USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку відкрили новий «Паспортний сервіс»

25 Квітня 2018 16:51
25 квітня відбулось урочисте відкриття нового відділення паспортного сервісу, що знаходиться у приміщенні торгового центру «Варшавський» на третьому поверсі (вул. Конякіна, 30).

Участь в урочистому відкритті й перерізанні стрічки взяв перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад.

Нове відділення європейського зразка надаватиме послуги із виготовлення біометричних закордонних паспортів для дорослих і дітей, виготовлення ID-карток, довідок про несудимість та інші види послуг.

«Нове сучасне відділення європейського рівня дозволить не тільки певною мірою розвантажити ЦНАП, але і спростить видачу закордонних паспортів і внутрішніх паспортів у вигляді ID-карток для лучан, особливо для мешканців 33-го, 40-го районів, адже сервісний центр розміщений в густонаселеному районі, – зазначив Григорій Недопад. – Відділення полегшить і прискорить процес оформлення та видачі документів і зменшить навантаження на працівників. Вже сьогодні люди активно користувалися послугами центру. У новому відділенні створені усі умови для якісного та оперативного обслуговування клієнтів».

В офісі центру працюють 6 робочих відділень для індивідуального оформлення документів та подачі біометричних даних.

Графік роботи відділення: з 8:30 до 18:00 (без перерви на обід), у суботу з 8:30 до 13:00.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
До редакції Показати IP 25 Квітня 2018 17:24
Надайте будь ласка детальну інформацію: напишіть ціни та строки виготовлення біометричних паспортів.
Юлія до До редакції Показати IP 25 Квітня 2018 19:27
Строки такі як і скрізь, один завод друкує))) Тільки в паспортному сервісі ви ще заплатите за послугу від 400 грн. Ось і вся різниця.
До Юлія до Юлія Показати IP 25 Квітня 2018 20:04
А черги? Біля ЦНАПу жах. Ні часу, ні бажання немає. Хтось сьогодні пробував здати? Справді до 15 хв. ???????
Василь Показати IP 25 Квітня 2018 18:02
https://pasport.org.ua/poslugi/zakordonnij-pasport. Тобто на 400 грн. дорожче
Зуб даю Показати IP 25 Квітня 2018 18:49
Та ти шо!!!!!!!!!!!!!!!! Напишіть, як наперло полішуків на ЦНАП, так напре і на "Варшавський".
Міграційна Показати IP 25 Квітня 2018 18:53
33-й, 40-й мають якісь переваги перед іншими громадянами?
Вах до Міграційна Показати IP 25 Квітня 2018 20:37
Ага,переходити залізнодорожні путя коли схочуть..
123 Показати IP 25 Квітня 2018 23:46
Коли будуть електронні черги? Хай на вересень аби в черзі не стояти...
Лучанка Показати IP 26 Квітня 2018 10:08
Була там вчора. Все швидко. Зручно. Чекала не довго.
Іван до Лучанка Показати IP 26 Квітня 2018 16:55
Яка ціна?
Guest Показати IP 15 Травня 2018 16:14
13 травня подав документи в паспортному сервісі. Ціни: 1247 грн. - терміновий біометричний паспорт, близько 985 грн. - не терміновий. Написано, що не терміново - до 1 місяця, терміново - до 1 тижня. Насправді, сказало чекати до 4-х місяців, якщо не термінове виготовлення, та 1 місяць, якщо терміново.....
тетяна Показати IP 7 Червня 2018 14:28
Чи можна у вас відновити паспорт , який втрачено , Термін , ціна , документи?
євробляхи Показати IP 30 Серпня 2018 23:11
у паспортному центрі у Керівника можна і громадянство решити тьотя Юля решить Вам всьо