USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку зникла дівчина. ОНОВЛЕНО

20 Січня 2015 10:04
Молода лучанка 1988 року народження вийшла з дому і досі не повернулася. Про це написала на сторінку Інформаційного агентства Волинські Новини в соціальній мережі ВКонтакте користувач Inna Inkina.

«ДОПОМОЖІТЬ ЗНАЙТИ! Стельмащук Сніжана Володимирівна 1988р.н., м. Луцьк 07.01.2015 вийшла з дому і не повернулася, була вдягнена в сіру курточку з капюшоном, довге чорне волосся. Останній раз бачили на районі ДПЗ біля 14.00 год. кафе «ЗЕБРА». Нам буде важлива будь яка інформація.

Не залишайтесь байдужими. Звертатись за телефонами: 102; 0993482600; 0952033092», - йдеться у повідомленні.

За станом на 10:08 нам повідомили, що дівчина знайшлася.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Вже знайшлася Показати IP 20 Січня 2015 10:08
кілька днів тому.
Рукоблуд до Вже знайшлася Показати IP 20 Січня 2015 16:25
Погуляла і .. знайшлася)))
родичам Показати IP 20 Січня 2015 10:21
Була вдягнена в... довге волосся... Знайшлася ... в кафе Зебра. Супер новини - не засмічуйте новини всяким непотребом, шукайте гуляк самі!
Антон Показати IP 20 Січня 2015 10:21
І де була ця жінка?
ФОТО ??? Показати IP 20 Січня 2015 11:06
ФОТО ???
секретар Показати IP 20 Січня 2015 11:18
де була?де була?в загулі була ,бо це ще та дівчинка!якби,щось сталось наврят би повернулась!отакі зараз діти!а батьки з розуму сходять,не знають де шукати і куди оголошення давати.
Сolonel до секретар Показати IP 20 Січня 2015 11:43
Чого всі так зразу ж накинулись? Це хороша дівчинка, тобто робить все те . що й погані, але робить хороше!
))) до секретар Показати IP 20 Січня 2015 12:48
бабе 27-й год. нашлась и слава богу.
маніак до ))) Показати IP 20 Січня 2015 16:52
А може їй у такому віці хоча б на нічку загубитись захотілось:-)