USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку припиняють опалювальний сезон. ОНОВЛЕНО

31 Березня 2014 21:12
Батареї у квартирах лучан стануть холодними з 7 квітня.

Саме так розпорядився Луцький міський голова Микола Романюк.

«Відповідно до ст.42, п.8 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, припинити опалювальний сезон в місті Луцьку 07.04.2014 року», - йдеться в документі.

Державному комунальному підприємству «Луцьктепло» доручили забезпечити оплату за спожитий природний газ до 01.10.2014.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що опалення в луцьких будинках відключать вже завтра, 1 квітня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
газ Показати IP 31 Березня 2014 17:08
А цей мер перед тим як підписувати розпорядження хоча б прогноз погоди подивився на найближчі дні. Чи йому повилазило вже зовсім?
МИ Показати IP 31 Березня 2014 17:17
Дякувати Богу! Почули нарешті!!!!!!!!!!
Г.Артемовського Показати IP 31 Березня 2014 17:23
Накінець!!! А то задовбались опалювати вулицю через фіранки. Коли навчимося рахувати власні кошти? Поставили лічильник тепла на будинок а можливості регулювати температуру жильцям не дають. Враження - ніби стоїть задача спалити зайвий газ.
Я Показати IP 31 Березня 2014 17:27
Повністю згідна з Г. Артемовського!!!!!!!!!!!
дідо Показати IP 31 Березня 2014 17:44
На завтра передають похолодання.
назар Показати IP 31 Березня 2014 18:41
ще рано завтра похолодає
Лучанин Показати IP 31 Березня 2014 18:47
Нічна температура з цієї ночі (що буде) і далі: +4, -1, +1, +5, 0, 0 ... Доволі дивне рішення! Навіть для повного довб*ня видно що не тільки середньодобова температура буде меншою за 8 градусів, а й взагалі меншою. Треба мабуть прив'язувати мера до сцени на площі на кожну ніч щоб довів лучанам що нам буде тепло. Коли дійсно було тепло, то ще й опалювали, хоча могли б зекономити, а тут коли холодно відключають. Скільки цей недомер ще буде знущатися з людей? Дуже вдалий жарт на 1 квітня!
лучанка Показати IP 31 Березня 2014 19:59
Якби наш мер жив ,як прості люди,то він би знав ,що в квартирах зараз дуже похолодає.А найбільше будуть страждати ті,у кого маленькі діти або де живуть люди похилого віку. Ніколи наша влада не думає за простий народ, а тільки в голові цифри і показники перед вищою владою.
Анонім Показати IP 31 Березня 2014 20:21
а на перемоги опалювальний сезон закінчився 31 березня...
газ Показати IP 31 Березня 2014 23:21
З 7-го, це логічно.
Лучанин Показати IP 1 Квітня 2014 08:29
Подавати тепло потрібно в залежності від зовнішніх температур!По стандартам в приміщенні має бути в ежах + 21 градуса,а коли на дворі +15 ,а в оселі +28 то це "щире українське марнотрацтво". за надлишки тепла має платити постаальник послуги а не споживач!Така "арифметика" має бути у країні з європейським вибором!
лучанка до Лучанин Показати IP 1 Квітня 2014 10:31
напевно у нашого мера погано працюють служби, які повинні були б підказати , що коли на вулиці +22 , необхідно бодай би прикрутити опалення, щоб люди не жарились у квартирах щей за свої гроші. А тепер, коли на вулиці холодає, то нас будуть морозити. У квартирах ще можна якось терпіти, бо щось вариться і тепло трішки постуапє, а от в офісах –морозильні камери. мучать людей тай
Петро Показати IP 1 Квітня 2014 09:18
А після Пасхи, або в кращому випадку після травневих свят, відключать і гарячу воду по всьому місту на літній період через заборгованість ДКП "Луцькттепло" за спожитий природній газ. Лучани запасайтеся тазиками або ставайте моржами!
ПЕТРО КАЛОРІЯ Показати IP 1 Квітня 2014 11:24
Я, юний бандерівець, перезимую і без смердючих путлерівських газовиділень. Вимикайте - і негайно.