USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

У Луцьку, попри траур, стріляли салюти

6 Лютого 2017 08:00
Попри оголошений траур, у Луцьку щонайменше двічі використовували піротехніку.

Про це в з посиланням на журналіста Сергія Крайвановича повідомляє ВолиньPost.

«Хтось уже другий раз за годину валить салютами з-за «Там-Таму». Сьогодні траур у місті. Лучани прощаються з міським головою. Але хтось залив очі і хизується своєю бидлячістю і зайвими грошима, які можна було б і правильніше у наші часи прилаштувати», - написав він.

Нагадаємо, 5 лютого в Луцьку прощалися з міським головою Миколою Романюком. 4 і 5 лютого в місті були траурними.

6 лютого на Волинь мають привезти тіло військовослужбовця Маріса Камінського, який загинув під Авдіївкою. Капітан Маріс Камінський - родом із міста Ківерці на Волині. Перед службою 26-річний військовий мешкав у Чернівцях разом з дружиною.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 13
Активіст Показати IP 6 Лютого 2017 09:22
Щось схоже було, коли привезли загиблих в АТО і відспівували в нижньому храмі собору, а в Карабасі гуляли корпоратив, аж до Театральної площі було чути.
Вадим Показати IP 6 Лютого 2017 09:41
Нічого дивного. Може хтось того Романюка і очі не бачив, зате в нього в цей день син народився. А журналісту Сергію не дуже личить вести себе як бабці на лавках та використовувати лексику "залив очі і валить"..
До Вадима Показати IP 6 Лютого 2017 10:01
НЕ бачити мера міста, то це вже дійсно людина живе в свому світі. Якщо день трауру оголошено то це означає що не треба бути таким бидлом і дуріти . Треба співчувати іншим бо не знаєш що з тобою чи з сім"єю буде завтра!
Вахтанг Показати IP 6 Лютого 2017 10:21
Ось таку Україну побудували - то й їжте. Не останню скрипку в бездушності і зневаги один до одного зіграли і церква і влада
123 Показати IP 6 Лютого 2017 11:08
видно, не усі сумують за романюком, як пишуть сайти новин.
Валік Показати IP 6 Лютого 2017 11:13
А хіба у людей ніхто не вмирає??? Буває у неділю чи в суботу в одних похорон а в інших святкування і музика гримить. Це ж влада так подбала. І тоді щось ніхто не забороняє і не відміняє весілля якщо під домом Мальвіна чи ще якись заклад і музика гримає. Так що треба починати влада з себе. Ми ж теж люди . Якщо буде порядок початий з влади тодій і люди будуть старатись вести себе порядніше а не як хамло їм чужа біда не треба
Наталі Показати IP 6 Лютого 2017 11:22
А я от в певній мірі не погоджуся..... Ну так, похорон мера. Багато хто його знав, поважав, не віриться, співчуває родині, сам сумує. Ну але. Люди, наприклад, готувалися пів-року до свого весілля. Це для них дуже значна і велика подія. Запрошена родина, все замовлено і подготовлено, все організовано. Не уявляю, як це можна відмінити чи перенести. Це просто не реально. Може салют - то дійсно перебор, можна було б відмовитися. Але загально - життя іде. Люди помирають, люди одружуються.... Не треба робити вселенську журбу, треба жити далі.
Василь Показати IP 6 Лютого 2017 11:53
Про що ми говоримо? Подивіться на пост "лучанина-активіста" Ігора Левчука у групі "збережемо древній Луцьк" (Фейсбук) що він пише про мера під час похорону. Там і цинізм і ниць і бездушність.
Анонім Показати IP 6 Лютого 2017 15:28
А за хлопцем, що загинув у АТО теж оголошений дводенний траур? А Він - герой. Не можна так, що до того , що при владі одне ставлення, а до того що без посади, але достойніший інше. Якось отак.
Аля Показати IP 6 Лютого 2017 16:27
Ми ж не екстрасенси щоб передбачити за пів року що щось станеться де буде жалоба.Усі співчувають як родинам загиблих в АТО так і нашого мера.Но журналіст гадко,неприємно висвітлив усе це.Не гарно заглядати людям у їхні статки,перед тим комент був написаний можливо в когось найщасливіший день можливо довго очікувана дитина народилася цеж усе наповнює життя ,а те що люди так уміють радіти ніхто не має право їх звинувачувати.Краще написав про те який наш був мер щоб у людей залишилася пам'ять про хорошу людину ,скільки він всього зробив для нашого місха!хай буде земля нашому меру пухом,нехай спочиває з миром! Від усіх людей приносим наші співчуття його блиським!
не лучанин до Аля Показати IP 7 Лютого 2017 13:20
не треба бути екстрасенсами, вже декілька років йде війна!!! вона що, не хвилює тих хто салютує, мабуть в них інше життя???
Іван Показати IP 6 Лютого 2017 19:53
Справа не в конкретному випадку, можливо. Але є люди яким чужа біда не болить. Я також не знав мера Луцька бо живу в районі. Хіба не було такого що в країні оголошено траур, а окремі телеканали показують різні комедії, розважальні програми. Так не повинно бути в державі, яка є самодостатня. А якщо вже і весілля, то і без того салюту можна було б обійтися.
правда Показати IP 7 Лютого 2017 15:31
краще б траур робили по біяцях АТО.Всі ми співчуваєм сімї нашого мере,і хай земля йому буде пухом.Алеж вбагатьох людей було заплановані заходи(весілля і все інше),діватись їм нікуди.Робити траур на два дні це заннадто.Нагадайте мені хоча б раз коли за бійцем АТО був траур 2дні.Ми всі рівні люди,і всі там будем,кожному свій час.Можливо я і помиляюсь але права мають бути рівні для всіх.Незалежно від статуса і рівня людей.Сьогодні привезли бійця АТО у Ківерці,26 річного.Міська рада траур не оголошує.