USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

У Луцьку з'явилися промовисті контейнери. Фотофакт

21 Червня 2017 15:09
Нові сміттєві контейнери розпочали встановлювати на проспекті Волі у Луцьку. Загалом таких урн буде 22. Контейнери мають особливий візерунок та напис, який закликає лучан та гостей міста зберігати чистоту та охайність.

«Чисто там, де не смітять» та «Не сміти на вулиці», – «промовляють» сміттєві баки.

Як розповів перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад, контейнери встановили за кошти міського бюджету. Загалом на ці цілі витратили більше 60 тисяч гривень.

Контейнер зачиняється, що завадить собак розносити сміття з них містом. Також це сприятиме тому, що сміття в баку не намокатиме. Окрім того, там є окремий відсік для недопалків.

Нові баки розмістять на проспекті Волі, адже саме тут незабаром завершиться укладання нової бруківки, тож конструкції доповнять відремонтовані тротуари. У майбутньому такі або схожі контейнери планують розмістити і на інших вулицях Луцька.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Хм Показати IP 21 Червня 2017 15:18
більше 60 тисяч гривень на 22 смітники??? Це біля 3 тис один. Чи це за "дизайн"?
Патріот до Хм Показати IP 22 Червня 2017 08:46
За один смітник 2.727гривень!-100$.Цей смітник і 1000грн.не коштує.За такі гроші можна було б купити цілих 60 смітників!
микола Показати IP 21 Червня 2017 15:37
один контейнер - 3 пенсии
Лучанин Показати IP 21 Червня 2017 16:09
Хороша ідея, але щось мені підказує що все сміття, в кращому випадку, буде валятися довкола тих урн, бо наші люди кланятися не звикли.
Іван Показати IP 21 Червня 2017 16:57
Знову кошти використовують нераціонально.
відкати, любі ви мої Показати IP 21 Червня 2017 17:47
3 тисячі за бляшану урну)) це сміх за такі гроші, ті урни мають бути з граніту, або вони самі повинні ходити та збирати сміття за 3тищі...космос Коли в людей з"явиться совість?
Я до відкати, любі ви мої Показати IP 22 Червня 2017 03:16
Будете в Епіцентрі, подивіться ціни на урни. А вже потім думайте чи залишати такі коментарі.
Йопрст Показати IP 22 Червня 2017 02:46
якій валянок іх придумав ,хай в себе у хаті поставить!!!
йопересете Показати IP 22 Червня 2017 17:53
Смітники містять спеціальну решітку для недопалків, тобто такі смітники повинні встановлюватись в місцях спеціально відведених для куріння. Тобто влада натякає, що на зупинках по пр. Волі можна курити?. Але найбільше вразило те, що в 5 метрах стоять інші смітники, саме смітники, а не "попільнички"!