USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

У Луцьку на переїзді виявили тіло дівчини

18 Травня 2017 16:50
У Луцьку на вулиці Карпенка-Карого знайшли тіло дівчини, - інформує «0332.ua».

Зокрема, на переїзді біля рекреаційного комплексу «Срібні лелеки» знайшли тіло.

На місці події працюють поліція, швидка допомога та рятувальники.

Прес-секретар луцьких полісменів Ольга Бузулук розповіла, що, згідно з попередньою інформацією, на людину наїхав потяг.

Як розповідають очевидці події, дівчина хотіла проскочити перед вантажним потягом, інформує ВолиньPost.

На жаль, юнка потрапила під колеса потяга і від отриманих травм загинула.

На місці події працює слідчо-оперативна група поліції. Громадський порядок забезпечують патрульні. Також на місце трагедії прибули залізничники.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
123 Показати IP 18 Травня 2017 17:21
От куди так спішила?! Життя найдорожче і живемо один раз!
Андрій до 123 Показати IP 18 Травня 2017 17:58
Перехрестя перехрестя... ДЯКУЄМО ВАМ ДЕПУАТИ ... за облаштування цього перехресття... скільки там ще біди має трапитись???
Віка Показати IP 18 Травня 2017 18:12
Вона йшла у наушниках і не почула попереджувального сигналу.. Тому і загибла...
прибори 330 Показати IP 18 Травня 2017 18:26
до чого тут ваша репліка про депутатів і переїзд? якшо вона не абчила і не чула ні потяга ні червоного світлофора? то може там патрульних чи дипутатів поставити шоб людей зупиняли ?ч співчуття рідним але не треба вже все ліпити в одну купу
Anat до прибори 330 Показати IP 19 Травня 2017 22:28
до того що на ОБЛАШТОВАНОМУ перехресті ДЕ НЕМА ОБХІДНИХ ШЛЯХІВ вона навіть якби була сламо бачаща то вперлася б в шлагбаун ... ДУПУТАТИ ДУПУТАТИ..... ось вам і купа... копіть свою земельку....
Юлія Показати IP 18 Травня 2017 19:22
Дуже шкода дівчину, адже сама дуже часто ходжу в наушниках, і також живу біля цього переїзду,але хоч і не чую, проте завжди оглядаюсь навкруги коли переходжу там колію(
Zaliznu4nuk_Vasya Показати IP 18 Травня 2017 23:40
Сам працюю на залізниці, але коли перехожу колію на станції,знаючи що не буде поїзда, всеодно по сторонам з острахом дивлюся.........Можливо така доля у дівчини.......Тут у відповіді кожен за себе, і не треба там перекидати на когось вину. Кожен крок може бути останнім!!! ЗАЛІЗНИЧНА КОЛІЯ- ЦЕ ЗОНА ПІДВИЩЕНОЇ НЕБЕЗПЕКИ!!! Бережіть себе і ваших близьких!
Віталій Ч Показати IP 19 Травня 2017 00:31
Природній відбір цивілізації. Виживає розумніший та обережніший. Шкодаода дівчинку, але ж вона не була глухоніма.А для нас всіх урок, коли переходимо через дорогу то треба подивитися спочатку по сторонах. Виживає розумніший, в житі різні бувають непередбачувані ситуації. В даному випадку, це можна було б запобігти. Виконуючи правила поведінки пішоходів. Візьміть до уваги це всі хто носить навушники, і нехай такого більше ніколи не повторюється з вами.