У міліції запевняють, що беркутівці не били торчинських підприємців
Волинських підприємців, які стверджують, що їх побили беркутівці, не «виховували» за допомогою сили,- кажуть у міліції.
Саме так прокоментував ситуацію під час 26-ої сесії Луцької районної ради Начальник Луцького районного відділу УМВС України у Волинській області Сергій Тягунов.
Нагадуємо, спроба масового знесення кіосків підприємців за участю спецпідрозділу «Беркут», міліції і державних виконавців із застосуванням фізичної сили відбулася 21 серпня вранці у селищі Торчин Луцького району Волинської області.
ЧИТАТИ ЩЕ: НА КІОСКИ ПІДПРИЄМЦІВ ВОЛИНІ КИНУЛИ МІЛІЦІЮ ТА «БЕРКУТ»
Зі слів самих підприємців – власників торгових точок, зранку без будь-якого попередження до місця розташування їхніх торгових контейнерів у селищі прибули правоохоронці і державні виконавці. Також сюди під'їхав кран для знесення торгових контейнерів.
«Так, звернення було, але факту побиття, як такого – ні. Підприємці перешкоджали виконанню рішення суду. Працівників міліції поставили туди не бити людей, а щоб вони не заважали вивозити контейнери», - резюмував правоохоронець.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Саме так прокоментував ситуацію під час 26-ої сесії Луцької районної ради Начальник Луцького районного відділу УМВС України у Волинській області Сергій Тягунов.
Нагадуємо, спроба масового знесення кіосків підприємців за участю спецпідрозділу «Беркут», міліції і державних виконавців із застосуванням фізичної сили відбулася 21 серпня вранці у селищі Торчин Луцького району Волинської області.
ЧИТАТИ ЩЕ: НА КІОСКИ ПІДПРИЄМЦІВ ВОЛИНІ КИНУЛИ МІЛІЦІЮ ТА «БЕРКУТ»
Зі слів самих підприємців – власників торгових точок, зранку без будь-якого попередження до місця розташування їхніх торгових контейнерів у селищі прибули правоохоронці і державні виконавці. Також сюди під'їхав кран для знесення торгових контейнерів.
«Так, звернення було, але факту побиття, як такого – ні. Підприємці перешкоджали виконанню рішення суду. Працівників міліції поставили туди не бити людей, а щоб вони не заважали вивозити контейнери», - резюмував правоохоронець.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 4
иван
Показати IP
10 Жовтня 2013 15:47
що посада начальника з нормально розшуковця зробила-непоганий був хлопака : Сергию не иж мьясо непий горивочки-а ще краще плюнь на все та иди на пенсию я тоби правду кажу -вс таки поважав тебе
Красовка до иван
Показати IP
10 Жовтня 2013 16:16
Незаконні конкуренти
саня
Показати IP
10 Жовтня 2013 16:21
а чому зносили кіоски?????????????
знаю
Показати IP
10 Жовтня 2013 19:44
Волошенюк рулить хоче забрати територію та побудувати свій ранок та здати підприємцям, вже забрав Садівський ліс, Садівський ставок бере все що під руками причому незаконно
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56
Планетарій, досліди та батл патріотів: у Луцьку відбулося свято «ВундерKIDS 2026». Фото
Сьогодні 16:03
Сьогодні 16:03
Експертиза ДНК підтвердила загибель Георгія Дячука з Волині
Сьогодні 15:11
Сьогодні 15:11
На Полтавщині розбився МіГ-29
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.