USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.96

У Луцьку розгорнуть найбільший у світі прапор України

10 Травня 2014 19:00
У вівторок, 13 травня, у Луцьку продовжиться всеукраїнська акція з розгортання найбільшого державного прапора України, який занесений у Книгу рекордів України. Організатор – ВМГО «Батьківщина Молода».

«Цю акцію «Батьківщина Молода» розпочала у Львові, щоб привернути увагу до ідеї єднання України. Як повідомляє Інформаційне агентство Волинські Новини, захід відбувся 2 травня у Львові в рамках проведення молодіжного форуму “Схід і Захід разом”. До ініціативи долучилась молодь з різних куточків країни – Донецька, Луганська, Маріуполя, Сімферополя, Одеси, Волині, Івано-Франківська та Сум.

Найбільший синьо-жовтий прапор подорожуватиме Україною, аби нагадувати українцям, що нас об’єднує набагато більше, ніж роз’єднує», - зауважив Голова «Батьківщини Молодої» Іван Крулько.

Розгортати прапор розпочнуть о 13.00 студенти Волинського технікуму НУХТ, студенти та викладачі навчальних закладів Луцька. Також до участі запрошуються усі мешканці та гості міста.

Нагадаємо, що розміри найбільшого державного стягу України становлять – 40х60 метрів або 2400 метрів квадратних.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
я Показати IP 10 Травня 2014 21:12
классссс!!!
думка Показати IP 10 Травня 2014 22:05
Ну прапор, ну великий, ну розгорнули... а що далі? Вже скільки їх розгортали і щось змінилось? 13 розгорнули, а 14 у країні все зміниться, Крим повернеться, людей перестануть вбивати на Сході, політики порозумнішають... Це все забавлянки для молоді і піар тих, хто це все організовує от і все!!!
Пиар до думка Показати IP 10 Травня 2014 22:55
Пиар Батьківщини Молодої.... Если с молоду ума нема...:)
Джулія до думка Показати IP 10 Травня 2014 23:55
Зміниться, якщо встати з дивану і висловити свою громадянську позицію!
Ромео до Джулія Показати IP 11 Травня 2014 08:36
Не набридли ще ці гасла?:) На Майдан люди вийшли з позицією і що ми бачимо? Не треба тут впарювати - набридло вже! Вашим "патриотизмом" інші користуються і людей за біомасу рахують і на війну штовхають!!!
Всезнайко Показати IP 11 Травня 2014 00:26
А на х...я його розгортати??? Вже обі**алися з наймасовішим виконанням гімну на євромайдані... Що, не попали в Книгу рекордів Гіннеса?
ВОНО Показати IP 11 Травня 2014 06:33
громадянська війна вже стукає в двері, а недолугі політики бавляться - так здається на перший погляд. Насправді це хитрий хід - вони ніби щось роблять і одночасно у випадку приходу окупантів щиро заявлять ми нічого проти вас не робили. Отаке політично-зрадницьке лайно виходить
розум Показати IP 11 Травня 2014 08:58
Ото вже правда, чим би дитя не бавилось, шкода, що такими забавлянками проблеми не вирішити.
крик душі Показати IP 11 Травня 2014 23:59
Запитання до організаторів: Чому подібні заходи завжди проводять в такий час, що нормальна людина потрапити на них не може? БУДНІЙ ДЕНЬ, Студенти завзвичай мають пари до третьої години, а працюючі люди і того довше. то на яку аудиторію ви розраховуєте? нероб та прогульщиків?