USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У прокурора Волині – два «нових-старих» заступники

5 Травня 2014 15:56
Новими заступниками прокурора Волині Анатолія Коцури стали люди, які до зміни влади керували районними прокуратурами в області, -повідомляє IA ZIK.

У прокурора Волинської області з’явилося два нових заступники. Ними стали Олександр Сліпчук та Олег Корецький.

Щоправда, новими їх назвати можна досить умовно – до зміни влади вони керували районними прокуратурами. Зокрема Олександр Сліпчук перебував на посаді прокурора Турійського району, а Олег Корецький – Любомльського міжрайонного прокурора.

Завтра, 6 травня о 12.00 двох заступників прокурора області представлять громадськості.

Як відомо, Коцура обіцяв громадським активістам та ЗМІ кадрове оновлення органів прокуратури на Волині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Оксана Показати IP 5 Травня 2014 17:59
а невырець куди? в свій будиночок за чесно зароблені 7 000 000 негривень?
колега Показати IP 5 Травня 2014 19:42
корецький-це те неграмотне ледащо з свинарина,якого тато-голова колгоспу- всунув у прокуратуру? жах
знаючий до колега Показати IP 5 Травня 2014 19:45
той самий. скільки хабарів-могоричів перевозив -поки всунув.....
морозов до знаючий Показати IP 5 Травня 2014 21:05
Це саме той Корецький Олежка якого з прокуратури міста турнули за хабарі!? При новій владі знайшов місце під сонцем. Ганьба. Не за таку владу люди боролись!!!
знаючий до морозов Показати IP 5 Травня 2014 21:53
а хто ж....
мая до колега Показати IP 6 Травня 2014 01:07
тато знов кабана заавіз і пачку долярів,щоб олежика і невістку всунути
правда Показати IP 5 Травня 2014 22:16
А Ви про прокурора взнайте і тоді щось кажіть!підлизав Махніцькому колись давно-от результат!
Штефан, Луцьк Показати IP 5 Травня 2014 23:26
О.Сліпчука вийняли із пенсіону на світ Божий і угніздили заступником! Весь Нововолинськ плакав від його відписок і відмазувань від корупційних скандалів міського голови В.Сапожнікова та його заступників. "Сліпчукізм" у всеВолинському масштаб! Згадаєте моє слово. Ага, трохи не забув. Ще й квартиру у Луцьку відхопить, бо бідному жити ніде. А через три місяці приватизує.
Автомайдан Показати IP 5 Травня 2014 23:38
Сліпчук-алкаш, який пянючий людей авто давив і втік. Йому не в заступники, а в ветверезник треба! Напевно Койура вже на нову квартиру хабаря -$$$ вже взяв, або його сабутильнік. Ганьба, не так не буде!
ВВС Показати IP 5 Травня 2014 23:42
Кажуть, що Свободівці Мельник з Вітівим всю прокуратуру прихватизували і розставлєють своіх преданних солдатів на всі грошові потоки в прокуратурі, волиньлісі, земельному агентстві. А ще кажуть ми типа - чесні, самі на жирні куски зуби точать!!! Ганьба За Свободу більше не голосую!!!
До Свободи Показати IP 6 Травня 2014 08:54
Який прокурор такі і заступники, Мельник всі дуби в області повирізав, будиночок на Чернишевського як замок має, а тепер взявся за прокуратуру от вам і "Свобода" - перевертні !
честь і гідність Показати IP 6 Травня 2014 11:07
Да,про що ще казати...Любомль обложив,а зараз вся Волинь плакати буде і будувати замки Корецькому...!!!! Ось, як Коцюра змінив обличчя прокуратури.Всі купуються і продаються, навіть такий "чесний" Коцюра,а клявся і божився,що не зрадить МАЙДАН. ГАНЬБА!!! такому прокурору...
Нова мафія Показати IP 6 Травня 2014 11:18
Парфелюк - кум Коцюри,а Корецький - Козюри...
лучанин до Нова мафія Показати IP 15 Травня 2014 11:11
Нарешті мрія Парфелюка і Корецького збулися. Це амбіційні, жадібні люди. Побачимо, який слід після себе залишать.