USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Українські танки знищили близько 600 терористів

14 Серпня 2014 18:40
Українські танки розстріляли колону російських найманців поблизу міста Попасна, в результаті знищено близько 600 терористів.

Про це написав боєць батальйону «Донбас» Євген Шевченко в Фейсбуці.

«Загалом, вийшла вся ця брава колона на Попасну і потрапила під тотальний розстріл прямою наводкою - танкісти наші, з заздалегідь підготовлених і ретельно замаскованих позицій, відпрасували сепаратів по повній програмі. Загалом, як ви розумієте, до наших позицій ніхто так і не добрався, а шкода..)

Нам залишалося насолоджуватися цим видовищем в біноклі», - написав боєць батальйону.

Нагадаємо, раніше розвідка сил АТО виявила 600 бойовиків та танків у Донецькій області.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
естон Показати IP 14 Серпня 2014 18:58
коментар було видалено
11 Показати IP 14 Серпня 2014 19:00
коментар було видалено
1 Показати IP 14 Серпня 2014 21:11
+++
USA Показати IP 15 Серпня 2014 04:12
Мдяя, только на охоте и рыбалке мужики любят хвастаться, а тут война... Ну, если только это сообщение для любимой девушки, то тогда добре......:))
гість Показати IP 15 Серпня 2014 07:30
хлопаки наші молодці. Справжні герої. Зараз вилізе Анонім зі своїми висерами і почне срати "новинами" з парашки. Нехай, сподіваюся скоро сепаратистській швалі, яку за гроші підбурює п....рація, прийде повний і неповоротний ппць.
Дончанин до гість Показати IP 15 Серпня 2014 07:49
коментар було видалено
Всезнайко Показати IP 15 Серпня 2014 08:32
А де фото чи відео, хоча б 6-ти вбитих бойовиків???
читач до Всезнайко Показати IP 15 Серпня 2014 08:40
це то ви точно підмітили.............наша брава преса тільки і пише як знищуються бойовики............тільки чомусь майже кожного дня на Волинь привозять наших розстріляних хлопців.....
Дмитро Показати IP 15 Серпня 2014 09:38
коментар було видалено
Іван Гонта до Дмитро Показати IP 15 Серпня 2014 09:55
Ти мудак!
Дмитро до Іван Гонта Показати IP 15 Серпня 2014 10:56
Ти гойська свиня
Іван Гонта до Дмитро Показати IP 15 Серпня 2014 11:44
Полішук?
Дмитро до Іван Гонта Показати IP 15 Серпня 2014 12:15
ні.
Дмитро Показати IP 15 Серпня 2014 10:51
Волиньньюз - а чому мій коментар видалено? Я когось образив? - ні. Нецензурно висказався? - ні. Я сказав думку, яка протиречить західнякам? - так. фашисти, що тут ще скажеш
Іван Гонта до Дмитро Показати IP 15 Серпня 2014 11:46
Не смерди тут
Волинянин до Дмитро Показати IP 15 Серпня 2014 11:47
Дуже важко в чомусь переконати по пояс дерев'яну людину і спорити з нею нема сенсу, але де-що поясню. Слово фашист походить від слова фашина, а фашина це зв'язана із пучків очерету чи тонких прутиків циновка. Ці пучки, коли вони разом поломати неможливо, пупок розв'яжеться, а тепер замість цих пучків уяви собі ЗАХІДНУ УКРАЇНУ!
Дмитро до Волинянин Показати IP 15 Серпня 2014 12:10
ВОлинянин, Я проживаю в місті Луцьку вже більше 20 - ти років, хожу на стадіон Авангард на матчі Волині вже більше 15 років. Так ось, до чого Я веду, що на 17 секторі, завжди сиділи право налаштовані вболівальники, багато з яких мої знайомі. Вони всі по своїм вподобанням фашисти, вітаються зігами. Навідміну від вас, Я вмію аналізувати інформацію і робити висновки.
Іван Гонта до Дмитро Показати IP 15 Серпня 2014 12:19
Чуєш, Дмитро, якщо тут фашисти і куча "гоїв" - то 3,14дуй туди де тобі добре буде. Із-за таких як ти дол...бів і ми так живемо. Щось не влаштовує тут - чухай звідси. І хватить жалітися що всі такі погані, а один ти хороший! Вже сьогодні пакуй свою клітчасту полішуцьку сумку - і вали в Рассєю, де нема фашистів і тебе приймуть як свого
Дмитро до Іван Гонта Показати IP 15 Серпня 2014 12:30
Ти виражаєшся як типовий "Ватник". Я не жаліюся ні на кого, мені подобається моє місто і моя КРАЇНА, але влада і жертви інформаційної медіа - війни (такі як ти) - портять всю картину.
Іван Гонта до Дмитро Показати IP 15 Серпня 2014 12:41
Якщо корова живе між коровами - вона корова.Якщо ти живеш між як ти виражаєшся "фашистами" - ти сам фашист! Це по-перше. А, по друге, якщо людині щось не подобається, то в неї є 2 оптимальні шляхи вирішення проблеми. 1) змінити щось навколо, якщо в змозі; 2) переїхати в інше місце, щоб та проблема не нагадувала про себе. Є ще 3 шлях - бути мазохістом і нитиком та кричати біля кожного куща: фашисти навколо! І якого з цих варіантів дотримується вельмишановний Дмитро? Думаю відповідь очевидна
Дмитро до Іван Гонта Показати IP 15 Серпня 2014 12:48
З товєї логіки випливає що ти полішук, бо живеш серед полішуків (мене обізвав). Я бачу тобі не сподобався мій коментар, що ти вже 4 - раз мені відписуєш, виходячи з твоїх слів ти мав би щось змінити якщо в змозі, перейти в інше місце читати новини, щоб Я не нагадував тобі про себе, але ти обрав 3 варіант - ти став нитиком і мазхохістом, і почав кричати що Я - полішук і т.д... Якого з цих варіантів дотримався вельмишановний Іван Гонта - очевидно)
Іван Гонта Показати IP 15 Серпня 2014 13:06
На відміну від декого, я корінний лучанин, а не "понаєхало". Дурненький, я обрав перший варіант, щоб тебе такого неосвіченого змінити))) Все ж таки я оптиміст і надіюся, що ти отямишся і покаєшся за свої слова))) А як переконаюся, що "горбатого могила виправить" - тоді оберу другий варіант - і читатиму інші новини) Ось так
Дмитро до Іван Гонта Показати IP 15 Серпня 2014 13:17
Мене завжди радували люди, які нічого не знаючи про опонента - роблять про нього висновки.) Я теж корінний лучанин, а про твій рівень розвитку і недалекоглядності не мені судити. розвивайся)