USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У центрі Луцька таксист від поліції «забарикадувався» в машині

17 Квітня 2017 18:04
Луцькі патрульні у ніч із 16 та 17 квітня помітили таксі, яке розвернулося, перетнувши суцільну смугу на проспекті Волі, повідомляє Волинь24.

Водія спинили, та він став кричати, щоби поліцейські надали йому докази порушення, й відмовився пред’явити документи.

Мало того, згодом водій зачинився всередині "Деу Ланоса", заблокувавши двері.

“Ви не маєте права мене зупиняти!” - кричав таксист патрульним крізь щілинку у вікні автомобіля.

Ні водійські права, ні технічний паспорт на автомобіль, ні будь-які інші документи таксист показати не схотів.

Поліцейським довелося заблокувати автівку з двох боків, щоби та не могла рушити з місця пригоди.

Через півгодини (а весь цей час інспектор робив спроби переконати невгамовного водія пред'явити документи, той же тим часом мовчки сидів у салоні машини) раптом біля таксі з'явився чоловік із пакетом і застрибнув у салон.

На запитання, хто він, відповів: товариш водія. Мовляв, приніс тому... їсти.

У той час хтось із перехожих зауважив: можна ж такиста дістати з машини і силоміць. Той же, почувши це крізь шпаринку, раптом закричав: "Ні-ні-ні! Я ж не відмовлявся! Я докази просив. Ось вам мої права!..".

Закінчилася історія тим, що патрульні, зрештою, склали постанову за порушення ПДР і відпустили водія. Горе-таксисту доведеться сплатити 410 гривень штрафу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Лодырь Показати IP 17 Квітня 2017 18:43
А у славной полиции были все же доказательства в виде записи на служебный видео регистратор? Или только на словах? Таксисту рекомендую обратиться к юристу.
Лучанин Показати IP 17 Квітня 2017 19:10
Таксист мав повне право просити докази, і поки їх не побачить, документів не надавати! Так що не треба тут новину робити.
Водій Показати IP 17 Квітня 2017 19:45
По закону поліцейські повинні надати докази порушення пдр,а якщо їх немає,то і документи їм не треба
---- Показати IP 17 Квітня 2017 19:51
На підставі чого ( поліціянти...) склали постанову???
Умник до ---- Показати IP 18 Квітня 2017 09:17
Для таких споров есть адвокат, есть суд - пусть клоун там доказывает свою правоту
---- Показати IP 17 Квітня 2017 19:54
Для чого діставати з машини??? Можна просто пред'явити докази!!! І на основі цього скласти ( постанову)!!!
По поводу до ---- Показати IP 18 Квітня 2017 09:21
Можно предъявить а можно и не предъявлять - работа полицейского: зафиксировать правонарушение, а по остальным вопросам (доказательства, споры) - в суд. Таксисты и маршрутчики по сто раз на день нарушают ПДД - это факт
--- Показати IP 17 Квітня 2017 19:58
Без доказів це пшииик...такий ,як вся ця недополіція)....
По поводу до --- Показати IP 18 Квітня 2017 10:25
тебя можно понять только так: недополиция - это те, кто разговаривают с нарушителем, а настоящий дополиция должон сразу "за бары" клоуна вытаскивать из машины, пару пинков и в "обезьянник"
Кот Показати IP 17 Квітня 2017 20:09
Мастер Йода название данное писал.
Анонім Показати IP 17 Квітня 2017 23:11
Якщо нічого не порушив, то для чого ці "голодні ігри"?
Иван Показати IP 18 Квітня 2017 07:22
Все такие "умники" на счёт предоставления доказательств. За границей с таким водителем не церемонились бы. Ещё и в "обезьянник" закинули бы наненадолго. Все хотят правоты забывая при этом обязанности. Все мы знаем как таксисты в центре разворачиваются