USD 39.40 39.74
  • USD 39.40 39.74
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

У Маневичах люди скаржаться на сморід від самовільної заправки

14 Липня 2016 13:12
Мешканці селища Маневичі нарікають на нелегальну газову заправну станцію поблизу бару депутата облради Людмили Кирди.

Про це йшлося під час шостої сесії Волинської обласної ради 14 липня.

Як повідомив у депутатському запиті член фракції «УКРОП» Іван Киричик, до нього звернулися мешканці селища Маневичі з наступного приводу: близько місяця в селищі Маневичі на вулиці Луцькій, 23а на території поблизу бару «Фортуна», що належить депутату Волинської обласної ради Людмилі Кирді, працює нелегальна, встановлена без дозвільних документів газова заправна станція. Поруч - розташовані житлові будинки. Люди, які мешкають поблизу цього об’єкта, скаржаться, що постійно відчувають запах газу.
Жителі також звернулися до селищного голови Олександра Гаврилюка із вимогою надати інформацію щодо законності встановлення вказаної заправної станції. Селищний голова повідомив, що за жодними погодженнями щодо встановлення такого потенційно небезпечного об’єкта ніхто не звертався. Більше того, за інформацією селищного голови, про неї не знали й в Маневицькій районній державній адміністрації. Мешканці, з метою врегулювати конфлікт, зверталися до Людмили Кирди – орендаря земельної ділянки, на якій розташована вказана заправна станція. Однак спілкуватися з мешканцями з цього приводу вона не виявила бажання.

Депутат просив провести повну та об’єктивну перевірку наведеного факту, вжити заходів щодо припинення роботи незаконно встановленої газової заправної станції та вжити заходів щодо притягнення винних осіб до відповідальності, згідно з чинним законодавством України.

Депутати підтримали запит колеги. До слова, орендар скандальної ділянки Людмила Кирда під час сесії була відсутня у сесійній залі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Притулюк Показати IP 14 Липня 2016 13:17
Респект Миронович, що виступили за людей, а не так як та с*ка, що споює народ і наражає все смт. Маневичі на небезпеку. Люба іскра від алкашів - непоправне лихо. Кришує ту запрвку Линдюк і місцеві менти! Усіх з Кирдою на нари!
123 Показати IP 14 Липня 2016 13:51
Пізно вс...ись, немає вже там заправки!
маневичанка Показати IP 14 Липня 2016 14:08
Іване Мироновичу, відїли писка доброго і воюєте з жінками...Айяйяй, ви забули, хто посадив вас у крісло директора заводу, а сьогодні, їдучи на сесію ви не бачили, що обладнання заправочного немає, кому брешете, що є заправка, хоч вона і потрібна для маневичан... чого не піднімаєте на сесії питання Волиньторфа, ото почули вас виборці, продажний ви чоловік, сором, носяться з вами як з писаною торбою....
123 Показати IP 14 Липня 2016 14:10
жінки, які підняли бунт щодо заправки призналися, що їм заплатили
Маневичанин до 123 Показати IP 14 Липня 2016 16:55
Це глибока неправда, я особисто знаю тих жінок. І вони дійсно відстоюють здоровья своїх дітей та внуків. А щоб Ви зробили на їхньому місці?
Маневичанин до 123 Показати IP 14 Липня 2016 16:57
Це неправда навіщо брешете?
нік до 123 Показати IP 1 Серпня 2016 14:00
І по скількі???
один з тих хто підпи Показати IP 14 Липня 2016 14:18
нас таких 64 чоловіки а ти кирдиха уже вищих в агонії три рази нажала щоб коментувати .краще звернись до психіатра. копію звернення можемо надати. і дякуємо Киричику , що підтримав нас.
до маневицького бюту Показати IP 14 Липня 2016 14:24
небуду вас називати шановними , бо шани до вас ніц. скрізь де ви є одні щещастя - покиньте ту політику і йдіть виховуйте дійтей , онуків , можливо там принесете більше користі і не нашкодите суспільству. умійте сприймати критику і виправлятись, хоча напевне це не про вас. подумайте що ви просто люди і вам тут жити ...може. а бочку не поїхала на сесію кирда прогульщиця сьогодні погрузили може і вже забрали - пізно ти кирдиха обробилась. Негоже і соромно мати такого "лідера"
однопартієць колишні Показати IP 14 Липня 2016 14:31
іди на на сесію і там оправдовувалась , але ж нема в чому ото в цьому суть. киричик зробив правильно , що озвучивце питання задане громадою а далі нехай розбираються компетентні люди.
ті що підписались Показати IP 14 Липня 2016 14:35
надіслати кирдисі копію звернення - нас таких 64 чоловіки
Реаліст Показати IP 15 Липня 2016 14:37
Гнати в шию ту к*рв* , а не в депутати нашого округу балатуватися!
до реаліста до Реаліст Показати IP 15 Липня 2016 17:12
себе зажини в шию, г*мно ополонське
:-P Показати IP 15 Липня 2016 18:19
Вже незнаю наяку гуляку повиситись!!!