USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Вакарчук виступив на новорічному корпоративі «танків» у Мінську

23 Грудня 2019 23:24
Нардеп, лідер фракції «Голос» Святослав Вакарчук виступив у Мінську на новорічному корпоративі ІТ-компанії.Про це сказано в повідомленні пресслужби політсили в Facebook.

«Так, у суботу, 21 грудня, «Океан Ельзи» справді виступав у Мінську на новорічному заході ІТ-компанії. Як казав Святослав, музикою займатися він не припиняє (і це дозволено законодавством)», – йдеться у повідомленні партії.

Білоруське видання «Белорусский партизан», своєю чергою, з посиланням на телеграм-канал «Новина» повідомило, що Вакарчук виступав на корпоративі компанії Wargaming, яка відома грою World of Tanks.

За виступ нардепу заплатили 100 тисяч євро, а за райдером було заборонено вести фото- та відеозйомку виступу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
скептик Показати IP 23 Грудня 2019 23:41
ну так партія ж "Голос". типа Рекс, голос !!!
Ірина Показати IP 23 Грудня 2019 23:58
Барига продажна!!
Радикально налаштова до Ірина Показати IP 24 Грудня 2019 10:17
Ти б за 100 тисяч євро не тільки б співала на тому корпоративі...
Муз І Ка Показати IP 24 Грудня 2019 08:03
Там де Мінськ - там і московія не далеко... висновки можна зробити, так Славко "патріот" ти наш... :)
Анонім Показати IP 24 Грудня 2019 08:33
Просто,як славко йшов у раду,то були одні думки(депутат,договорнякі,гроші),хто ж знав,що команда ЗЕ буде мати більшість у всіх напрямках і від голосу інших депутатів нічого не рішається....От славко і дозаробляє на корпоративах
Анонім Показати IP 24 Грудня 2019 08:56
нормально - гроші віддає ж на армію
він Показати IP 24 Грудня 2019 09:24
коли щось говорить то дьоргається. переляк якийсь. ну куди йому в депутати? ))))))
Анонім Показати IP 24 Грудня 2019 10:07
Можно было сразу в Москве подпевать, как в 2015 году, в острую фазу войны на Донбассе, когда развлекал на вечернике в Монако российских водочных олигархов.
Виборець Показати IP 24 Грудня 2019 10:15
Славцю ! Бачиш, шо лабух - то ж твоє ! А ти якогось милого поліз до ради. А то вже не твоє .
Внук Показати IP 24 Грудня 2019 10:15
Але ви смішні, людина заробила за 3 години більше ніж дописувачі зароблять за все життя, от вони і бісяться. а білоруси зробили гру в яку грають кожного дня одночасно від 300 до 600 тисяч людей, так і ще за гру гроші постійно платять, і це навіть можуть бути ваші діти яким ви даєте кишенькові гроші, а вони закидають їх в гру за преміум-акаунт. Дивіться за собою.
скептик до Внук Показати IP 24 Грудня 2019 12:31
була і є категорія людисьок, для яких гроші не пахнуть. їм, як правило, не пахне також батьківська хата, рідна земля. такі людиська називаються потолоч
Внук до скептик Показати IP 24 Грудня 2019 14:22
Гроші не пахнуть для тих в кого їх нема і хто їх не вміє заробляти, тому вони шукають собі виправдання,та зляться на людей хто знає як заробити.
скептик до Внук Показати IP 24 Грудня 2019 21:09
заробляти можна по різному і не пахнуть вони для тих, хто за два центи в базарний день продасть рідну маму