USD 26.27 26.37
  • USD 26.27 26.37
  • EUR 30.40 30.57
  • PLN 6.50 6.70

«Українське радіо» розпочало мовлення на окупованій території

З міста Часів Яр Донецької області 2 червня 2017 року почалося мовлення на частоті 873 кГц Першого каналу Українського радіо (НСТУ) на окуповані території Донецької та Луганської областей.

Про це повідомляє прес-служба Донецької облдержадміністрації.

Голова Донецької обласної ВЦА Павло Жебрівський запевнив, що сигнал Українського радіо буде охоплювати Донецьку, Луганську області разом з окупованими територіями, а також Запорізьку, Дніпропетровську, Харківську області і крім того прикордонні території Росії, які межують з Донбасом.

Також голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко наголосив, що у співпраці з Міністерством інформаційної політики регулятор надав НСТУ дозвіл на тимчасове мовлення на частоті 873 кГц ще 12 січня. З його слів, цей проект є початком реалізації проекту, спрямованого мовлення на окуповані території Донецької та Луганської областей.

Зазначено, що мовлення здійснюється з передавача NAUTEL XL-60, який було надано Мінінформполітики компанією BBG як технічну допомогу. За підрахунками Нацради, сигнал Українського радіо з Часового Яру охопить сукупно до 12,7 млн осіб - як громадян України, так і громадян країни-агресора.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...

Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus