USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У «неслухняних» власників фур вилучатимуть автівки в зону АТО

20 Серпня 2014 12:42
Волинські перевізники, які надають послуги із використанням великогабаритних вантажівок, ігнорують законодавчі норми та руйнують дороги області, які розраховані «максимум на КАМАЗ».

Про це під час зустрічі голови ОДА Володимира Гунчика із представниками дорожньої галузі повідомив директор служби автомобільних доріг області Анатолій Посполітак.

Він зауважив, що неодноразово розмовляв з керівниками підприємств, що займаються перевезеннями вантажів, та просив їх не порушувати закони:

«Дороги Волині розраховані максимум на КАМАЗ, а вони їздять «сорокатонниками» - жаліється Анатолій Посполітак.

На це очільник області відповів, що подібні питання вирішують досить швидко, адже у зоні АТО - недостача транспортних засобів. Зі слів високопосадовця, «одним розчерком пера» сорокатонний МАЗ чи Вольво поїде у зону бойових дій, якщо перевізник не хоче розуміти й цінувати працю дорожників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
лучани Показати IP 20 Серпня 2014 12:44
Гунчик -черговий популіст з погрозами аля Клімчук.
Лучанин до лучани Показати IP 20 Серпня 2014 15:55
Це лише БЛА-БЛА-БЛА ... чи за цим корнкретика ??? щодень з Полиць, Радошина, Рафалівки, Сокола і т.д. ці фури сунуть в Луцьк вантаж...
Опля Показати IP 20 Серпня 2014 12:52
Цікаво, а як вони збираються вилучати "фури" у інозмених компаній, які проїзжають Україною? Може замість того, щоб волати про дороги, розраховані максимум на КАМАЗ, зробити НОРМАЛЬНІ дороги? Немає сумнівів, що по документах наші дороги не проходять як "на КАМАЗ максимум".
Олег Показати IP 20 Серпня 2014 13:02
CРСР вже немає 23 роки, а СОВОК розповідає про КАМАЗИ. Замість того, щоб робити якісні дороги краще вилучити авто які по них їздять. І дороги будуть цілі і грошики легше вкрасти.
Анонім Показати IP 20 Серпня 2014 13:10
да шо м*дак то м*дак! довго не накерує! він напевно не зрозумів що зараз так керувати вже не вийде! жоп*лиз і вислушка він ще та, гунчик цей. на ж*пі в себе нехай щось роспише в себе пером.
гість Показати IP 20 Серпня 2014 13:21
ги, "а вони їздять сорокатонниками" - повідомте про це митні пости, які пускають фури на Волинь. Щоб ніхто не їздив, тіко легковушки. І зменшіть вартість бензину, бо гроші, які мають йти на дороги, йдуть вам у кишеню.
Толік Показати IP 20 Серпня 2014 13:37
Гунчик та ті хто його підтримує є агенти кремля.Камази їм подобаються.....Одним розчерком пера потрібно все їхне майно передати в АТО,і їх будинки конфіскувати.
Анонім до Толік Показати IP 20 Серпня 2014 13:53
Ото молодець Підтримую одним ьрозчерком пера ,забрати у цього Пунчика все,що він накрав і йому подбіні комуняки
механік Показати IP 20 Серпня 2014 13:38
1.Якими нормативними актами регулюються ці обмеження? 2. Самоскиди з напівпричіпами, які перевозять пісок і щебінь з кар"єрів мають вагу до 50 тон. 3. КАМАЗи це навіть не вчорашній, а позавчорашній день автопрому - вони збереглися в глухих селах і ліспромгоспах.
1234 Показати IP 20 Серпня 2014 15:39
Ти дивись, щоб по-перше одним розчерком пера ми тебе не відправили в зону АТО, а по-друге, не відкрили де-кілька проваджень по факту порушення трудового законодавства на автозаводі. Поміняли шило на мило.
VALUN Показати IP 20 Серпня 2014 15:58
Оце герой! Звик шаблюкою махати, а для нього жодні правила не писані.
Че Показати IP 20 Серпня 2014 17:15
Поясніть мені, як людина на посту глави облдержадміністраціїї може нести таку нісенітницю???. Якщо людина не знає Конституції України, зокрема і статті про непорушність права приватної власності, то вона не може бути не тільки главою області а й державним службовцем найнижчого рангу.
Солдат до Че Показати IP 20 Серпня 2014 18:32
Гунчика треба перевірити в психіатра. Дати йому більше влади і буде свій Путін!!!
Знаючий Показати IP 20 Серпня 2014 23:44
Хай однмм розчерком пера розрахується з працівниками на автозаводі, його скоро чекає те й що Башкаленка.
гість Показати IP 21 Серпня 2014 00:34
воф, а як на рахунок заплатити працівникам БОГДАНУ, вони ж ці гроші заробили, п... Гунчек? Чи може ревізію викликати? Або до Порошенка хтось напише? А він приїде подивитися на різницю....