USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Україна піднялася вгору в рейтингу армій світу. ІНФОГРАФІКА

15 Липня 2014 13:13
21 місце в рейтингу найпотужніших армій світу за версією американського видання Business Insider зайняли Збройні сили України. Про це інформує Espreso.tv з посиланням на Деловая столица.

Українська армія обігнала такі країни, як Іран, В'єтнам і Саудівську Аравію. На думку видання Україна збільшила угрупування бойових танків до 4000 (проти 1700 торік), а одиниць бойової авіації до 400.

Підготовленість ВСУ до ведення бойових дій видання поставило на 6-е місце. При цьому бюджет української армії займає всього лише 43 позицію в світовому рейтингу.

За версією видання, найпотужнішої у світі є армія США. На другому місці - Збройні сили Росії. Третю позицію зайняв Китай.

Цей рейтинг заснований на Глобальному індексі вогневої потуги, він враховує більш ніж 50 факторів, у тому числі загальний розмір військового бюджету, кількість робочої сили і обладнання, а також доступ до ресурсів. При цьому рейтинг фокусується на кількості, не звертаючи уваги на істотні кількісні відмінності (78 підводних човнів Північної Кореї, наприклад, не зовсім сучасні). Він також не враховує ядерні арсенали і відсутність у країн, що не мають виходу до моря, постійного військово-морського флоту.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 51
с Показати IP 15 Липня 2014 13:54
с кожним трупом ми будем все вище та вище... слава нам!
Рита Показати IP 15 Липня 2014 14:05
Это не агрессивность, а попытка достучаться до мозга. Еще вчера собирали на армию с бюджетников и с населения по СМС, а теперь укр. армия - одна из ведущих. Какие же тогда НЕ ведущие - в перьях и листьях вместо набедренных повязок? Вы знаете, что ваших доблестных вояків пускают впереди, а за ними идут выпущенные на свободу зеки. И воинам выбирать не приходится - конец один. Вы видели живых, кто вернулся оттуда? Что они рассказывают? О своих победах? О том, с каким восторгом и радостью их встречают в "освобожденных" и полуразрушенных ими городах? Вы что-нибудь знаете о фильтрации населения "освобожденных" городов? Чего вы добиваетесь?
Юрій до Рита Показати IP 15 Липня 2014 14:30
Ми добиваємося очищення територія від українофобів, а вже останні вирішують яким шляхом ми це робимо. Не розумію вас, Донецьк та Луганськ з повік-віків це українська земля. Українське населення, голодомором винищили, заселили туди росіян і тепер кричите, що це ваша земля. Та в жодному разі НІ - це українська земля, не подобається, повертайся назад в расєю, ні склади зброю і живи як нормальна людина в іншому випадку смерть.
см до Юрій Показати IP 15 Липня 2014 14:43
Диванний генерал! Логічність на рівні "люмпіна"!
Юрій до см Показати IP 15 Липня 2014 14:48
Чого диванний??? Звідки ти знаєш чим я займаюся?))) а от логіка на відмінно від тебе, присутня)
хе те до Юрій Показати IP 15 Липня 2014 15:12
коментар було видалено
Укр до хе те Показати IP 15 Липня 2014 15:23
Опачкі, бот-путіносос хе-те об'явився))
Юрій до см Показати IP 15 Липня 2014 14:49
От видно, що москаль-бот-проплачений...не "люмпін", а люмпен - лашара)))))))))
не до Юрій Показати IP 15 Липня 2014 14:54
не "лашара", а Юрій ...
Юрій до не Показати IP 15 Липня 2014 15:00
ТоварІЩ - на відмінно від вас я вже знаходжусь в певному організованому русі та когорті людей......а ви москалики тільки й висуваєте якісь вимоги і в конвульсивній істериці кричите, що вас не чують. Так хто з нас "люмпен"?
Юрій до см Показати IP 15 Липня 2014 14:53
Азіров - це ти?))))))))))
см до Юрій Показати IP 15 Липня 2014 15:12
Так Юрій Віталійович ,А л"о"шара все таки пишеться через "о"
Укр до см Показати IP 15 Липня 2014 15:15
Азіров Юрій Віталійович - звучить гордо, ла-ла-ла))))
Юрій до Укр Показати IP 15 Липня 2014 15:16
Гггг))))))))
Рита до Юрій Показати IP 15 Липня 2014 15:20
коментар було видалено
Юрій до Рита Показати IP 15 Липня 2014 15:35
Ну так звісно, це ж наша українська влада при СССР була і переписувала історію, а ні-ні, це вже при незалежності всі 23 роки, коли западенець правив країною історія переписувалась, ну і звісно ж це злосні бандерівці ріжуть україномовних громадян, правда? До речі, не "потельна", а пательня - споконвіку українське слово. Також хочу вас розчарувати, я в добровольці записаний з початку березня не за того, що мені хтось, щось дасть, а за те. що хочу жити спокійно без бидла москальського яке все ніяк не може нас відпустити. Ну й на останок, я розумію, що думати немає чим, та все ж таки Зах.Укр. існувала, ще коли не було, не москалів і взагалі багато кого, а існувала ця країна як Галицько-Волинське князівство.
Хроль до Юрій Показати IP 15 Липня 2014 19:31
А чого це коментарій Рити знищили а відповідь на нього ні? Про що написала Рита? Чого ви боїтесь? Так нецікаво- читати тільки відповіді. Нема інтриги, плюралізму думок
Юрій до Хроль Показати IP 16 Липня 2014 09:04
А до мене які питання??
ФигВам до Юрій Показати IP 15 Липня 2014 15:23
коментар було видалено
Укр до ФигВам Показати IP 15 Липня 2014 15:29
ФигВам, вся проблема в тому, що ви читаєте, дивитесь та слухаєте лише те що вам підсовує пропагандистська машина кремля, а своєї думки у вас не було, немає і не буде, оскільки москаль - це раб, на службі у свого великого царя путлєра.
Андрій76 до ФигВам Показати IP 15 Липня 2014 16:40
коментар було видалено
Укр до Рита Показати IP 15 Липня 2014 15:07
Чотири моїх друга зараз перебувають у зоні АТО. Зеків серед них немає, чого не можна сказати про ваших язичників-москалів-кацапів-наркоманів-зеків-путінососів!!!Відношення до наших козаків позитивне, хоча є і люмпени-дегенерати, яких, крім як пуля в лобі, вже нічого не виправить. А Вам Рита, я бажаю розуму та навчитися думати і аналізувати інформацію, а не надивившись москальської брехливої пропаганди писати на волинському бандерівському сайті писати нісенітниці окупантсько-рашистським язиком (тому що мовою це не назвеш).
укропу до Укр Показати IP 15 Липня 2014 15:15
коментар було видалено
Укр до укропу Показати IP 15 Липня 2014 15:17
Чекаю тебе о 18.00 на залізничному вокзалі біля центрального входу, я буду жовто-блакитній футболці!
Юрій до Укр Показати IP 15 Липня 2014 15:20
О і я можу підтянутись)
Рита до Укр Показати IP 15 Липня 2014 15:37
Штани не забудь надіти, герой? Такі коментарі ще раз підтверджують, що писати вміють не тільки розумні люди, а й мавпи
Юрій до Рита Показати IP 15 Липня 2014 15:41
Ну так приходь, підтяниш
Укр до Юрій до Юрій Показати IP 15 Липня 2014 15:43
Ще й риту підтягнемо раз-другий-третій)))
Юрій до Укр до Юрій Показати IP 15 Липня 2014 15:44
ага, карати нещадно карати))))))
Рита до Укр до Юрій Показати IP 15 Липня 2014 15:49
коментар було видалено
Юрій до Рита Показати IP 15 Липня 2014 15:57
В силу твоєї необізнаності, русофашисту важко зрозуміти слово "підтягнути")))
Юрій до укропу Показати IP 15 Липня 2014 15:19
А хто то такий грозний?? москалик - безмозглий, який боїться людину яку ще 50 років тому вбили. Приїжджай Волинь не Донбас, тут москалів давно почистили і вас тут положимо.
Рита до Укр Показати IP 15 Липня 2014 15:23
коментар було видалено
Рита Показати IP 15 Липня 2014 15:34
коментар було видалено
Юрій до Рита Показати IP 15 Липня 2014 15:39
Тупенька Рита - вірити треба не журналістам, а людям які там перебувають і живуть. Навчись думати своєю головою, а не те що Кісєль сказав...
Андрій76 до Рита Показати IP 15 Липня 2014 16:48
Ритуля, вали в Раиссю,или в Крым,на худой конец. Там местные"козломордые"бойцы за справедливость тобой ВОСХИТЯТЬСЯ и не ОДИН РАЗ...
Укр Показати IP 15 Липня 2014 15:35
Усім проплаченим ботам-москалятам раджу прочитати одну статтю (посилання наведено нижче) і навчитися не продавати себе та своїх рідних кацапам, а навчитися любити себе та країну в якій ти народився та живеш, адже це наша Батьківщина з багатою хоч і часто трагічною історією. Слава Україні! http://universum.lviv.ua/journal/2011/6/dashk.htm
Рита до Укр Показати IP 15 Липня 2014 15:45
коментар було видалено
Укр до Рита Показати IP 15 Липня 2014 16:00
Добре, бот-Рита, дам тобі заробити)) Ти людина пропаща, не розумна і взагалі з такими створіннями як ти взагалі немає про що говорити, адже москалю хоч на морду пісяй він буде казати що дощ іде. Українці вийшли на майдани з прапорами України (на відміну від вас трьохколірних покидьків, які за українську мову вбивають), щоб відстояти свої елементарні права, які режим путлєра-яника-азірова хотіла обмежити. Українці свого частково добилися, чого не скажеш про населення москальщини, мешканці якої завжди були і будуть рабами. Ось ти Рита вдаєш із себе розумницю, а історії (не тої що сфабрикована імперіалістичними покидьками на догоду царю) не знаєш взагалі. Якщо ти така прихильниця кацапстану, чому ж ти живеш в Україні, московія буде рада ще одній підстилці.
Рита Показати IP 15 Липня 2014 15:52
коментар було видалено
Юрій до Рита Показати IP 15 Липня 2014 16:00
Головне, що на Волині ці коментарі не влучають нікому, жодному волинянину в голову і ви москальські боти - скільки би не писали, результат буде ідентичний, ПТН ПНХ.
Укр до Рита Показати IP 15 Липня 2014 16:15
А чому бай-бай? Після 16:00 ви...ери не оплачуються?
Юрій до Укр Показати IP 15 Липня 2014 16:18
Ні, побігла в салон красоту наводити, сьогодні два злосні бандерівця ж будуть її підтягувати))))))))
Волинянка до Юрій Показати IP 15 Липня 2014 16:40
Дуже цікава у вас розмова про те, як хтось когось буде підтягувати. Так ось що хочу сказати. Було б чим. А хто багато про це говорить, той не має. А може в самий відповідальний момент ....... Так що краще мовчіть та не гнівіть Господа. Це перше. Люди Донбасу повинні знати, що не всі на Західній Україні такі дурні, як отой укр та його друзі. Ми завжди були однією країною. Зараз якийсь біс вселився в голови. Кожна мати не хоче, щоб ії син чи чоловік воював, особисто казна за що. Ми хочемо миру і нам не потрібна теріторія Донбасу, де спокон віків жили мирні люди, де похоронені їхні батьки. Навіщо нам ця війна? Таке враження, що Західна Україна з'їхала з глузду. Але нормальних людей більше. Дайте нам спокій, "укри". Чи у вас матері немає?
Юрій до Волинянка Показати IP 15 Липня 2014 17:04
Ну на рахунок підтягувати, дівчинка сама ж виявила бажання - це по-перше; по-друге, ми хіба знайомі, що ви констатуєте є чим чи немає); по-третє, толерантними ми були 23 роки і це призвело до того, що вибрали ДВА рази такого президента який свій народ нищив; по-четверте, ну ми ж не раби щоб мовчати; по-п'яте, шановна волиняночка почніть нарешті думати, якщо нас там не буде то війна буде на нашій території і тут Вас ніхто питати не буде чого Ви хочете.
Юрій до Волинянка Показати IP 15 Липня 2014 17:06
До речі, крім матері є ще й діти.........і я як тато хочу щоб моя дитина жила в нормальному цивілізованому світі.
Укр до Волинянка Показати IP 15 Липня 2014 17:12
Шановна, Ви моєї мами не зачіпайте. Якби не наші хлопці з Заходу, Центру, Півночі та Півдня, то ці "мирні люди" зараз бомбили би наші домівки і твою в тому числі. Що б ти тоді говорила, розумниця, про маму мою вона заговорила, думай про себе та своїх рідних.
Еше до Укр Показати IP 15 Липня 2014 19:15
Еще не вечер...
Ганна Збруч Показати IP 15 Липня 2014 19:41
Ви погрожуєте Волинянці за те, що вона(він) має думку іншу за вашу? А якби ви стояли біля неї, мабуть що вбили би. Ось чого треба боятися їм, а не росіян, до яких вони біжать хоронитися від таких, як ви "миротворців". Не дай Боже таких миротворців мати поруч.
Юрій до Ганна Збруч Показати IP 16 Липня 2014 09:10
Так ми вже поруч!!! Навчіться читати....... де тут лунають погрози в сторону волинянці?? Якщо проста дискусія - це вже погроза, ну тоді вам краще читати анекдоти.