USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку з’явиться «стежка закоханих»

9 Листопада 2014 19:00
«Стежка закоханих» у Луцьку стане продовженням «мосту для закоханих», який знаходиться в «Сітіпарку» і проляже до Київського майдану. Окрім того, як запевняють представники влади, до кінця 2014-го року ще мають збудувати ролледром.

Про ситуацію із будівництвом «стежки закоханих» і ролледром у Луцьку розповів у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини радник Луцького міського голови Борис Сорока.

«Коли було відкриття «Сітіпарку», то йшлося про те, аби відкрити другу чергу - велосипедні, роликові доріжки, зробити ролледром, який вже зараз і робиться. Ми ставимо завдання, аби він був готовий до кінця цього року. А ще - там має бути продовжена доріжка до податкової, аби з Київського майдану люди могли спуститися до річки і прогулятися, так би мовити «стежкою закоханих» до податкової. Там не їздить транспорт, річка Сапалаївка вже не має запахів, бо відсутні викиди сміття й не лише. Буде дуже гарне місце для прогулянки. Надіємося, що погодні умови нам дозволять це реалізувати і з допомогою підприємця Покровського», - розповідає Борис Сорока.

Нагадаємо, що новий торгівельний комплекс «Сітіпарк» відкрили у жовтні 2012-гороку й тоді обіцяли збудувати для городян ролледром.

Зі слів радника луцького мера, коли вдасться реалізувати цей задум, то облагородження території продовжать до вулиці Чехова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Роман Показати IP 9 Листопада 2014 22:24
Гарно там, непогана ідея з качечками.
Лучанин Показати IP 9 Листопада 2014 22:39
Гарно!!!! Молодці!!
мишко Показати IP 9 Листопада 2014 23:21
трохи правда смердить, але якшо глибоко не дихати, то таки да, Романтєка!
Богдан Показати IP 9 Листопада 2014 23:35
Гарна ідея! Молодці. Успіхів вам у справах...
Закоханий Показати IP 10 Листопада 2014 00:48
Коли будуть Кущі Закоханих? Хотілось би, щоб вони були між Мостом і Стежкою
Компас Показати IP 10 Листопада 2014 08:59
Підтримую "Закоханого", але все ж таки головним має бути лавочка для закоханих.
папа Карло Показати IP 10 Листопада 2014 09:04
Таємне дослідження вчених, профінансоване Буратіною, встановило суперафродіазотичні властивості Сапалаївського смороду. Віагра сховається:-)
Папіку Карлосу Показати IP 10 Листопада 2014 10:32
Папа карло стругай буратіно і сопи тихенько. По твоєму нехай там і далі хащі будуть для лигарів і наркоманів? Я вчора вперше побачив і не повірив своїм очам. Дійсно дуже прикольно! Молодці! Якби так все місто привести до ладу....
папа Карло до Папіку Карлосу Показати IP 10 Листопада 2014 10:59
Вже настругав. На свою голову...
Дмитро Показати IP 10 Листопада 2014 13:25
Гопота з гуртожитку і київського майдану буде мати нових клієнтів)
my_gift Показати IP 10 Листопада 2014 14:22
"Стежка закоханих" до податкової :-)))))))))))))))))))))))
007 Показати IP 10 Листопада 2014 16:37
Ліжежка вздовж алеї треба спорудити