USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 39.95
  • PLN 9.76 9.92

У приватному гаражі знайшли бруківку, викрадену з проспекту Соборності. ФОТО

11 Листопада 2015 10:12
Під час здійснення демонтажу незаконних споруд луцькі муніципали виявили в одному з гаражів по проспекту Соборності крадену бруківку з цього проспекту.

Про це йдеться на офіційній сторінці Департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради у Фейсбуці.

Так, у вівторок, 10 листопада, демонтували гаражі на вулиці Кравчука, 2; 4; 6; 8; 12 по проспекту Соборності 4; 6; 8; 26,

«Неприємно, що знову виявляємо власників, які не мешкають у цих будинках. Двори за вказаними адресами малі, тому такі конструкції практично забирають всю прибудинкову територію», - йдеться у повідомленні.

Також муніципали зазначили, що під час демонтажу незаконних споруд на Соборності, 8 виявили в одному з гаражів крадену бруківку з цього ж проспекту.

Тепер представники Департаменту муніципальної поліції шукають власника конструкції.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, муніципальна міліція обласного центру активізувала демонтаж незаконно розміщених об’єктів на території міста. Через це між муніципалами і громадянами виникають конфлікти.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Лучанин Показати IP 11 Листопада 2015 10:30
Я нікого образити чи захистити не хочу, але підкажіть мені,несвідомому, за яким критерієм видно,що бруківка крадена? В неі спеціальне маркування?
Укроп до Лучанин Показати IP 11 Листопада 2015 10:39
Так треба собі заслуги придумати
Якщо не володієте ін до Укроп Показати IP 11 Листопада 2015 11:25
Які заслуги і для кого!!??))бруківку яку клали на Соборності клав "Луцькавтодор Сервіс" бруківка куплена в "Луцькаводор"і вона має своє маркування.Однак дане підприємство в Україні її не продає а лише на Польщу а в Україні вона викорисовувалась лиш на проспектах Соборності Перемоги та відродження.Крали бруківкулиш на Перемоги і Соборності однак на пермоги вкрали дуже мало (там пенсіонери багато недонесуть)А про крадіжку на Соборності вже є зареєстроване проавдження.
СправжнійЛучанин до Лучанин Показати IP 11 Листопада 2015 11:09
Ну якби ти включив мозок (якщо є, звичайно), то зрозумів би, що бруківку поставляють на піддонах, замотану в плівку і перекладати її в отакі нестійкі стовпці немає сенсу. Крім того моменту, якщо ти її натирив десь неподалік.
Іван Показати IP 11 Листопада 2015 10:38
Треба зносити і не дивитись хто і що там говорить. Закон для всіх писаний. От лапін купив дві квартири - все по закону.
Васька до Іван Показати IP 11 Листопада 2015 11:10
У кота пронос. Хліб в магазині черствий. Надворі холодно...
Живу на Соборності Показати IP 11 Листопада 2015 10:39
А на Соборності 22 і 24 чому не демонтуєте металеві гаражі, які понаставлені у дворах? Здійснюєте вибірковий демонтаж?
Марево Показати IP 11 Листопада 2015 11:18
Загадка: Що це таке? Пахне лайном, вчить красти, брехати і не дає жити по людськи. Відгадка: нинішня влада P.S. Без заперечень
Революцїонер Показати IP 11 Листопада 2015 11:24
Ця бруківка для нової революції заготовлена - жбурлять у Гунчика...
Дмитро до Революцїонер Показати IP 11 Листопада 2015 11:31
вже раз жбурляли мало вам?
Уволить Показати IP 11 Листопада 2015 18:28
Уволить муниципала за неправомерное обвинение в воровстве. без всяких доказательств обвинил человека.