USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

В Україні скасують літній час. ПОСТАНОВА

22 Вересня 2016 14:22
Країна перейде на зимовий час востаннє 30 жовтня 2016 року.

Літній час з переведенням годинників на одну годину назад в Україні скасовується.

Про це повідомив заступник міністра Мінекономрозвитку Максим Нефьодов на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року №509 "Про порядок обчислення часу на території України" на території України 30 жовтня 2016 року о 4 (четвертій) годині за київським часом скасовується літній час з переведенням годинникової стрілки на 1 (одну) годину назад", - йдеться в постанові.



Постанова про скасування літнього часу

Крім того, в Мінекономрозвитку доручили Міністерству інформаційної політики України поінформувати населення про скасування літнього часу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
зауваження Показати IP 22 Вересня 2016 14:33
"Країна перейде на зимовий час востаннє 30 жовтня 2016 року." Що значить "востаннє"? І точніше буде не "перейде", а "повернеться" після переходу на літній.
літо Показати IP 22 Вересня 2016 14:34
краще б скасували перехід на зимовий час
Людмила до літо Показати IP 22 Вересня 2016 15:40
Взагалі-то зимового часу немає як такого, це нормальний час. Придуманий був літній задля економії електроенергії.
Anonymous Показати IP 22 Вересня 2016 14:42
А розклад транспорту на літо змінювати будуть, чи тепер на рибалку автобусом на світанку влітку не доберешся?
Ололо Показати IP 22 Вересня 2016 14:46
Погано... Літом в 4 ранку буде світло, а в 9 годин буде геть темно.
Shh... Показати IP 22 Вересня 2016 15:07
До всього звикається)
+1 Показати IP 22 Вересня 2016 15:22
Географічно час України це зимовий час і по цьому часу ми жили до введення переходів на літній час.
Я. Показати IP 22 Вересня 2016 15:34
Буде як в Польщі.
Роман Показати IP 22 Вересня 2016 15:53
Де ви побачили Розпорядження про скасування літнього часу? На фотографії ЛИСТ до Міністерства інформаційної політики з проханням попередити населення через засоби масової інформації про перехід на зимовий час. Хто взагалі придумує такі новини? Хоча б читайте те що пише на сфотографованому листі.
Один розумний комент до Роман Показати IP 22 Вересня 2016 16:50
Те саме питання- де ви побачили, що літнього часу більше не буде ?
Обурений Показати IP 22 Вересня 2016 16:19
ВН прошу Вашого вибачення за дезінформацію і покарання винних!
ВОВК Показати IP 22 Вересня 2016 16:42
ВСЕ ПРАВИЛЬНО - ВОСТАННЄ ДАЛІ БУДЕ ПОВНА Д*ПА І ПОХР*Н ЯКИЙ ЧАС
Владислав Показати IP 5 Листопада 2016 14:09
Немає зимового часу є тільки поясний час. Центр другого часового поясу десь близько біля Фастова тобто проходить через центр України. Наш другий пояс і він дуже зручний . Тому не потрібно ніякого літнього часу.