиціонером. Хоча вартість перевезення дешевша, ніж в нас (по співвідношенню до зп). І водії відчиливі, і люди не смітять та не обмальовують транспорт. І все це - не заслуга когось з космосу, це люди такі. Менталітет. Виховання. Звички. Поки в нас по-іншому думати не будуть - нічого не зміниться.
Саркастичний пінгвін Показати IP 15 Березня 2018 11:12
Нормальні маршрутки. В Європі тварин і не в такому возять... А до нас ставляться відповідно...
ВВ Показати IP 15 Березня 2018 11:21
Вже писали петиції про вартість перевезення, толку з них 0.Нажаль
Степан Показати IP 15 Березня 2018 12:01
Згадайте сині автобуси на маршруті №15, де вони? Гниють на стоянці в депо через велике споживання пального
# Показати IP 15 Березня 2018 16:20
Всі молодці розумні речі пишете і все знаєте то може купите паро автобусі як в Європі. А то одна справа бути розумним а друга реалні справи .Я десять років був в цьому бізнесі а тепер арканом не затяниш.
вовк Показати IP 15 Березня 2018 16:53
Ти диви хлоп грае вар ята. Все життя дричив на конях а тепер Икаруса хлоп хоче.