USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Від безвиході волинські селяни пускають худобу «під ніж»

15 Вересня 2015 16:33
У зв’язку з відсутністю дотацій на волинських фермах поголів’я худоби скоротилося на 20 тисяч. Простіше кажучи, з кожним роком селянину стає дедалі важче утримувати тварин м’ясних порід.

Про це під час засідання інтерактивного прес-клубу у редакції газети «Волинь-нова» сьогодні, 15 вересня, повідомив голова Рожищенської районної організації Асоціації фермерів та землевласників Волині Руслан Хомич.

Він зауважив, що подібна ситуація відбувається й на території всієї країни, де поголів’я худоби зменшилось на 260 тисяч.

«Пустити під ніж худобу дуже легко, а щоб відновити - треба не рік і не два. В перспективі ми можемо мати загрозу не лише політичну, як ото недовіра до влади, а й економічну», - зазначив аграрій.

Волинь здавна славилась розвитком м’ясного скотарства, адже у господарствах нашої області утримується четверта частина наявного в державі поголів’я м’ясного напрямку, і третина всіх корів.

Зокрема, у 2014 році усіма категоріями господарств вироблено продукції тваринництва на суму 2940 мільйонів гривень, що на 3,5 відсотка більше, ніж 2013 року. Тож, сільськогосподарські підприємства збільшили обсяги виробництва продукції тваринництва на 11, 5 %.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Аня Показати IP 15 Вересня 2015 16:49
Так ще їм дотавції давайте, а податки вони платять ні. До пенсійного фонду платять ні. А пенсії хочуть такі, як в усіх-це нормально.Ні
Селянин до Аня Показати IP 15 Вересня 2015 21:07
Шановна пані Аня ви в селі хоть раз були ?кажете податки чи платим тялято вродилося 50 грн за кліпси два роки пройшло на прививку турбекольоз лейкоз інше 40грн за голову запліднення 130 молоко здаєм за голову за 10грн в місяць за мастіт за воду 5 дальше заготовка корму догляд і так років 12,Корову продає максимум за 10 тис виходим на 0,Кого цікавлять податки прошу до мене до 16 корів на тиждень роботи побачите все як робиться саме і як легко приходить
Перехожий до Селянин Показати IP 15 Вересня 2015 22:55
Ага, приїде вона Вам. 3.14з*єть, як відомо, не мішки ворочати.
ВВВ Показати IP 15 Вересня 2015 16:56
в 2013-2014 році... похвали мене моя губонько! тут вже 15й добігає до кінця...
Анонім Показати IP 15 Вересня 2015 18:35
Цікава фраза: "у 2014 році усіма категоріями господарств вироблено продукції тваринництва на суму 2940 мільйонів гривень, що на 3,5 відсотка більше, ніж 2013 року." Звісно, якщо врахувати "зменшення" вартості цієї продукції.
лучанин до Ані Показати IP 15 Вересня 2015 19:47
А ти попробуй розведи коров та і побач, що потрібно і тоді будеш розказувати про податки.
Перехожий Показати IP 15 Вересня 2015 21:19
Здобули, бл*ть! Су*а влада! Молоко за копійки беруть, а потім ще щось хочуть.
??? Показати IP 16 Вересня 2015 00:43
А той Хомич пустомел утримує корови? Точно знаю що ні. І тут виникає питання.