USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку відключатимуть електроенергію

1 Грудня 2014 13:45
Луцька міська філія ПАТ “Волиньобленерго” сьогодні ввела графік аварійних відключень у зв'язку з відсутністю необхідної кількості електроенергії в мережах України.

Про це повідомили у відділі інформаційної роботи міськради.

Відключення будуть здійснюватися в години максимального навантаження з метою обмеження споживання електричної потужності.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
wwwww Показати IP 1 Грудня 2014 13:50
...вот твари.....это делается...специально...что бы загнать народ....по самое немогу....
Дончанин до wwwww Показати IP 1 Грудня 2014 16:28
Тебе же давно уже говорилось: "С Донбассом НЕЛЬЗЯ воевать!" Вот и получайте первые ласточки. Меду прочим в Харькове уже начали отключать от электоэнергии промышленную зону, т.е. предприятия.
Лучанин Показати IP 1 Грудня 2014 13:53
Вранье! Достаточно энергии, просто хочет как всегда заработать денег
Лучанин Показати IP 1 Грудня 2014 14:08
Ну і правильно. Відключати будуть вечором, нехай люди відпочинуть від комп"ютерів, телевізорів. Будемо економити і свої і державні кошти! Підтримую!
лучани Показати IP 1 Грудня 2014 14:15
Слухай ти,великий економщик. Якби ти та подібні до тебе платили повну ціну електроенергії, то не було б відключень. Собівартість квт більше 1 грн, а совкове населення платить 42 коп, різниця компенсується з податків.
Лучанин Показати IP 1 Грудня 2014 14:19
То плати по 1 грн, хоч по 2. Якщо ти такий розумний і великий "деятель", то поцікався скільки платять організації, заводи і т.д. Після того і будеш відкривати паяло своє.
Саньок Показати IP 1 Грудня 2014 14:26
а графік де? журналючи
лучанин Показати IP 1 Грудня 2014 14:30
чекаймо третій майдан
Лучанин до лучанин Показати IP 1 Грудня 2014 15:13
підтримую
Анонім Показати IP 1 Грудня 2014 14:32
Ти придурок не совковий ти хто? Олігарх,бандит чи наркоторговець,що у тебе люди всі совкові.От якщо всі людт90 процентів будуть получати зарплати і пенсії не совкові тоді і будемо платити тобі бандити не совково. Це капец звірі ми ,а не люди.
лучани до Анонім Показати IP 1 Грудня 2014 14:44
Тільки совки хочуть все нахаляву прикриваючись низькими зарплатами та пенсіонерами. Менше жери,ніхто тобі не зобовязаний продавати товар нижче собівартості. Давай вимагати від Німеччини продавати мерседеси за півціни.
Лучанин до лучани Показати IP 1 Грудня 2014 15:17
Для чого вимагати мерседеси за пів ціни? Я готовий їх купувати по Європейських цінах!!!! А не по тих ЗДИРНИЦЬКИХ які є у нас, при мізерних зарплатах.. Таке враження що держава ставить експеримент на людях,коли вони повидихають..
місцевий Показати IP 1 Грудня 2014 14:36
а будуть відключати електроенергію де проживає Романюк, начальник обленерго та інші мудрі керівники, якщо ні то пропоную нехай Романюк і вони оплачують за всіх мешканців, де будуть відключати електроенергію
опа Показати IP 1 Грудня 2014 15:08
От д*біли! Як не було опалення і гарячої води, люди каміни вмикали, то світла вистачало. А зараз ні? А ще Порошенко агітував щоб на електроопалення переходили.
Дончанин до опа Показати IP 1 Грудня 2014 16:32
Просто уголек закончился. Следовательно тепловые электростанции становятся одна за одной. Точнее говоря их переводят на аварийный режим работы, когда они производят минимкм электроэнергии и "жрут" минимум угля.
Лучанка Показати IP 1 Грудня 2014 15:18
А що прикажите робити тим в кого електричні плити, а в хаті грудна дитина і опалення залежить від газу і світла ( автономне ) яке є в будинках нових які здає пан Чорнуха , там теж буде відключення то попередьте зразу щоб люди запасалися буржуйками як на Сході і гасовими лампами , от задача де взяти гас, щоб каристуватися такими лампами. І в школах буде тепло і в квартирах, лікарнях, але в нас буде економія електроенергії а також грошей які знову осядуть в глибоких кишенях, а ті хто не платить за комуналку по декілька років будуть в виграші, а ми перебємося якось без світла і тепла.
ше один лучанин до Лучанка Показати IP 1 Грудня 2014 16:07
Та шо ви паніку розвели. Ну відключать на годинку ввечері - шо батареї поперемезають, чи діти з голоду повмирають??? А те шо менше в тирнеті посидите - то це тільки ВАМ НА КОРИСТЬ. Тут і так проблем в державі вистачає, що може скоро не бути ні електрики ні газу ні держави зрештою. Не гнівіть Бога. Поки є кусок хліба і на голову не капає нема чого стогнати.
Лучанин до ше один лучанин Показати IP 1 Грудня 2014 16:11
+1