USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.75 9.90

У волинянина за ніч викрали три транспортних засоби. ФОТО

30 Березня 2015 12:29
Волинські міліціонери розшукують злодіїв, які викрали у ковельчанина три транспортні засоби. Про це повідомили у прес-службі волинської міліції.

Зловмисники вночі проникли у гаражні приміщення біля будинку потерпілого. Їх «здобиччю» стали чорний «Mercedes-Benz», білий «Volkswagen Caddy» і синій квадроцикл «Yamaha Raptor».

У рамках відкритого кримінального провадження, розпочатого за частиною 3 статті 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України, правоохоронці проводять оперативно-розшукові заходи щодо виявлення викраденого транспорту, а також встановлюють осіб, причетних до вчинення кримінального правопорушення.

Працівники міліції звертаються до всіх волинян, які володіють будь-якою інформацією про скоєння злочину, із проханням повідомляти про це у Ковельський МВ УМВС України у Волинській області за телефонами (03352) 61-6-36 або 102. Конфіденційність та винагорода гарантована.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
лучани Показати IP 30 Березня 2015 12:47
Напевно добра душа ,цей власник автомобілів. )))
Анонім Показати IP 30 Березня 2015 12:50
Хай запитають у цього ворюгап-власника,де він накрав стільки грошей,щоб купити це парк.
І до Анонім Показати IP 30 Березня 2015 13:30
Напевно так як і ти, сидів перед монітором і др...в, і все саме по собі з'явилося
ковельчанка до Анонім Показати IP 30 Березня 2015 13:42
Не треба так говорити коли незнаєш людей.не всі крадуть !!!!!!уявіть собі є зараз люди які працюють тяжко фізично,аби заробити на машину.
Вася до ковельчанка Показати IP 30 Березня 2015 15:02
підтримую! людина, яка купила Бентлі Контіненталь GT, не обов"язково є багатою. Просто людина три місяці - економила!
ковельчанка до Вася Показати IP 30 Березня 2015 15:27
На цьому фото є бентлі??????
суддя Показати IP 30 Березня 2015 13:29
а фото автопарку певно на довгу пам"ять зберігав....))
Анонім Показати IP 30 Березня 2015 13:50
Як би ви знали як він їх заробив ви би так неговорили! Це все ваша заздрість
Микола Показати IP 30 Березня 2015 21:16
Нація рабів і нікчем!!!доки ви будете тішитися, що хтосьб купує авто, працюючи, не шкодуючи сил і "крові"???Бажаю кожному з Вас купити по таурегу чи каєну!!!
123 Показати IP 31 Березня 2015 07:02
Не кожен багатий- злодій, та й такий автопарк не розкіш, люба людина яка працює важко може заробити, а злодії навіть не замітили б такої втрати
мішка Показати IP 31 Березня 2015 11:36
традиційно, анонімний люмпен і заздрісники в коментарях, які нічо ліпшого ніж дідовий велосипед "Україна" під дупою і не тримали...
Анонімка Показати IP 31 Березня 2015 11:36
Людина, яка чесним трудом заробила великі гроші, не дуже розкидатиметься на такий автопарк. В них, здебільшого, інші цінності в житті, чим катати свою ж...у в дорогих автомобілях.
хаха до Анонімка Показати IP 31 Березня 2015 12:57
ну ти ж не володієш інфою де ця людина взяла бабло, може він з 8 років трудиться по 20 год на добу, може тітка мільйонерка в Маямі померла, чи виграв в лотерею, люди, не давайте зеленій жабі вас пожирати, їйбо...
Анонімка до хаха Показати IP 31 Березня 2015 20:14
Може ви і праві, не буду сперечатися. В такому випадку дуже шкода людей!!!
аноным Показати IP 1 Квітня 2015 09:59
машыны знайдени
Єгор Показати IP 1 Квітня 2015 11:07
Коли? Звідки така інфа?
Анонім Показати IP 1 Квітня 2015 13:22
Уроди