У Луцьку вперше відбувається фестиваль вуличної музики
Лучани приєдналися до всесвітнього дня музики, впродовж якого на вулицях міст різних країн світу лунають пісні. Таким чином учасники заходу хочуть дарувати прохожим радість та добро.
День вуличної музики триває сьогодні, 16 травня, у Луцьку. Музиканти виступають на трьох локаціях: на Театральному майдані, уздовж вулиці Лесі Українки, біля Луцького замку.
Організатор свята в Луцьку Оксана Вернидубова розповіла в коментарі для Інформаційного агентства Волинські Новини, що торік музичний фестиваль відбувся у трохи менше як 10 містах України, а цього року - у 15, зокрема, вперше він відбувається Луцьку.
«Цей фестиваль започаткував литовський музикант ще у 2007-му році. Він сказав, що мріє, аби одного дня в усьому світі на вулиці вийшли люди та заграли. І от, зараз 2015-й рік, до цього фестивалю долучилися 9 країн світу: Литва, Латвія, Грузія, Ірландія, Данія, Нідерланди, Білорусь і от вже другий рік поспіль – Україна, а цього року долучилася й Португалія. Зауважу, що там за організацію взялася українська діаспора», - інформує Оксана Вернидубова.Серед музикантів, які виступають у місті сьогодні, є учні Луцької музичної школи № 1 імені Фридерика Шопена. Заступник директора Тамара Артюшевська вважає, що такі дійства необхідні для міста.
«Коли до нас звертаються – ми завжди радо відгукуємося. Сьогодні тут виступає фольклорний гурт «Зоряниця», будуть сольні виступи. Пісні виконують народні, патріотичні. Я вважаю, що попри те, що в країні важкі часи, це потрібно для міста, адже музика несе добро, виховує любов до ближніх і своєї країни. Є такий вислів: «Коли говорить музика – гармати мовчать». Окрім того, дітки завжди окрилюються, коли виступають, адже вони з піснею дарують частку своєї любові й отримують масу позитиву від слухачів», - пояснює Тамара Артюшевська.Зауважимо, що будь-який музикант, незалежно від професійного рівня, стилю або інструменту, на якому він грає, може вийти на одну з локацій та виступити там. Дійство триватиме до 20:00 години.
Завершиться усе флеш-мобом, коли всі музиканти в усіх країнах одночасно, рівно о 20:00 годині заграють та заспівають пісню гурту Queen «We Will Rock You».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
День вуличної музики триває сьогодні, 16 травня, у Луцьку. Музиканти виступають на трьох локаціях: на Театральному майдані, уздовж вулиці Лесі Українки, біля Луцького замку.
Організатор свята в Луцьку Оксана Вернидубова розповіла в коментарі для Інформаційного агентства Волинські Новини, що торік музичний фестиваль відбувся у трохи менше як 10 містах України, а цього року - у 15, зокрема, вперше він відбувається Луцьку.
«Цей фестиваль започаткував литовський музикант ще у 2007-му році. Він сказав, що мріє, аби одного дня в усьому світі на вулиці вийшли люди та заграли. І от, зараз 2015-й рік, до цього фестивалю долучилися 9 країн світу: Литва, Латвія, Грузія, Ірландія, Данія, Нідерланди, Білорусь і от вже другий рік поспіль – Україна, а цього року долучилася й Португалія. Зауважу, що там за організацію взялася українська діаспора», - інформує Оксана Вернидубова.Серед музикантів, які виступають у місті сьогодні, є учні Луцької музичної школи № 1 імені Фридерика Шопена. Заступник директора Тамара Артюшевська вважає, що такі дійства необхідні для міста.
«Коли до нас звертаються – ми завжди радо відгукуємося. Сьогодні тут виступає фольклорний гурт «Зоряниця», будуть сольні виступи. Пісні виконують народні, патріотичні. Я вважаю, що попри те, що в країні важкі часи, це потрібно для міста, адже музика несе добро, виховує любов до ближніх і своєї країни. Є такий вислів: «Коли говорить музика – гармати мовчать». Окрім того, дітки завжди окрилюються, коли виступають, адже вони з піснею дарують частку своєї любові й отримують масу позитиву від слухачів», - пояснює Тамара Артюшевська.Зауважимо, що будь-який музикант, незалежно від професійного рівня, стилю або інструменту, на якому він грає, може вийти на одну з локацій та виступити там. Дійство триватиме до 20:00 години.
Завершиться усе флеш-мобом, коли всі музиканти в усіх країнах одночасно, рівно о 20:00 годині заграють та заспівають пісню гурту Queen «We Will Rock You».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.