В центрі Луцька створять квіткову алею: збирають розсаду
Алею біля Свято-Троїцького кафедрального собору, в Луцьку, хочуть перетворити в Алею Небесної сотні, пам'яті всіх загиблих в АТО та Андрія Кузьменка.
Про це ідеться на сторінці Луцьк - місто квітів у Фейсбуці.
"Не будьте байдужими, долучайтесь! Давайте змінювати світ разом і почнемо з себе, почнемо з простого", - пишуть організатори.
Нагадуємо, 1,2,3,4 квітня з 10:00 до 17:00 відбуватиметься висадка квітів біля Свято-Троїцького кафедрального собору. Всіх дівчат, які хочуть допомогти та взяти в цьому участь, чекають в зазначений час.
З собою, пишуть активісти, бажано мати: гумові рукавички, практичний одяг, по можливості сапки або інше садове приладдя для висадки квітів.
З 28 березня по 4 квітня буде проводитися збір цибулин та розсади нарцисів та крокусів. Розсаду треба приносити у Волинську обласну бібліотеку для юнацтва (проспект Волі, 2). Бажано із землею.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це ідеться на сторінці Луцьк - місто квітів у Фейсбуці.
"Не будьте байдужими, долучайтесь! Давайте змінювати світ разом і почнемо з себе, почнемо з простого", - пишуть організатори.
Нагадуємо, 1,2,3,4 квітня з 10:00 до 17:00 відбуватиметься висадка квітів біля Свято-Троїцького кафедрального собору. Всіх дівчат, які хочуть допомогти та взяти в цьому участь, чекають в зазначений час.
З собою, пишуть активісти, бажано мати: гумові рукавички, практичний одяг, по можливості сапки або інше садове приладдя для висадки квітів.
З 28 березня по 4 квітня буде проводитися збір цибулин та розсади нарцисів та крокусів. Розсаду треба приносити у Волинську обласну бібліотеку для юнацтва (проспект Волі, 2). Бажано із землею.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Корінний лучанин
Показати IP
27 Березня 2015 19:08
ІДЕЯ ХОРОША - КВІТКОВА АЛЕЯ!!! Але тут бентежить одна річ, я пригадав отой клятий підземний перехід, який нібито мають розпочати будувати на Театральному майдані!
Як оці памятні місця, я б сказав навіть СВЯТІ місця на Театральному майдані (бо не один
молебінь за загиблими на війні було відслужено!) будуть спотворені дерибаном МАЙДАНУ.
Ось такі переживання бентежать і я думаю що і багатьох лучан, волинян.
Пекло під землею: понад тиждень у Луцькому районі гасять масштабну пожежу на торфовищі
Сьогодні 19:41
Сьогодні 19:41
Підтвердили загибель Героя з Волині Володимира Величка
Сьогодні 19:23
Сьогодні 19:23
Сімʼя переїхала з Маріуполя: у Нововолинськ з ворожого полону повернеться військовий Володимир Фабрий
Сьогодні 19:04
Сьогодні 19:04
Тіло знайшли у каналізаційному люку: подробиці надзвичайної події на вулиці Федорова в Луцьку
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
1,68 проміле: у Луцьку патрульні зупинили п'яного водія
Сьогодні 18:14
Сьогодні 18:14
Відійшов у вічність колишній міський голова Ковеля
Сьогодні 17:55
Сьогодні 17:55
Волинян попереджають про екстремальну спеку
Сьогодні 17:23
Сьогодні 17:23

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.