USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Вертоліт з луцького військового музею відправили до Полтави

1 Червня 2017 07:00
У Волинському регіональному музеї військової техніки 31 травня демонтували вертольот Мі-8Т.

Його погрузили на лафет і, зі слів директора музею Ігоря Пасюка, відправили до Полтави на реставрацію, яку мають здійснити силами техніко-експлуатаційної частини 18-ї окремої бригади армійської авіації, яка дислокується на Полтавському військовому аеродромі, інформують в Організації волинських авіалюбителів - ОВАЛ.

На питання, коли вертоліт відреставруюють і повернуть до музею, Ігор Пасюк відповів коротко - коли будуть гроші. При цьому на питання, чи не треба спочатку знайти гроші, а потім везти на реставрацію вертоліт, відповіді не було. На питання ж, хто дав наказ на транспортування вертольота на реставрацію, Ігор Пасюк відповів, що Міністерство Оборони.

Щодо подробиць реставрації, Ігор Пасюк розповів, що на вертольоті мають повністю відновити авіоніку (електронні системи. При цьому про відновлення цього вертольоту до льотного стану не може бути й мови, - ОВАЛ). Щодо доцільності відновлення авіоніки на музейному експонаті, Ігор Пасюк відповів, що невідомо, чи повернеться цей вертоліт до Луцька.
Демонтовані лопасті несучого гвинта
Демонтовані фільтри двигунів
Демонтовані кожухи двигунів
Демонтована хвостова балка
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Мойша Показати IP 1 Червня 2017 07:38
Це не музей - це цвінтар радяньської славної єпохи, де усе гние під відкритим небом ...
Патріот до Мойша Показати IP 1 Червня 2017 09:15
Вже до Луцька точно не повернеться!!!Навіщо везти до Полтави якщо грошей на реставрацію нема!МАРАЗМ!Це тільки привід що на реставрацію!
Петро до Патріот Показати IP 1 Червня 2017 09:58
Продано!
Лучанин до Мойша Показати IP 1 Червня 2017 09:17
Реставрувати-щоб міг літати-і на Схід в АТО!Щоб доставляв ранених солдатів з фронту до лікарень!
Sieger до Лучанин Показати IP 1 Червня 2017 10:08
Ти його стан бачив? Він літати ніколи вже не зможе. Або наземний тренажер, або музейний експонат, третього не дано.
Сара до Мойша Показати IP 1 Червня 2017 09:21
Єпоха і гниє - це різні поняття, так що не валіть все в одну купу!!! Цвинтар кажете? Ну так виставіть досягнення "незалежної" :)))
Волинянин до Мойша Показати IP 1 Червня 2017 09:23
Так по трохи-по одному експонату і розтягнуть на металобрухт цей наш музей!А взагалі то це вже не музей-купа,тонни гниючого заліза!Краще цю всю техніку довели б доладу-щоб була боєздатною і в АТО!Більше було б користі ніж зараз стоїть під відкритим небом і гниє!
Анонім до Волинянин Показати IP 1 Червня 2017 10:09
Лугандонці вже "воювали" на Т-34 що стягнули з постаменту... (вата, вона й на Волині єю залишається) Може потрібно воювати на сучасній техніці? Тим більше грошей йде дуже багато, (навіть побори з пенсій і купівель беручи на АТО) - в панамських офшори. Куди вони діваються крім "ленінської кузні"-- треба спитати в хЄранта
анонім Показати IP 1 Червня 2017 07:53
Здадуть на металолом, а всім будуть впарювати, що в Полтаві на реконструкції.
факт до анонім Показати IP 1 Червня 2017 09:22
скоріше виставлять як мішень на одному з полиігонів :(
ruf Показати IP 1 Червня 2017 07:57
Вже скотиняки добрались до музею...((( Якщо це питання "спустити на тормозах" то скоро і всього музею не буде. ( ласий кусок землі в центрі Луцька...)
Ігор Показати IP 1 Червня 2017 08:07
Взагалі той "музей" нафіґ там не потрібен !
питання до Ігор Показати IP 1 Червня 2017 09:23
А що вам взагалі потрібно???
Ігор до питання Показати IP 1 Червня 2017 11:30
Водка, піво, балалайка!!!
Петро до Ігор Показати IP 1 Червня 2017 10:13
Видно мову ходячого шлунка.., а свиням крім "пожерти" буває щось потрібне? Скотина так і живе: жеребкування і спарюється.., ще спить
? Показати IP 1 Червня 2017 08:11
Вертоліт МІ-8 ЦЕ 10000кг.кольорового металобрухту.(більшість алюмінію та магнієвого сплаву).То на своє місце, цей єкспонат вже не повернеться ніколи...
... Показати IP 1 Червня 2017 08:42
Ой щось мені підказує що вже гвинтокрили кінчаютсья)і скоро будуть заставляти літати трупів з музеїв))))))
Активіст Показати IP 1 Червня 2017 08:51
Запийте водою той вертоліт. Буде прикрашати маєток українського олігарха.
59 Показати IP 1 Червня 2017 09:20
Щодо того,чи потрібний музей...З таким підходом можна багато до чого придертися. За кордоном багато музеїв і ніхто не піднімає питання їх доцільності. Ні! Давайте все зруйнуємо та знищимо і наставими генделиків. Благо "жрать" горілку ми вміємо. Великого розуму для цього не потрібно. Але що дійсно потрібно,так це працівникам музею трохи обізнаності.Треба повчитись (у професійних військових, в інтернеті, нарешті у бібліотеці,яка поруч),як доглядати за експонатами-військовою технікою. Так розмалювати літаки (чит. на рос.испохабить),що серце болить.Експонати розмальовані не професійно (технічні написи зафарбовані,камуфляж не відповідає дійсності і т.д.).Або ж розмалюйте в горошок, квіточки,чи як у Києві-у рожевий колір. Не знущайтесь над експонатами та відвідувачами музею!!!
Людмила Показати IP 1 Червня 2017 10:00
дітям було цікаво в ньому лазити,гратися . та і дорослим теж. так можна все продати . ;((((((((;((((((;((((
Скоро Показати IP 1 Червня 2017 12:06
І в Локачах до важкого танка ІС -2 мабуть доберуться ?
Ніна Показати IP 1 Червня 2017 12:18
Років 4 тому були в музеї з донечкою, було цікаво не тільки малечі, але й нам ( батькам).Дуже прикро , що стало менше на один експонат. Доцільності в реставрації немає ніякої, особливо, якщо невідомо , чи повернеться вертоліт назад .