USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У волинському санаторії продають 50% алкоголь без акцизних марок

12 Жовтня 2016 11:47
Настоянки міцністю 50% продають у санаторії матері і дитини «Пролісок».

Про це йшлося під час 8 сесії Волинської обласної ради 12 жовтня.

У запиті Олексія Панасюка до голови обласної ради йшлося про звернення до прем’єр-міністра та очільника ДФС з вимогою здійснення належної оцінки діяльності ГУ ДФС України у Волинській області та звільнення з посади керівника ГУ Світлани Савчук. З його слів, фактів порушень виявлено дуже багато. Зокрема, під час однієї з перевірок працівники СБУ вилучили товарів на суму 4 мільйони гривень.

Своєю чергою, голова облради Ігор Палиця звернув увагу на неодноразові факти отруєння контрафактним алкоголем в області. Так, він повідомив, що у санаторії «Пролісок» без акцизних марок продають настоянки міцністю 50%. На етикетках таких міцних напоїв є напис «Санаторій матері і дитини «Пролісок». Тож він просив СБУ розібратися з цією ситуацією.
«Отакий бальзам мені принесли. Ніякого акцизу. І це – санаторій матері і дитини. Попрошу правоохоронців розібратися із цим фактом», - сказав голова облради.
«Звідки ви взяли, що там 50 градусів?» - поцікавилася з місця директорка «Проліску», депутат облради Валентина Касарда.
«Ну давайте дамо експертам. Слабенко, хочеш попробувати», - запропонував Ігор Палиця, - цитує діалог ВолиньPost.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 12 Жовтня 2016 12:21
А Зимнеський монастир що продає?
Цікава до Анонім Показати IP 12 Жовтня 2016 14:24
А що продає монастир? Цікаво))
Катерина Показати IP 12 Жовтня 2016 12:35
На території діє магазин, цікаво, що відповість пані Касарда, чий він? Як продають мед, настоянки та інше? І куди осідають кошти? Зрештою питань до цієї пані досить багато!!!
ffff Показати IP 12 Жовтня 2016 12:49
палиця мочить
Я Показати IP 12 Жовтня 2016 13:25
То Слабенко знову нап'ється на халяву?
Слабенко Показати IP 12 Жовтня 2016 14:33
Я замполіт і учасник ато
Олег Показати IP 12 Жовтня 2016 15:05
Це так примітивно і навіть не по чоловічому. І взагалі такої слабкої обласної ради ще не було ніколи. Срам, позор, не компетентність і продажність.
свідомий Показати IP 12 Жовтня 2016 19:01
Видно, що Савчук хвіст прищимила Панасюку з Зінкевичем, що вони так відразу на зміну керівника ДФС в області натякають. Цими ділками депутатами-контрабандистами давно повинні зайнятися відповідні органи, а то під прикриттям волонтерства контрабандою займаються. Їм тільки й потрібно, щоб кожен місяць керівництво ДФС змінювалося, а поки плутанина, то будуть свої темні справи провертати! Не тим шляхом йдете депутати і таємне, незабаром, стане явним!
М Показати IP 12 Жовтня 2016 19:35
Був і є один нормальний санаторій і там треба хобота засунути.
волинянин до м Показати IP 12 Жовтня 2016 23:51
підтримую.видно знову хтось око положив на санаторій. не переживуть як не рейдернуть. А настоянка -це казка про вовка і лико..........
Анонім Показати IP 13 Жовтня 2016 09:53
У нас в регіоні залишився один нормальний, незадбаний санаторій, який , ще розвивається завдяки Касарді. Чомусь, коли людина працює не покладаючи рук їй обов'язково будуть палки в колеса ставити. Ось уже і Палиці санаторій впав в око, і це прибрати під себе хоче.