USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Києві на місці розстрілу Небесної Сотні встановили виставку СРСР: сталися сутички з поліцією

17 Серпня 2021 16:19
На Алеї Героїв Небесної Сотні в Києві встановили арт-інсталяцію, присвячену побуту радянської епохи.

Про це повідомляє УНІАН.

Як свідчать світлини, оприлюднені 17 серпня в мережі, в рамках інсталяції поряд зі встановленими меморіальними дошками з фото загиблих героїв звели бутафорські стіни зі старими шпалерами, несправжні автомати з водою, старі іграшки тощо.

У мережі з приводу інсталяції вже спалахнув скандал. Користувачі розкритикували її розміщення на території Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні.

Водночас мер Києва Віталій Кличко зазначив, що місто не погоджувало інсталяцію. Організацією відзначення Дня Незалежності займається Офіс Президента.
«Місто не видавало жодних дозвільних документів на подібні перформанси. Організацією відзначення Дня Незалежності, зокрема, концепцією та декораціями для святкових заходів опікується Офіс Президента. Розпорядженням КМДА до відзначення 30-річчя Незалежності України на Алеї Героїв Небесної сотні передбачене тільки покладання квітів», – написав він у Telegram.

Міський голова столиці зазначив, що негайно дасть розпорядження про демонтаж конструкцій радянського періоду.

Тим часом кілька десятків представників «Нацкорпусу» почали зносити перформанс самотужки. Поліція спочатку спостерігала за дійством, але не втручалася.
За словами кореспондента УНІАН, невдовзі правоохоронці напали на одного з учасників акції й потягли його до автобуса. Інші почали чинити спротив, в результаті спричинилася штовханина. Було затримано ще трьох осіб, які руйнували радянську інсталяцію. Їх посадили до поліцейського мікроавтобуса.
Учасники акції висловили протест, щоб на місці загибелі учасників Майдану встановлювали інсталяції про радянську добу.

По тому там з’явилися троє чоловіків і одна жінка, які приступили до демонтажу інсталяції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 55
Лучанин Показати IP 17 Серпня 2021 16:33
Чм*шн*ки в кастрюльках
Українець до Лучанин Показати IP 17 Серпня 2021 17:10
Совдеповські відрижки.
ТАМ! до Лучанин Показати IP 17 Серпня 2021 18:52
Там де лилася кров Майданівців не буде совкового лайна.
Дідо до ТАМ! Показати IP 17 Серпня 2021 19:54
Каструлько, цього року з тарифами виживеш чи як і інші до панів поїдеш дупи мити?
Внуко до Дідо Показати IP 17 Серпня 2021 20:13
Діду, в твоїх коментарях постійний нездоровий інтерес до миття дупи. Перепрошую за нескромне питання - у тебе з цим якісь проблеми? Звернись до лікаря, чи поцікався памперсами для дорослих, передові уми чілавєчєства навіть таке для тебе винайшли. По суті питання - трудова мобільність населення, в т.ч. транскордонна, є ознакою нашого часу, і притаманна багатьом країнам. І набагато більш розвинутим, ніж Україна, також. Це ніякий не аргумент іти в когорту некрофілів, які вже десятиліттями нють про "какую страну прасралі". Бачиш, в них як і втебе, також нездоровий інтерес до дупи, дефекації і всього з цим пов'язаного. Браття по розуму просто))
Дідо до Внуко Показати IP 17 Серпня 2021 23:01
Та ні шановний, просто я знаю як заробітчани такі як твоя бабуся та матуся заробляють гроші в Італіях ;) скажу більше, там навіть не тільки через дупи, ги
Внуко до Дідо Показати IP 17 Серпня 2021 23:15
Діду, нам звичайно дуже цікавий твій екс заробітчанський досвід, і те що ти знаєш - через що і як там гроші заробляють. Але скажу тобі так - людина при ясному розумі про такі сторінки своєї біографії розповідати нікому не буде. Не кажучи вже, щоб такими "знаннями" вихвалятись) В нас тут не ліберальна Європа все таки, ми трохи консервативніші в цьому плані))
Анонім до Дідо Показати IP 18 Серпня 2021 08:33
Що ти можеш знати, пенсіонер і колишній мєнт? Краще скажи, за що тебе з мєнтури вигнали? Тому ти й л.йном у всі сторони кидаєш, бо на життя ображений.
ботоксШМЯК до Дідо Показати IP 18 Серпня 2021 18:06
Тоді, скоріше за все твоя матуся і бабуся, в обкоміській сауні комсомолками підпрацьовували.
Анонім до ботоксШМЯК Показати IP 18 Серпня 2021 21:30
Їм там урочисто вручали пачьотную грамоту і вимпєл, всім обкомом.
ТАМ! до Дідо Показати IP 17 Серпня 2021 20:35
Скажу тобі, совковий плювок, так. Саме при чистопородному совку зенелоху, в Україні почався спад економіки, промвиробництва і ВВП. Саме це совкове недолуге створіння обдерло людей до останніх штанів. Саме когорта совканутих клованів добиває Україну своїм непрофесіоналізмом. Так що дідо, завали своє совкове є...о.
Вуйко до Дідо Показати IP 17 Серпня 2021 21:14
Попадись мені в руки, плюгавий таракан, ой попадись... буде тобі і дупа, і "калбаса по 2.20" с отворотиком.
Дідо до Вуйко Показати IP 17 Серпня 2021 21:33
"Херой", дивись щоб тобі пику не натовкли, ще трохи і таким як ти народ плювати в обличчя буде, вже "понакращували"
Вуйко до Дідо Показати IP 17 Серпня 2021 22:18
Де народ і де ти, відрижка совдеповська. Посмів би ти сказати людям в очі оте "кастрюлька", то та кастрюлька в тебе зразу в одному місці очутилася б. Причому, без вазиліну.
Дідо до Вуйко Показати IP 17 Серпня 2021 22:52
Я так думаю що ця осінь-зима та опалювальний сезон відкриє очі багатьом, можливо навіть й тобі
Вуйко до Дідо Показати IP 17 Серпня 2021 23:01
А я думаю, що в тебе загострення шизи. Якщо ти дійсно думаєш що ця риговська зелень має хоч якесь відношення до Майдану.
Дідо до Вуйко Показати IP 17 Серпня 2021 23:12
Майдан це початок анархії і деградації України, давайте все вирішувати через "майдан", для чого нам вибори, так? Тим паче якщо результат вас не влаштовує
скептик до Дідо Показати IP 18 Серпня 2021 10:59
73% що вибрали, то вже вибрали. відригатись довго буде
пиняботокс до Дідо Показати IP 18 Серпня 2021 12:28
Після Майдану, при Порошенку, економіка стабільно росла на 2-3 проценти кожен рік. Спад пішов, одразу після приходу зелені, ЯКА ДО МАЙДАНУ МАЄ ТАКЕ Ж ВІДНОШЕННЯ ЯК ПОВІЯ ДО ЦНОТЛИВОСТІ. Так що убогий, є цифри, факти, і люди ж все бачать.Твої гнилі ви*ери розумна людина сприймає хіба що як "проплачений фейк".
Вуйко до Дідо Показати IP 18 Серпня 2021 12:30
З тобою алік, треба в наркології щось вирішувати. В тебе явний алкогольний делірій, з розладами психіки і свідомості.
Азов до Лучанин Показати IP 17 Серпня 2021 19:34
Злізь з бутилки, вата.
скептик до Лучанин Показати IP 17 Серпня 2021 21:21
ти, ЗЕК, на грубість нариваєшся
ja Показати IP 17 Серпня 2021 16:37
Світ перевернувся
додік Показати IP 17 Серпня 2021 16:41
"виставка" совка від совків при владі...
100% до додік Показати IP 17 Серпня 2021 17:10
100% совки.
Лучанин Показати IP 17 Серпня 2021 16:46
Провокація рівня 95квартала.Чому це жахіття впихнути саме на алею Небесної Сотні? Поставте той махровий совок біля офісу припиздента разом з півником
ботоксШМЯК до Лучанин Показати IP 17 Серпня 2021 17:12
Подивіться яку *упа в Державі. І от питання, для чого така провокація на день Незалежності ?
володимир Показати IP 17 Серпня 2021 16:48
і що поганого в цій виставці
??? до володимир Показати IP 17 Серпня 2021 17:13
Дуже класна провокація. Увагу відволікає від усіх державних проблем, і від тарифів, і від інфляції, і від провалів в міжнародній політиці ... (ні не відволікла). НацКорпус в цьому випадку красавели!!!
Я Показати IP 17 Серпня 2021 16:49
як їх трясе від радянського
Ми до Я Показати IP 17 Серпня 2021 17:36
То тебе трясе від паркінсона
ботоксШМЯК до Ми Показати IP 17 Серпня 2021 17:43
Йому б савєцького галоперидолу. Але бл, і галоперидол не савєцькій, а клятої Європи (бельгійська розробка). Значить зеленьки тому одуду!
Ежов Показати IP 17 Серпня 2021 17:16
А чого нема інсталяції "порожні вітрини магазину з пірамідками банками з морською капустою?
бєрія до Ежов Показати IP 17 Серпня 2021 17:31
А чого немає інсталяції гулага з голодомором? Що в головах зеко манди робиться не знаю?
Хрущ до бєрія Показати IP 17 Серпня 2021 17:41
Все в головах тої зеко манди норм. Все вони роблять по плану, продумано, мають нарід за худобу. Але не дивлячись на усе в Україні саме НОРОД, а не худоба. Тому зеко манді пора пакувати чемойдани.
ботоксШМЯК до Ежов Показати IP 17 Серпня 2021 17:39
Бо ті хто це організував, ніколи таких пустих вітрин не бачили. У них було спецзабезпечення і доступ до дефіциту.
Ігор луцький до Ежов Показати IP 17 Серпня 2021 18:09
А ще маргарин,макарони і оцет.
Анонім Показати IP 17 Серпня 2021 17:25
Чую знову будуть тарифи піднімати,відволікають увагу,як завжди. Одне питання,чому так не ловлять наркоманів,як отут людей запихають в машину
Лучанин Показати IP 17 Серпня 2021 17:34
Не здивуюсь, якщо режисером цього балагану знову буде бадоєв в стрінгах і лосінах.
Іван Показати IP 17 Серпня 2021 17:37
Питання ж не в інсталяції, як такій, а в місці її розташування. Невже на весь Київ не знайшлося іншого місця для її демонстрації? Ні, треба впихнути саме на ТАКОМУ місці, де гинули молоді люди. Ну що в них в голові, в цих діячів? Просто дебіли...!!!
тетя Соня до Іван Показати IP 17 Серпня 2021 17:45
ві шо не понімаєтє? ето же наші ткібуци.
Лучанин Показати IP 17 Серпня 2021 17:53
Кличку повага, що не прогнувся під піаніста
Євросоюз Показати IP 17 Серпня 2021 19:26
Мабуть, добре, що розігнали цю *бутафорію*. Щось говорити про життя в СРСР може той, хто жив в ті часи. А виставити ці убогі *експонати* -мяко кажучи сформувати в молодого піпла хибне уявлення про цю країну. Отже, краще ніяк, ніж абияк.
Дєдьо до Євросоюз Показати IP 17 Серпня 2021 19:36
А харашо было па молодости. Эх водка, девки, пацифон.
Voy Показати IP 17 Серпня 2021 19:57
Ну ладно поломали, а что они за свои этих 7 лет сделали для Украины??? Только ломать, крушить, а построить????
Анонім Показати IP 17 Серпня 2021 21:59
Пусть все советское разрушат тогда: свои дома,дороги,газопроводы...Бродячий шалман считает себя пупом Земли и натягивает свою нацистскую идеологию на всю Украину.
Запамятай до Анонім Показати IP 17 Серпня 2021 22:21
Ой накормлю я тебе колись тим пломбіром наівкуснєйшим, і ще водку пшєнічьная в пащеку совдеповську заллю. Нажереся в мене тоді совдепії.
Істор до Анонім Показати IP 17 Серпня 2021 22:27
Запам'ятая, неук. Фашизм рівняється комунізм. Дві однаково ублюдочні ідеології, заборонені у всіх цивілізованих країнах.
Фінський блогер Показати IP 17 Серпня 2021 22:07
Є ж відео про заслуги СРСР для інших країн. У каструлях дивитися невдобно. А зняти з бошки страшно.
Є відео до Фінський блогер Показати IP 17 Серпня 2021 22:25
Є відео про голодомори, про масові депортації. А ще є відео про мільйони знищених в гулазі, про мільйони закатованих в застінках кгб. А ще є відео про пражську весну задавлену танками. Є відео про країну суцільних дефіцитів. Да куча того відео ...
Історчиня до Є відео Показати IP 17 Серпня 2021 23:12
Про "голодомор" 32 - 33 років не тільки відео, а навіть фото немає. Жодного! Може посилання хтось кине?
Є відео до Історчиня Показати IP 18 Серпня 2021 14:01
Гугл в допомогу, як то кажуть, - "у ніщіх слуг нєт". Тільки повний кретин, не може знайти в інтернеті матеріалів про Голодомор, або совок/комуніст, що також рівняється до повного кретина.
скептик до Фінський блогер Показати IP 18 Серпня 2021 10:57
ага, Афганістан, Куба, Венесуела, ДР Конго та багато інших пожинають наслідки тих "заслуг"
Упоротым Показати IP 18 Серпня 2021 07:56
Дебилизм власти и ее шакалов зашкаливает! Ещё раз повторю известные слова:-Государство, которое уничтожает прошлое, не имеет будущего!
ботоксШМЯК до Упоротым Показати IP 18 Серпня 2021 12:32
Ну тоді ти повна диб....ка. Совок одним махом знищив все що було до 1917 року, і людей, і історію, і економіку, і державний устрій. Тому навіть за твоєю теорією, совок не мав і не має майбутнього.