USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Україна – друга за кількістю поданих заяв на шенгенську візу

2 Квітня 2014 18:18
Україна посіла друге місце у списку країн, за кількістю поданих заяв на отримання шенггенської візи у 2013-ому році.
Про це свідчать дані Європейської комісії, опубліковані на її сайті, - повідомила Українська правда.

Так, минулого року українці надіслали 1 мільйон 556 тисяч 677 заяв.

На першій сходинці опинилася Росія (6 995 141 заяв), на третій - Китай (1 497 178), далі розташувалася Туреччина (779 464) та Білорусь (777 813).

Примітно, що кожного року збільшується кількість бажаючих отримати шенгенську візу.

У 2013-ому році всього було подано 17 мільйонів 204 тисячі 391 анкету від не громадян Європейського Союзу. З-них було видано 16 мільйонів 139 тисяч 701 візу.
ДОВІДКА:
Шенгенська віза - рівномірна короткотермінова віза, що дає право на транзит або перебування на території всіх держав Шенгенської угоди, тривалістю не більше 90 днів за 180-денний період. Вона може бути видана з одним, або кількома в'їздами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
НЕЛУЧАНИН Показати IP 2 Квітня 2014 18:51
І ЧОГО ЦЕ РОСІЯНИ В ЄВРОПУ ЗАХОТІЛИ ? ЇМ У РАШКОСТАНІ ПОГАНО ?
Valik до НЕЛУЧАНИН Показати IP 2 Квітня 2014 18:56
Бо вони ***** і не тямлять що роблять,то туди хочуть то сюди,хай сидять в себе і нікуди не суються раз такі не чемні люди,не всі але більшість яка підтримує Путінський режим!
Дід Панас до Valik Показати IP 2 Квітня 2014 19:43
гепни ще пивка і співай "скоро згинуть москалі"
Дід Панас до НЕЛУЧАНИН Показати IP 2 Квітня 2014 19:42
дурню, ті ж іспанці проти санкцій щодо Росії, туристи їм бабло везуть на відміну від наши заробітчан які туди за ними їдуть...
НЕЛУЧАНИН до Дід Панас Показати IP 2 Квітня 2014 22:06
ТИ ХОЧ І ДІДОМ СЕБЕ НАЗИВАЄШ, А ТАКИ ПИЛИП - ДО С"АКИ ПРИЛИП. Я ТЕБЕ НЕ ПИТАЮ ПРО ІНТЕРЕС ІСПАНЦІВ. ЧОГО КАЦАПИ З БЛАГОПОЛУЧНОЙ РААССЕИ В ГЕЙ-ЄВРОПУ, ЯК ВОНИ КАЖУТЬ, ЇДУТЬ ?
Дід Панас до НЕЛУЧАНИН Показати IP 3 Квітня 2014 00:02
слово "туризм" для вас нічого не каже? постараюсь донести доступними для вас словами "росіяни відпочивають поки українці там заробляють". відчуваєте різницю?
Ирина Показати IP 3 Квітня 2014 11:07
Дід Пилип- а вони не знають, що таке туризм. На розвіток мозку їм грошей шкода. Тільки давай греби бабло да й в слоїк, да в город- а потім ниють, що нема грошей!!!!!!!