USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У понеділок в Луцьку обговорять, де встановлювати пам’ятник Степану Бандері

25 Березня 2016 14:28
Місце розташування пам’ятника Степанові Бандері у Луцьку можуть змінити.

Так, у понеділок, 28 березня, у Луцьку відбудеться громадське обговорення щодо ініціативи зміни місця розташування пам'ятника провіднику ОУН, Герою України Степану Бандері.

Про це повідомили у відділі інформаційної роботи міської ради.

Захід відбудеться у виставкому залі «Артист» Палацу культури Луцька . Початок о 17:00.

Вісім років минуло з часу прийняття рішення міською владою щодо встановлення пам’ятника Степану Бандері у Луцьку. Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що у Луцьку хочуть якнайшвидше спорудити пам’ятник Степану Бандері. Проте, через невдало обране місце та обмежене фінансування, ініціатива не реалізована до цього часу.

Високий рівень невдоволення жителів міста викликало саме місце встановлення пам’ятника – поряд із РАЦСом на проспекті Соборності, 18.

Зокрема, лучани пропонували спорудити пам'ятник Степану Бандері у сквері на перетині вулиць Степана Бандери та Винниченка.

Депутат Луцької міської ради, керівник «Народного контролю» Волині Павло Данильчук пропонує звести пам’ятник Степану Бандері на місці погруддя комуністу Бойку - у центральній частині Луцька, на вулиці Лесі Українки, 24. Павло Данильчук подав відповідний проект рішення на сесію міської ради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
ху Показати IP 25 Березня 2016 14:34
Надо на время заседания переименовать выставочный зал "Артист" в Зал УПА.
футор Показати IP 25 Березня 2016 14:42
перйменуйте парк 900-річчя і поставьте там пам'ятник.
Просто лучанин до футор Показати IP 25 Березня 2016 15:08
Ти головою вдарився? Знаєш скільки це витрат займе? + скільки ще спиз••ть до тих витрат.... Поставити десь в центральному парку та й все. Місця там багато
СЛОВ'ЯНИ до футор Показати IP 25 Березня 2016 18:01
Дорогі Волиняни я в шоці . . . . Наша міська рада зовсім не прислухаються до більшості адекватних Волинян які знають історію . . . . Бандера є погана постать . . . . Він наробив багато лиха Волині та Полякам . . . . . . Почитайте історію . . І нехай вулицю також видалять у Луцьку ( Волині) . Люблять його у Львові то нехай і ставлять його на кожному перехресті . . . Ганьба . . . .
Просто лучанин до СЛОВ'ЯНИ Показати IP 25 Березня 2016 19:01
Модно щас Бандеру славити.. Бо попруть...скажуть сєпар.
Анонім до СЛОВ'ЯНИ Показати IP 26 Березня 2016 11:02
ти яку історію читаєш ? написану у маааацкві ? то їдь туди
ФигВам Показати IP 25 Березня 2016 15:00
На мусорнике за рынком - самое место.
котактобі до ФигВам Показати IP 25 Березня 2016 17:25
Там ти народився і там давно тобою зайнято
Корінний лучанин Показати IP 25 Березня 2016 15:02
Те , що місце НЕВДАЛЕ , то це було зрозуміло з самого початку від прийняття рішення міськрадою. Назвіть авторів цієї пропозиції. Нехай лучани знають цих "героїв". Їх треба нагородити ШНОБЕЛІВСЬКОЮ ПРЕМІЄЮ! Це ж сором для міста ота бетонна глиба, яка уособлює "памятник" . І оце сталось у краї , де народилась УПА!
Гроші до Корінний лучанин Показати IP 25 Березня 2016 17:20
Проєктанти не хай повернуть їх у міську казну.
Спанчь Боб Показати IP 25 Березня 2016 15:29
ті хто вважає його героєм то ставте пам'ятники в себе вдома!!!!я би навіть в туалеті не поставив би !!!!
алоізій могарич до Спанчь Боб Показати IP 25 Березня 2016 16:45
ти від одного Його імені в т**леті штукатуриш
Анонім до Спанчь Боб Показати IP 26 Березня 2016 11:03
коментар було видалено
Гроші Показати IP 25 Березня 2016 15:36
Ми є. Візьміть нас із статті виділені на створення центру патріотичного виживання. Нас З00000 грн
2016 Показати IP 25 Березня 2016 15:40
В данильчука в селі на огороді.
33 квартал Показати IP 25 Березня 2016 18:29
В городе больше нет проблем..жители города всем довольны...теперь можна и памятник ставить...точно у них крыша поехала...
Анонім до 33 квартал Показати IP 26 Березня 2016 11:04
та в тебе її ніколи не було
Так Показати IP 25 Березня 2016 19:32
Тролі тролять, а життя триває. Вставлення пам'ятника від вас не залежить. Заробляєте свої мідяки і заробляйте.
Ангст Показати IP 26 Березня 2016 15:29
Ніде не ставити. По перше є куди потратити ці кошти, а подруге з яких пір почали ставити пам'ятники бандитам?
СВЯТОСЛАВ Показати IP 28 Березня 2016 11:36
НА місці памятника невідомого електрика треба поставити меморіал всім героям-борцям за волю Украіни: Боровцю.Бендере.Шухевичу, Петлюре, Алмазову та іншим. Помітне замовчування цього варіанту -хтось вже хоче придбати цю ділянку.
Лучанин Показати IP 28 Березня 2016 22:19
Мою бачення є таким: пам'ятник не має стояти біля РАГСу. Це однозначно не місце для Бандери. Як це взагалі буде дивитись і який має сенс... Краще б відреставрували РАГС і наведли порядок кругом нього.